Інтерв’ю Питання: «Що таке Ваше Вчення Філософія?»

Posted on

Інтерв'ю Питання:

При подачі заяви на роботу в якості викладача, ви можете запитати про вашу педагогічної філософії. Це не те питання, яке ви повинні Fumble або імпровізувати на льоту – ви будете виглядати не готові до роботи, якщо у вас немає готової відповіді.

З іншого боку, якщо у вас є стислий і ясне філософію, менеджер по найму буде вражений вашої здатності думати про методи і цілі вашої педагогічної практики.

Перед співбесідою, переконайтеся, що у вас є філософія, що ви акуратно можна сформулювати.

Що Інтерв’юер дійсно хоче знати

Інтерв’юер хоче знати, що у вас є філософія викладання, що ви можете сформулювати його і що ваші переконання про викладання і навчання добре підходять для школи.

Що таке викладання філософії? Це пояснення ваших цінностей і переконань , як вони ставляться до навчання. Ваша філософія часто є поєднання методів , які ви вивчали в коледжі або аспірантурі та уроки , витягнуті в ході будь-якого професійного досвіду з тих пір. Він може також спиратися на свій власний досвід дитинства освіти або в якості одного з батьків або дитини самостійно.

Порада: Якщо ви не знаєте , що ваша філософія навчання, спробуйте записувати кілька ключових заяв , по вашу думку , щоб бути правдою про освіту, а потім продовжити звідти.

Подумайте про методи Ви звертаєтеся в класі, і ваші цілі для ваших студентів. Крім того, подумайте, як ви поставили свої ідеї про освіту в дію, і які принципи демонструються вашою роботою в класі. Що змушує вас пишатися бути вчителем? Що дає вам знати, що ви зробили хорошу роботу? Які стандарти ви ставите для себе і чому?

Особиста філософія навчання відрізняється від педагогічної теорії, хоча, очевидно, дві пов’язані між собою. Waldorf або Монтессорьте освіту, наприклад, включати в себе дуже різні підходи до навчання (педагогіка), ніж мейнстрім американська система суспільно-школа використовує, і всі викладачі з кожної системи можуть сформулювати дуже схожі філософії.

Навчальні стилі і методи часто змінюються протягом кар’єри людини, тому перевірте вашу філософію час від часу оновлювати його, і внести зміни в разі потреби.

Як відповідати на «Що таке Ваше Вчення Філософія?»

Якщо ви ніколи не поставити філософію викладання слів, цей процес три кроки може допомогти вам сформулювати свої переконання.

 • Починають Просто
  почніть з одного або двох пропозицій , які акуратно инкапсулирует ваше мислення.
 • Потім Elaborate
  Давши ваше початкове заяву, ви можете уточнити , що означає , що ваша філософія в практичному плані.
 • Потім Включити приклад
  Можна також навести приклад того , як ви застосувати філософію викладання в класі. Це допоможе зробити вашу філософію ще більш конкретно.

Проте, тільки поділитися приклад, якщо у вас є достатньо часу. Якщо ви вже говорили протягом декількох хвилин, або якщо ви відчуваєте, що інтерв’юер хоче рухатися далі, ви можете пропустити цю частину.

Приклади кращих відповідей

Тепер давайте застосуємо нашу триступеневу систему і подивитися на деякі приклади відповідей.

 • Я вважаю, що клас є живим спільнотою, і що все, від принципала студентів до батьків, повинні внести свій внесок, щоб зберегти позитивну атмосферу.

Чому це працює:  Це твердження просто, просто, і легко вбирають. Він займає позицію – в класі є живе співтовариство , і кожен робить свій внесок – і передає це добре. Незважаючи на те , що вам не потрібно , щоб відповідати все , по вашу думку про навчання в одному реченні, це важливо , щоб мати можливість висловити саму центральну частину ваших ідей і пріоритетів в якості викладача. Нехай інші матися на увазі.

 • Всі студенти індивідуальні і кожен дізнається в їх власному унікальному способі. Я використовую кілька методів навчання (лінгвістичні, зорові, слухові, кінестетичні), щоб досягти студентів, так що ніхто не залишився позаду.

Чому це працює:  Це пояснення ясно , що цей учитель вважає , що ефективне навчання приносить всім разом. Ви можете також зробити коротка згадка освітніх теорій і наукових досліджень , які підтримують вашу філософію, або ви можете звернутися до інших педагогам , які ілюструють вашу філософію. Ви намагаєтеся зробити це ясно для ваших інтерв’юерів , що ви думаєте ретельно про те, як ви вчите і добре освічені на освітній практиці.

 • Кожна людина в класі сприяє як студент, вчитель і мислитель. Я вчуся у студентів стільки, скільки вони вчаться у мене. Один із способів я підкреслюю цю філософію в моїх класах є включення регулярної зворотного зв’язку від студентів. Наприклад, я прошу студентів заповнити оцінку середнього курсу класу, в якому вони відображають на цілі курсу та забезпечити зворотний зв’язок від того, чи ні, звичайно, допомагає їм у досягненні цих цілей до сих пір. Студенти були настільки проникливі, надаючи корисну інформацію для мене про те, що працює в класі, і що я можу поліпшити. Я вважаю, що ми ніколи не припиняйте вчитися, і я хочу, щоб мої студенти знають, що ми можемо вчитися один у одного.

Чому це працює:  Ця відповідь дає специфіку про те , як учитель бачить свою роль. Він також показує , що кандидат є сприйнятливим до зворотного зв’язку та можливості включити це в їх підхід. Це хороший відповідь дати , якщо є час , щоб розробити. Якщо ви відчуваєте , що інтерв’юер хоче рухатися далі, не дають більш докладно.

Поради по Давати Найкращою відповіддю

Визначте свою філософію викладання до інтерв’ю. Подумайте про свої цілі і методи навчання. Як ви поклали ваші ідеї в життя? Які принципи демонструються роботи? Пам’ятайте , що викладання філософія відрізняється ніж педагогічна теорія.

Дістатися до точки. Переконайтеся , що ви в змозі сформулювати свої переконання лаконічно. В ідеалі, ви б змогли підвести підсумок вашої філософії викладання в одному реченні, якщо ви повинні були. (Хоча, звичайно , ви повинні мати специфічні особливості , щоб запропонувати в разі , якщо є час , щоб говорити в глибині.)

Що не говори

Уникайте багатослів’я.  Погано організований менш ніж лаконічне заяву буде важко для інших людей , щоб зрозуміти і може заподіяти вам шкоди. Інтерв’юер хоче бачити , що ви розумієте вашу філософію викладання і можете описати це добре.

Пропустити кліше.  Також слід уникати загальних і самоочевидні твердження, як «кожен заслуговує шанс дізнатися.» Звичайно, це широке і може бути застосовано до багатьох ситуацій в класі, але це дуже універсальність і наочність роблять фразу проблеми. Простіше кажучи, якщо ваша філософія трюїзм або кліше, це очевидно , що ви не ставив багато думав в неї.

Якщо ваша філософія освіти насправді є те, що кожен заслуговує шанс (або щось подібне), то не забудьте зробити ваше заяву унікальним, пояснюючи, як ви бачите, принцип рівності, що має відношення до утворення. Резерв мати у вигляді, що якщо ви не можете собі уявити когось незгоду з вашої філософією (тобто, не погоджуючись з розумом, для добре продуманих причин), то ви, ймовірно, приземлилися на очевидному трюїзм.

Основні Takeaways

Підготуйте свою відповідь до інтерв’ю: Практика описуючи свої переконання, цілі та методи.

Будьте короткими: Підсумувати вашу філософію в реченні або два. Вміти надати більш детальну інформацію , якщо це необхідно.

Уникайте кліше: бути в змозі показати , як ваша заява відноситься до вашої унікальної точки зору.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *