Як Ask Якщо позиція є дистанційною роботою

Posted on

Як Ask Якщо позиція є дистанційною роботою

Якщо компанія не сказати конкретно позиція є віддалена робота в описі, то, швидше за все, вона не має наміру найняти Telecommuter безпосередньо. І це досить часто. Дистанційний часто зухвалий допускаються після працівника довів свою продуктивність в офісі. І рішення часто робляться окремими менеджерами, навіть якщо компанія має політику дистанційній.

Якби не прийняти позицію, що це не дистанційна робота, то вам нема чого втрачати, запитавши прямо, якщо дистанційна можливість в цьому положенні. Але ви, ймовірно, все ще хочете чекати, поки пропозиція не була прийнята або не прийнято.

Проте, тільки тому, що компанія не найняти Telecommuter безпосередньо не означає, що немає ніякої можливості позиції ставши віддалена робота в майбутньому. І якщо ви все ще хочете роботу, навіть якщо немає дистанційного не допускаються, ви повинні бути тонкими, щоб дізнатися про телероботі політиці компанії.

Якщо компанія не дистанційні людей, запитуючи про телероботі може серйозно пошкодити ваші шанси отримати роботу. Візьміть крок за кроком зібрати інформацію про телероботи.

По-перше, дослідження

Якщо ви знаєте кого-небудь, хто працює в компанії (яка не бере участі в процесі прийому на роботу), запитаєте, як віддалена зручно це. Чи має він або вона знає нікого, хто telecommutes? Якщо так, то як часто? Чи є політика дистанційній?

Якщо ви не знаєте, які інсайдерів, дослідження компанії, щоб отримати почуття його ставлення до проблем трудового життя. Читайте новини про компанію. Перевірте списки дружніх дистанційний компаній. Шукайте підказки в описі роботи. Чи є вже «гнучкість» або інші переваги роботи-життя?

Але майте на увазі, що тільки тому, що компанія дозволяє деяким дистанційна, це не означає, позиції, яку ви претендуєте може бути telecommuted.

Задати Непрямі питання

Запит про годинник і розташування офісу. (Чи є позиція знаходиться в цьому офісі? Які години роботи завдання по?) Це нешкідливі питання, які може дати деяку інформацію. Спробуйте підібрати тонкі підказки про ставлення ваших інтерв’юерів з питань роботи терміну служби. Виглядають вони відкриті для гнучких годин?

Якщо знаки гарні (як на телероботи відносини і ви отримуєте пропозицію), вирішити, чи хочете ви бути трохи більш прямим про це, задаючи загальні питання дистанційної / FlexTime політики компанії. Якщо дистанційна допускається, але тільки на індивідуальній основі випадку, ви можете зупинитися прямо тут. Зачекайте, поки ви не були на роботі на деякий час, щоб викликати дистанційне знову.

Запитайте безпосередньо, якщо насмілишся

Якщо компанія не дистанційна дружня і ви питаєте про телероботи безпосередньо, ви, ймовірно, не отримаєте роботу. Тому засновувати свої рішення про те, скільки продовжувати це на скільки ви хочете отримати цю роботу, якщо ви не можете взагалі дистанційними.

Якщо ви вирішите запитати, якщо позиція могла б стати роботою віддаленої, почекайте, поки пропозиція роботи не зроблено. Спробуйте поставити позитивний ефект на телероботи для компанії, тобто, усунення коммутировать зробить вас більш продуктивним, це дозволить заощадити офісний простір і т.д.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *