Як розробити та написати план дій Кар’єри

Posted on

Як розробити та написати план дій Кар'єри

План кар’єри дій є дорожньою картою , яка приведе вас з точки А (вибір професії) до точки B (отримати роботу і просування в кар’єрі ). Також згадується як індивідуалізований (або індивідуальний) кар’єрний план або індивідуалізовані (або індивідуальний) план розвитку кар’єри , то це допоможе вам досягти ваших цілей кар’єри .

Перед тим як ти почнеш

Для того, щоб приступити до розробки плану дій кар’єри, по- перше, вибрати професію. Це зусилля , як правило , вимагає значних зусиль. Щоб спростити завдання, або , по крайней мере , зробити його більш упорядкованим, стежити за процесом планування кар’єри . Він складається з декількох кроків. Четвертий і фінал , щоб створити план дій кар’єри. Кроки один через три, в порядку, складається з:

  1. Самооцінка: На цьому етапі використовувати кілька інструментів для самооцінки , щоб дізнатися про ваші цінності, інтереси, схильності і тип особистості. Ваша мета полягає в тому, щоб визначити список відповідних кар’єр , які відповідають цим характеристикам. В ідеалі, має бути в межах від 10 до 15 занять в вашому списку.
  2. Кар’єра Дослідження:  Тепер, коли ви знаєте , які професії підходять на основі вашої самооцінки, починають досліджувати ті , які вас цікавлять. Не робіть велике дослідження в кожній кар’єрі в списку тільки ті , які ваші реальні можливості заслуговують такого роду уваги, але , по крайней мере , прочитати коротке рішення, щоб не виключити будь-які варіанти , засновані на упереджених уявлень про них. Окупація , яка з’являється на поверхні , як то , що ви не хотіли б міг закінчити тим , що один , що цікавить вас більшість , як тільки ви дізнаєтеся більше про це. Dig глибше в кар’єрі , що ви б розглянути можливість проведення. Починає звузити свій список приблизно від трьох до п’яти професій.
  3. Сватає:  Озброєний з інформацією про декілька кар’єрах, починають приймати остаточне рішення. Подумайте про переваги і недоліки кожного з варіантів. Розглянемо посадові обов’язки, вимоги до утворення , доходи і перспективи роботу . Ви повинні не тільки задоволення від своєї роботи, але він також повинен підтримувати свій спосіб життя в фінансовому відношенні і повинні мати гідні перспективи працевлаштування. Вкрай важливо , щоб ви були в змозі виконати вимоги до освіти. Виберіть кар’єру , яка, грунтуючись на цих даних, є найкращим чином підходить для вас.

постановка цілей

Тепер, коли ви вибрали кар’єру, настав час, щоб встановити цілі, які будуть складати основу вашого плану кар’єри дій. Включають короткострокові цілі, які ви можете досягти відповідно рік, і довгострокові, які прийматимуть від одного до п’яти років, щоб досягти.

План кар’єри дії відрізняється від простого списку цілей. Вона також включає в себе всі кроки, які необхідно буде зробити, щоб досягти їх. Для початку:

  • По-перше, мозковий штурм, щоб придумати список всіх ваших цілей. Пам’ятайте, що це ваш список, і ніхто не судить, що ви на неї.
  • Класифікувати їх на дві категорії: короткострокові цілі і довгострокові цілі. Застосування в коледж або програму навчання, наприклад, займуть менше року і, отже, короткострокові цілі, отримуючи свою ступінь або закінчення програми, як правило, довгострокові один.
  • Виявлення будь-яких перешкод, які можуть поставити під загрозу вашу здатність досягати своїх цілей, а потім з’ясувати, якщо і як ви можете подолати їх. Якщо ви не можете знайти ефективні рішення, вам, можливо, доведеться переформулювати свої цілі. Якщо, наприклад, у вас є нездатність до навчання, які могли б стати на заваді вашій здатності заробити ступінь, знайти коледж, який надає студентам ресурси, щоб допомогти їм досягти успіху.

Написати Кар’єр План дій

Нарешті, прийшов час , щоб написати свій план кар’єри дій . Ваш графік для досягнення цієї мети необхідно почати з короткостроковими і кінцем з вашою основною метою, яка в цей момент повинна отримати свою першу роботу. Деякі люди вважають корисним , щоб почати свій план в кінці. Цей стан мети , яка займе велику частину часу першим, і працювати ваш шлях назад. Там немає жорстких правил, до тих пір , як ваш план легко для вас , щоб зрозуміти і слідувати.

Перерахуйте кожен з ваших цілей і вказати, як довго, приблизно, буде потрібно, щоб досягти цього. Потім, під кожною з них, написати маркований список кожного кроку досягнення цієї мети буде потрібно. Включити, а також бар’єри, які могли б отримати в дорозі, поряд з здійсненних рішень для їх подолання.

Ваш план дій кар’єри повинен бути гнучким. Не бійтеся вносити в нього зміни, як ви йдете. Це може бути необхідно додати деякі короткострокові цілі шляхом. Після того, як ви досягнете кінцевої довгострокової мети, ви можете додати ще один, поряд з більш короткостроковими цілями, щоб допомогти вам потрапити туди.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *