Інноваційна Стипендіальна програма компанії Honeywell – Як і коли застосовувати

Posted on

Інноваційна Стипендіальна програма компанії Honeywell - Як і коли застосовувати


Назва Honeywell відразу нагадує термостат стіни, який регулює температуру повітря і тримає ваш будинок комфортно теплим або холодним. У доповненні до програмованим термостатам Honeywell, компанія пропонує додаткові продукти, які роблять наші будинки і офіси більш зручними і безпечними для наших сімей і співробітників.

Про компанію Honeywell

Honeywell термостатичні змішувальні клапани забезпечують анти-опіку захист для того, щоб наша вода залишається при розумній температурі. Honeywell, весь будинок Система вентиляції і очищення роблять наше повітря здоровіше і безпечніше, щоб дихати, в той час як продукти безпеки компанії Honeywell і пожежна сигналізація тримати наші будинки і офіси в безпеці.

Історія показує, що Honeywell може бути простежено до 1885. В даний час компанія працює більш 132000 чоловік, в тому числі близько 21 000 вчених і інженерів, в 100 країнах по всьому світу.

Honeywell пишається себе і свою продукцію по екологічної стійкості. Заощадження енергії та надання продуктів, які захищають якість повітря більша частина їх поточних досліджень і розробок. Honeywell також пишається тим, що корпоративний і співтовариство лідера, допомагаючи іншим вирішувати проблеми, пов’язані зі зміною клімату, і бути лідером в пошуку більше способів, щоб зменшити споживання викопного палива.

Програма стажування Стипендії Новаторів

Honeywell International шукає нові таланти з сильним інженерними та технологічними шарами, людьми, які присвячують себе зустріч місії компанії. Honeywell пропонує Стипендія новаторам 18 цільових університетів в Китаї, Чехії, Індії, Мексики та Сполучених Штатів Америки в рамках своєї стратегії талант придбання. Компанія пропонує можливості в різних місцях по всьому світу.

Honeywell пропонує оплачувану і стипендію, що студенти можуть використовувати, щоб застосувати до їх останній рік в школі. Сума кожної стипендії варіюється в залежності від країни, в якій працює студент. Компанія шукає студентів, які переслідують ступінь в галузі аерокосмічної техніки, хімічного машинобудування, комп’ютерної техніки, електроніки і засобів зв’язку, електротехніки, приладобудування і машинобудування.

Ви повинні бути в змозі продемонструвати сильну успішність. Точні критерії варіюються в залежності від країни. Ви повинні володіти сильними усними та письмовими навичками спілкування. Програма відкрита для бакалаврів, магістрів, або вибрати Ph.D. Студенти, які вступають в заключний навчальний рік навчання в одній з цільових університетів.

Ви також повинні бути в змозі забезпечити юридичний дозвіл на виконання праці в наступних країнах, якщо ви вирішили працювати там: Китай, Чехію, Індію, Мексику і США

Як застосовувати

Кожен заявник повинен заповнити онлайн-додаток, що включає в свій профіль і копію свого резюме або CV. Ви повинні також включати в свій університет транскрипт, і ви повинні представити два есе 500 слів або менше написаних англійською мовою. Есе відповісти на питання, задані в ході процесу подачі заявки.

Тільки студенти тільки з цільових університетів мають право подати заяву, і вони повинні зробити це в кінці листопада в Китай, Чехію, Мексику і США Термін для Індії це кінець квітня.

Кар’єра в компанії Honeywell

Різні шляхи кар’єрного росту для тих , хто зацікавлений в пошуку роботи в Honeywell. Зацікавлені кандидати можуть перевірити веб – сайт компанії Honeywell провести ретельний пошук роботи для наявної в даний час позиції.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *