Як стати Дієтолог – Освіта та ліцензування Вимоги

Posted on

Як стати Дієтолог - Освіта та ліцензування Вимоги

Дієтологи планування харчових продуктів і харчування програм в школах, громадських установ, коледжів, медичних установ, а також кафетерії компанії. Деякі з них працюють в приватній практиці.

Як ожиріння та інші проблеми, пов’язані з харчуванням продовжують впливати на людей добробуту, ці фахівці в галузі охорони здоров’я навчити громадськість краще харчуватися. В рамках цих зусиль, вони виховують нас про те, які продукти можуть завдати шкоди нашому здоров’ю і які з них можуть захистити його. зацікавлені в цьому занятті Ви? Дізнайтеся, як стати дієтологом.

Що потрібно зробити освіту дієтологи?

Для того, щоб стати дієтологом, ви повинні заробити принаймні ступінь бакалавра в області дієтології, продуктів харчування та харчування; Управління громадського харчування системи; або суміжній галузі. Перед тим, як вибрати програму, вирішити, якщо ви хочете стати дієтологом (РД).

RD є посвідчення Академії харчування та дієтології грантів випускникам програм коледжу , затверджених Радою з акредитації за освітою в області харчування та дієтології ( ACEND ). Якщо ви хочете мати це позначення, цінно при пошуку роботи , так як це вказує на те, що ви зустріли певні стандарти, ви також повинні робити ACEND акредитованим шість до 12 місяців під наглядом інтернатуру і здати іспит. Для підтримки RD облікових даних, ви повинні будете виконати вимоги зберігається професійної освіти на протязі всієї своєї кар’єри.

ACEND акредитував два типи бакалаврату та магістратури програм. Перший дидактична програма в дієтології (DPD), а другий є скоординованими програмами в дієтології (СР). У DPD, ви будете вивчати основи дієтичного практики і після закінчення навчального закладу матимуть можливість подати заявку на програму під наглядом практики ACEND затверджених, також відомий як інтернатурі. В CP, ви дізнаєтеся основи дієтичного практики і, одночасно, виконати практичне навчання, необхідне, щоб стати RD.

Перед початку курсового в вашому мажорі, будь то кулінарні харчування, дієтологія, або продукти та харчування, ви повинні будете виконати вимоги загальної освіти вашої школи. Це включає в себе науку, соціальну науку і гуманітарні класи.

У той час як акредитовані програми повинні відповідати стандартам дієтології освіти , встановленого ACEND, не існує ніяких інших вимог щодо точно , які курси вони повинні запропонувати. Наприклад, програма в кулінарному харчуванні, як один в  Johnson & Wales University , пропонує кулінарні класи мистецтва в доповненні до курсів харчування. Дієтологія навчальний план в Відділі Джорджії державного університету харчування підкреслює здоров’я і харчування спільноти. Ось деякі приклади , які ілюструють широкий спектр класів , які все можуть привести до кого – то стати дієтологом:

 • співтовариство Nutrition
 • людське харчування
 • Медичне харчування Терапія
 • Харчова хімія
 • Прикладна Консультація по харчуванню
 • Lifespan Nutrition
 • медична етика
 • Spa Cuisine
 • Вегетаріанська кухня

У той час як ступінь бакалавра є мінімальною вимогою, щоб стати дієтологом, деякі люди вирішують отримати ступінь магістра. Цей вчений ступінь є життєздатним варіантом для студента, який вже дієтолог, але хотів би поглиблену підготовку, або той, хто має ступінь бакалавра в іншій області дослідження і хотів би продовжити кар’єру в цій області.

Як потрапити в програму дієтології

Вимоги до вступників варіюються в залежності від школи. Більшість програм бакалаврату приймають студент безпосередньо з середньої школи і часто вимагають транскрипта, який включає в себе заняття з математики, хімії та біології.

Програми Some майстрів призначені для тих, хто вже дієтологів і інші для кар’єри зміни. Знайдіть хостел, що найкраще підходить для ваших цілей.

Що, як ви повинні робити після закінчення школи?

Сорок шість штатів вимагають дієтологи-як RDs і тих, хто aren’t- мати ліцензію або сертифікацію. Студенти, які хочуть стати RDs повинні заповнити ACEND затверджених програми практики (стажування) і сісти за письмовий іспит.

Рекомендується перевірити з державою , в якому ви хочете працювати , щоб з’ясувати , якщо ліцензія або сертифікація вимагається, і якщо хто – то, які конкретні нормативні акти. Академія харчування і дієтологія підтримує список контактної інформації для кожної держави: Державне агентство Видачі списку контактів .

Деякі дієтологи називають себе дієтологами. Інші люди, які надають поради з харчування йдуть по цій назві, а також. Перш ніж прийняти рішення назвати себе дієтологом, зробити деякі дослідження, щоб побачити, якщо стан, в якому ви хочете практикувати регулює використання цього терміна.

Як отримати свою першу роботу як дієтолог

Після закінчення коледжу, можливо, отримувати ваші RD вірчі і отримання професійної ліцензії, якщо потрібно, щоб зробити це, ви будете готові шукати роботу. Робота оголошення з різних джерел, мали такі характеристики:

 • «Знання широкого спектра хронічних захворювань, прогнозу, ліки, методи лікування, і відповідь на хвороби медичної терапії харчування»
 • «Високий рівень впевненості в напрямку працювати незалежно»
 • «Навчання в управлінні витратами, управління харчової, дієтотерапії і т.д.»
 • «Здатність ефективно спілкуватися з персоналом лікарні, лікарі та пацієнти»

Чи зустрічаєтеся ви цим вимогам?

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *