Як Інструменти Використання Самооцінка вибрати кар’єру

Posted on

Як Інструменти Використання Самооцінка вибрати кар'єру

Особи , які намагаються вибрати кар’єру часто задаються питанням, чи можуть вони пройти тест , який може сказати їм , що заняття підходить для них. На жаль, жоден тест , який буде чарівно сказати вам , що робити з іншою частиною вашого життя. Поєднання інструментів самооцінки , однак, допоможе з вирішенням.

Під час фази самооцінки в процесі планування кар’єри , зібрати інформацію про себе , щоб прийняти обгрунтоване рішення. Самооцінка повинна включати в себе ретельно вивчає ваші цінності , інтереси , особистість і здібності .

  • Значення: речіякі мають важливе значення, якдосягнення, статус, і автономії
  • Інтереси: тощо ви любите робити, тобто, граючигольф, довгі прогулянки, і тусуватися з друзями
  • Особистість: риси людини, мотиваційні диски, потреби і відносини
  • Схильність: діяльність ви добре, такі як листи, комп’ютерне програмування та навчання. Вони можуть бути фізичні навички або тіпридбані шляхом навчання і освіти.

Багато людей наймають кар’єри консультанта, щоб допомогти їм у цьому процесі і адмініструвати різні товарно-матеріальні запаси самооцінки. Нижче наводиться обговорення різних типів інструментів, а також деякі інші речі, які необхідно враховувати при використанні результатів для вибору кар’єри.

вартість Товарно

Ваші цінності є , можливо, найбільш важливою річчю , щоб враховувати при виборі професії . Якщо ви не приймати їх до уваги при плануванні вашої кар’єри, є хороший шанс , що ви будете не люблять свою роботу і , отже , не вдасться в ній. Наприклад, хто – то , хто вважає за краще автономність не був би щасливий в роботі , де він або вона не може бути незалежним.

Є два типи значень: внутрішній і зовнішній. Внутрішні цінності пов’язані з самою роботою і тим, що вона вносить свій вклад в суспільство. Зовнішні цінності включають в себе зовнішні функції, такі як фізична настройка і потенційний дохід. кадастри значення буде задавати питання, як в наступному:

  • Чи є висока зарплата важлива для вас?
  • Це важливо для вашої роботи, щоб залучити взаємодії з людьми?
  • Це важливо для вашої роботи, щоб внести свій внесок в розвиток суспільства?
  • Надає престижну роботу важливою для вас?

Під час самооцінки, А  кар’єра консультант  може керувати одним з наступних значень: товарно -матеріальних запасів  Міннесота Важливість опитувальника (Miq)Огляд міжособистісних цінностей  (SIV), або  темперации і вартість запасів  (TVI).

Процентні Товарно-матеріальні запаси

Кар’єра фахівців в області розвитку також часто Адміністрування інвентарні інтерес , такі як сильний інтерес інвентаризації  (SII), колишня назва  Strong-Кемпбелл Інтерес інвентаризації. Ці інструменти Самооцінка запитати осіб , відповісти на ряд питань щодо їх ( несподіванка ) інтересів. EK Strong, психолог, вперше їх розвиток. Він знайшов, через дані він зібрав про симпатії і антипатії з різних видів діяльності, об’єктів і типів осіб людей, що люди в тій же кар’єрі (і задоволений в цій кар’єрі) мали схожі інтереси.

Д – р Джон Холланд  і інші представили систему співпадаючих інтересів з одним або більше з шести типів: реалістичні, слідчі, художні, соціальні, підприємливі та звичайні. Потім він відповідав цим типам із заняттями. Коли ви поцікавтеся інвентаризації, результати порівнюються з цим дослідження , щоб побачити , де ви підходите в-ваші інтереси аналогічні в  співробітника поліції  або до тих , бухгалтера, наприклад?

особистість Товарно

Багато запаси особистості , які використовуються в плануванні кар’єри, засновані на теорії особистості Психіатр Карл Юнг. Він вважав , чотири пари протилежних переваг, то , як люди вибирають робити речей : Складаємо особистості людей. Вони  екстраверсія  і  інтроверсія  (Як живиться), передчуваючи і інтуїції (як інформація осягається), мислення або почуття (як один приймає рішення), і , судячи і сприйняття (як один живе його або її життя). Одне перевагу з кожної пари становить тип особистості індивіда.

Кар’єра консультанти часто використовують результати з оцінок , заснованих на юнгианской теорії особистості, такі як  індикатор Myers-Briggs Type  (MBTI), щоб допомогти клієнтам вибрати кар’єру. Вони вважають , що люди з певним типом особистості краще підходять для конкретних професій. Прикладом може бути , що інтроверт не робитиме добре в кар’єрі , яка вимагає його або її , щоб бути поруч з іншими людьми весь час.

Aptitude оцінки

Вирішуючи , що поле для введення, вам потрібно відкрити свій нахилів . Здатність є природною чи набутою здатністю. Крім того , дивлячись на те , що ви добре робите, а також розглянути то , що вам подобається. Можна бути дуже вправні в певному навику, але зневажають кожну секунду , затрачену його використання. Взагалі кажучи, хоча, як правило , люди насолоджуються тим, що вони добре.

У той час як ви оцінити свої навички, думати про час ви готові витратити на придбання більш досконалі або нові  навички . Питання задати собі це, якщо кар’єра має всі якості , які я знайти привабливий , але це займає X років , щоб підготуватися до нього, я був би готовий і в змозі зробити це зобов’язання часу?

Додаткові речі, щоб розглянути

При переході через процес самооцінки, брати до уваги інші фактори, які будуть впливати на вибір кар’єри. Наприклад, подумайте про свої сімейні обов’язки і здатності платити за освіту або навчання. Не забувайте, що самооцінка є першим кроком в процесі планування кар’єри, не останній.

Після завершення цього етапу, переходьте до наступного, дослідженню кар’єри . З результатами ваших самооцінки на увазі, далі, оцінити різні професії , щоб побачити , які з них найкраще підходять. У той час як ваша самооцінка може вказувати на певну кар’єру підходить для кого – то з вашими інтересами, особистість, цінностями і здібностями, це не означає , що це той , який найбільш підходить для вас. Точно так же, не знижка заняття тільки тому , що він не показує в результатах самооцінки. Є багато досліджень про яку – небудь професії , в яких ви зацікавлені.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *