Як створити хронологічний резюме

Posted on

 Як створити хронологічний резюме


Хронологічний резюме є одним з найбільш поширених форматів резюме і є хороша причина для цього: Роботодавці, як правило, вважають за краще, тому що це просто і легко перевірити.

Якщо ви ніколи не створювали резюме перш, і ви сидите, щоб побудувати з нуля, ви, ймовірно, хронологічне резюме на увазі. І хоча це може бути кращим вибором для вас, це варто дізнатися, що хронологічні резюме зробити добре – і як правильно форматувати один, так що ви можете використовувати це резюме типу в найкращим чином.

Логіка Технічно

Хронологічний резюме перераховує історію роботи в порядку дати, з останньої позицією у верхній частині. Це може включати в себе мету резюме або резюме кар’єри перед списком досвіду роботи.

Примітка: Дуже важливо, щоб отримати факти прямо, коли ви перераховуючи свій досвід роботи з тим, що роботодавець не буде думати, що ви лежите на вашому резюме, якщо вони вирішать зробити перевірку. Переконайтеся, що дати, назву роботи, історія зарплати (якщо він включений) і т.д. є точними, перш ніж відправити своє резюме і застосування.

Освіта, сертифікати та спеціальні навички слідувати досвіду роботи в цьому стилі резюме.

Переваги хронологічного Резюме

Хронологічний резюме є одним з найбільш часто використовуваних стилів, і тільки його знайомство робить інформацію легше вбирає. В ідеалі, це показує прогресію кар’єри ясно.

Це може бути простіше зібрати, теж, так як його орієнтація на дати допоможе вам прибити деталі вашої власної історії роботи.

Коли використовувати хронологічне резюме

Як підкреслює історію роботи, хронологічне резюме є найбільш ефективним для кандидатів з солідним досвідом роботи в цій галузі. Демонструючи вашої історії роботи фронт і центр, ви відразу ж показати роботодавцю, що ви відповідний досвід і навички.

Коли не використовувати хронологічне резюме

Хоча багато роботодавців воліють хронологічний резюме, бувають випадки, коли це не правильний вибір. Кілька прикладів:

 • Коли ви тільки починаєте свою кар’єру: хронологічний формат резюме не буде добре працювати , якщо ви новачок в робочу силу. Ви можете мати всі навички , необхідні і який можна застосовувати досвід поза сферою оплачуваної роботи, такі як волонтерство та стажування. Але якщо ви вибираєте хронологічне резюме, менеджер по найму буде бачити тільки під час вашої відсутності оплачуваної досвіду роботи, а не ваші здібності. В цьому випадку функціональний резюме, в якому підкреслюється , навички над лінійним досвідом роботи, допоможе вам зробити ваше діло.
 • Коли ви змінюєте кар’єри: Багато роботодавців помістять своє резюме в «немає» стопки , якщо вони бачать , що ви не маєте безпосередньо відповідний досвід роботи. Виберіть інший стиль, наприклад, функціональне резюме , яке фокусується на ваші навички та досвід або комбіновану резюме, в якому перераховані як ваші навички і історію роботи.
 • Якщо у вас є прогалини в історії роботи: Може бути , ви були безробітними в протягом тривалого періоду часу, або прийняли тайм – аут робочої сили для догляду за маленькими дітьми або хворими членами сім’ї. Незалежно від того, чому ви були з робочої сили, вибираючи формат , який відображає те , що ви можете зробити, а не вашу історію роботи, допоможе вам зробити найкраще враження.
 • Коли ви часто міняли місце роботи: лояльність співробітників є справою минулого, і з поважної причини: далеко не всі роботодавці тримати працівників в цілому їх кар’єри більше. Тим НЕ менше, занадто багато змін роботи можуть виглядати погано менеджер по найму, які не хочуть витрачати час і гроші навчання співробітника , який збирається дезертирувати з кораблем. Якщо у вас є історія роботи стрибкоподібної, хронологічне резюме , ймовірно, не найкращий за потрібне.

Починаємо

Розглянемо за допомогою шаблону, щоб допомогти вам створити своє резюме. Шаблони дають вам готовий макет і проведе вас через процес його заповнення.

Резюме приклади можуть допомогти вам побачити, який контент ви повинні включити в свій документ, і як ви повинні написати і відформатувати його.

Хронологічний Українській мові

Претендент
999 Chugalug Way
Вітон, MA 60187
Мобільний: (123) 555-1234
applicant@email.com

КАР’ЄРА МЕТА

Адміністративний координатор прагне позиція управління з верхньої корпорацією, яка дозволить їй використовувати свої організаційні та лідерські навички, координацію документообігу та контроль матеріально-технічне забезпечення компанії.

ОСНОВНІ КВАЛІФІКАЦІЇ

 • Високоорганізована особа, здатна обробляти і контролювати кілька завдань одночасно.
 • планування Досвіду навчання співробітників класи, наради персоналу і офісні переїзди.
 • Вже точно вдався бюджет багатомільйонного.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Адміністративний координатор , Маннікс послуги, Naperville, IL
Грудень 2016 – даний час

Відповідальний за аналіз щомісячних, щотижневих і щоденних звітів про продажі.

 • Виконано 100 відсотків точності протягом останніх двох років.
 • Відповідальний за підготовку планування класів, семінарів і конференцій.

Адміністративний секретар, Міннесота страхування життя Баррингтон, IL
червень 2014 – грудень 2016

Керував дослідження і дизайн продажів і підготовки презентацій, що вимагає швидкість в PowerPoint, SlideShare і Prezi.

 • Відповідальний за планування персоналу навчання трьох людей.

Послуги помічника , СБК Warburg Dillon Reed, Chicago, IL
травень 2012 – червень 2014

Відповідальний за балансування об’єктів бюджету на 7 мільйонів доларів.

 • Заплановані виклики обслуговування, збори персоналу, офісні переїзди, а також будівельні проекти.

Генеральний директор , KSMR Radio 92,5 AM / FM 94,3, Вайнона, MN
травень 2000 – травень 2012

Відповідальний персонал у складі 36 членів, а також командах управління з 7-членами, з обов’язками, які включають дисциплінарні заходи, бюджетування, спеціальні запити, планування програм і прийом на роботу.

 • Головував комітет, який отримав грант для збільшення станції зручності.

ОСВІТА

Бакалавр мистецтв в області зв’язків з громадськістю
Університету Святої Марії в штаті Міннесота, Вайнона, MN

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *