Як стати лікарем – Освіта та ліцензування Вимоги

Posted on

Як стати лікарем - Освіта та ліцензування Вимоги

Лікарі , звані також лікарі, діагностики і хвороб і травм , лікувати людей. На підставі відмінностей в їх навчанні і філософів, вони мають або позначення MD (доктор медицини) або DO (доктор остеопатії медицини) після їх імен, наприклад, Джейн Браун, MD або Jim Smith, DO.

У той час як MDs і децентралізований використовувати традиційні методи для лікування своїх пацієнтів, наприклад, ліків і хірургії-лікар остеопатической медицини (остеопати) підкреслює холістичну медицину, профілактичну допомогу, і опорно – руховий апарат організму. Лікарі медицини також можуть бути віднесені до аллопатами. Ви дізнаєтеся , що вам потрібно зробити , щоб стати лікарем , в тому числі освіти та ліцензування вимог , в залежності від того типу навчання ви вибираєте.

По- перше, з’ясувати , якщо у вас є характеристики , які допоможуть вам досягти успіху в цій кар’єрі . Тому що ваше навчання буде складатися в основному з науки курсових, вам потрібна сильна  схильність  до цього питання. У доповненні до цього, конкретним  м’яким навичкам ,  які є особистими якості , які дозволяють добре виконувати свою роботу, не потрібно. Ви, звичайно, повинні бути милосердними і чутливі до почуттів інших людей. Сильні  критичне мислення  і навички вирішення проблем , а також відмінні  прослуховування  і  розмовні навички , дозволить вам спілкуватися з пацієнтами та колегами. Ви також повинні бути добре організовані і орієнтовані на деталі.

потрібний рівень освіти

Якщо ви хочете стати лікарем, щоб підготуватися до скоєння витрачати принаймні 11 років на вашому пост-вузівської освіти. Після того, як вступити до коледжу в протягом чотирьох років , щоб отримати ступінь бакалавра, ви повинні будете відвідувати медичну школу в протягом більше чотирьох років. Ви будете отримувати або DO або MD ступеня. Це буде супроводжуватися трьох до восьми років медичної освіти (GME) у вигляді стажування або за місцем проживання програми.

Ви повинні відвідувати медичну школу, яка акредитована при Комітеті по зв’язках з медичної освіти (LCME) або  Асоціація Комісія Американських остеопатической по остеопатіческая коледжу акредитації  (COCA). Список сайтів обох організацій , акредитовані програми.

Що ви можете очікувати, щоб вчитися в медичній школі? Ваш курсової ймовірно, буде включати наступне, але може відрізнятися в залежності від того, відвідуєте ви аллопат або остеопатіческій програми:

 • Біомедичні Будівельні блоки
 • інтегрована патофизиология
 • Людина Гросс і Розвиваюча Анатомія
 • фізіологія
 • медична генетика
 • фармакологія
 • Гістології та ембріології
 • людське харчування
 • імунологія
 • інфекційні хвороби
 • офтальмологія
 • принципи медицини
 • принципи хірургії

У доповненні до курсового, ви також отримаєте велику клінічну підготовку в рамках клінічних обертань. Очікувати роботи в різних клінічних спеціальностей, включаючи педіатрії, акушерства і гінекології, сімейної медицини, хірургії, невідкладної медичної допомоги та медицини внутрішніх органів, отримувати практичні заняття з пацієнтами.

Входження в медичній школі

Прийом в медичну школу дуже конкурентоспроможний. За даними Американської асоціації коледжів остеопатической медицини  (AACOM) заявник з найкращим шансом потрапити в школу остеопатической медицини «добре округлено, має широкий фон … і продемонстрували академічні знання.» Крім того, він або вона «хоче брати участь в його громаді і витрачати час на отримання знати його або її пацієнтів, щедрий, і має міцні навички спілкування і цілющий контакт» (Американська асоціація коледжів остеопатической медицини.  Якості успішна Остеопатіческая студент – медик ) .

У статті також йдеться про те, що багато кандидатів в остеопатії медичних програм нетрадиційними студентів, які старше (25% прийнятих студентів є вік 26 років і старше). Вони приходять з різних кар’єрних фонів.

Алопатична програма (MD) також є надзвичайно конкурентоспроможною і виборчої. Як і програми DO, вони шукають студентів, які добре проявили себе в навчанні. Вони надають перевагу кандидатам з відмінними навичками спілкування і які продемонстрували лідерські якості.

Кандидати , як правило , повинні бути виконані попередніх умов курсову коледжу в науках, в тому числі біології та загальної та органічної хімії, математики, англійської мови та статистики. Хоча спеціальні вимоги варіюються в залежності від школи, Американська медична асоціація (АМА) стверджує , що середній бал 3,5 і 4 по 4 – бальною шкалою потрібно для вступу (American Medical Association. Підготовка до медичній школі). Крім того, необхідно також виконати на Приймальної Medical College Test (MCAT).

Що ви повинні робити Після завершення медичної освіти

Після завершення медичної освіти, ви повинні отримати ліцензію на медичну практику в державі, в якому ви хочете працювати. Всі 50 штатів в Сполучених Штатах Америки, а також в окрузі Колумбія, мають державні медичні ліцензійні плати, які відповідають за ліцензування лікарів.

У той час як кожна плата має свої власні вимоги, всі вони вимагають, закінчивши акредитовану медичну школу і вищу медичну освіту. MDs повинні пройти всі три частини United States Medical Licensing Examination (USMLE), і децентралізовані повинні пройти всі три рівня Комплексного остеопатической медичного кваліфікаційного іспиту (COMLEX-США). Зверніться до державної медкомісії в вашому штаті , щоб дізнатися про його вимогах. Федерація державних медичних рад  також публікує державні Специфічні вимоги для початкового медичного Licensure.

У доповненні до отримання державної ліцензії, багато лікарів вважають за краще стати сертифікованим фахівцем в області медичної спеціальності. Кожна з плат членів Американської ради медичних спеціальностей  надає  сертифікат ,  який повинен бути оновлений через кожні кілька років. Первісна сертифікація вимагає завершення медичної школи і медичної освіти і проходження письмового або усного іспиту в цій області спеціалізації.

Як отримати свою першу роботу в якості лікаря

Підготовка стати лікарем займає багато зусиль, не кажучи вже про гроші: чотири роки в коледжі, чотири роки в медичній школі, і від трьох до восьми років післявузівської медичної освіти. Зрештою, що є іспит, щоб пройти.

Отримання ліцензії може бути тривалий процес, ліцензування рада повинна переконатися, що ви виконали всі ваші кваліфікації-і дуже дорогий з платою в межах від декількох до кількох сотень доларів. На той час, коли Ви готові шукати роботу, ви будете добре підготовлені до роботи. Ось деякі з якостей, роботодавці хочуть в кандидатах на роботі. Роботодавці перерахували їх в оголошеннях на роботу в різних джерелах:

 • «Відповідає найвищим стандартам медичної практики, етики та професіоналізму в усі часи.»
 • «Точна і своєчасна документація медичних записів.»
 • «Показує повагу і чутливість до культурних відмінностей.»
 • «Здатність мотивувати і працювати ефективно з іншими.»
 • «Проблема вирішується за творчістю і винахідливістю.»
 • «Повинен бути командним гравцем і мати пристрасть до того, що ви робите.»

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *