Як Soft Skills Допомога Boost Ваша кар’єра

Posted on

Як Soft Skills Допомога Boost Ваша кар'єра

Більшість професій вимагають, щоб ті, хто працює в ній є певні здібності, які дозволяють їм виконувати свою роботу. Наприклад, фотографи повинні розуміти, як різні настройки камери і освітлення впливають на фотографії, які вони приймають, вчителі повинні бути в змозі використати певні методи, щоб викладати математику і читання, і програмісти повинні знати, як використовувати мови програмування. Ці здібності відомі як жорсткі або технічні навички і вивчати їх один зазвичай зараховує в якомусь навчальній програмі, де він або вона отримує інструкції в класі і часто практичні заняття, а також.

Для того, щоб працювати в будь-якій професії необхідно також те, що називають м’які навички.

Які м’які навички?

М’які навички є особисті риси характеру або якості кожного з нас є. Вони складають, які ми, як правило, охоплює наші відносини, звички і як ми взаємодіємо з іншими людьми. Вони набагато менш відчутним, ніж жорсткі або технічні навички, і на відміну від них, ви не дізнаєтеся м’які навички, поступово в програмі навчання. Ви можете, однак, придбати їх через освітні, роботи і життєвий досвід, але це зажадає спільних зусиль з вашого боку. Скажімо, наприклад, ви жахливі в управлінні вашого часу, але знайти собі зарахований в клас, який вимагає від вас виконання численних проектів.

Якщо ви хочете зробити добре ви повинні поліпшити свої навички управління часом для того, щоб задовольнити ваші терміни. Ви можете дізнатися, як краще управляти своїм часом, після консультації з викладачами та однокурсниками або читати корисні статті. Ось деякі види м’яких навичок.

 • Вербальні комунікації: Люди з хорошими вербальними навичками спілкування мають можливість передавати інформацію іншим голосом.
 • Міжособистісні навички: Маючи хороші міжособистісні навички означає , що один має не тільки здатність спілкуватися з іншими людьми , але готовий слухати людей , не засуджуючи їх, обмінюватися ідеями та крок в тому, коли співробітники потребують в допомоги.
 • Запис : Хороші навички письма дозволяють співвідносити інформацію з допомогою друкованого слова.
 • Рішення проблем і критичне мислення: Рішення проблем є здатність ідентифікувати проблему , а потім придумати можливі рішення. Навички критичного мислення дозволяють оцінити кожен з можливих рішень, з допомогою логіки і міркувань, щоб визначити , який з них найбільш ймовірно , щоб бути успішним.
 • Активні Listening: Хороші слухачі докласти зусиль , щоб зрозуміти , що говорять інші, перервавши тільки в разі потреби ставити запитання , які допоможуть уточнити інформацію загального доступу.
 • Активне навчання: Активні учні готові і здатні здобувати знання , а потім застосувати його на свої робочі місця.
 • Організаційний: Ті , хто має сильні організаційні навички знають , як системний підхід до кожного завдання.
 • Тайм – менеджмент: Ті , хто добре управляти своїм часом знати , як планувати свої завдання для завершення проектів в відповідно до термінами. Вони гарні в пріоритетності їх роботи.
 • Командний гравець: Ті , хто гравці є кооперативними і можуть бути лідери і учасниками, так як необхідності в ситуації. Вони готові розділити відповідальність з іншими членами команди, чи означає приймати кредит за успіхи або відповідальність за невдачі.
 • Професіоналізм: Ця характеристика важко визначити, але це дуже очевидно , коли хто – то не вистачає його. Це, ймовірно, одна риса , яка бажає кожен роботодавець, незалежно від того, що ви робите або де ви працюєте. Професіоналізм включає в себе безліч речей , включаючи показ вчасно, ввічливо, будучи в цілому приємним і корисним, одягання належним чином і брати на себе відповідальність за свої дії.
 • Читання Розуміння: Люди з сильними навичками читання на розуміння мало важко зрозуміти зміст письмових матеріалів.
 • Гнучкість і адаптивність: Люди , які є гнучкими і добре реагують на зміни в їх робочих місцях і умовах роботи. Вони позитивно може зробити-відношення про все , що викине свій шлях.

Навіщо потрібні м’які навички?

Кожен рід занять ви можете думати про вимоги, які у вас є певні риси характеру, будь то лікар, який повинен бути відмінним комунікатором для того, щоб передати інформацію своїм пацієнтам, двірником, який повинен мати гарні навички міжособистісного спілкування, так що він може отримати разом зі своїми колегами або актором, який повинен бути стійким, незважаючи на відмову облицювальних знову і знову. Важливо відзначити, що м’які навички можуть бути передані між професіями. У той час як ви, можливо, доведеться повернутися в школу, щоб дізнатися нові технічні навички, якщо ви змінити кар’єру, ви завжди можете взяти ваші м’які навички з вами, так як вони оцінюються в різних областях.

На додаток до того, що потрібно вашій професії, роботодавці також очікують, що ви є певні риси характеру. Тільки подивіться на будь-яке оголошення роботу, і ви побачите детальний перелік кваліфікацій, яка включає не тільки технічні навички, необхідні для виконання роботи, але такі якості, як «відмінні комунікативні навички», «сильний організаційний майстерність», «командний гравець» і « сильне прослуховування здатність », перерахована там. Навіть якщо у вас є технічні навички, необхідні для роботи, якщо ви не можете довести, що у вас є зазначені риси ви, ймовірно, не будете отримати роботу.

Переконайтеся, що ваші списки резюме досягнень, які демонструють бажані м’які навички і що ви також знайти способи, щоб обговорити їх під час співбесіди.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *