Як піти у відставку з роботи з особистих причин

Posted on

Коли вам потрібно піти з роботи з особистих причин, це може бути важко знати, як сказати своєму роботодавцеві, і як багато інформації, щоб поділитися.

Дивно, але ви не обов’язково повинні надати інформацію роботодавцю. Наприклад, ви можете просто вказати, що ви їдете з особистих причин або за сімейними обставинами.

В інших випадках, ви можете дати привід. Наприклад, якщо ви їдете через сімейну хвороби або ви збираєтеся бути перебування на дому батьків, ви можете поділитися цим. Якщо ви хочете надати своєму роботодавцю з причиною вашої відставки, є деякі вагомі причини, ви можете поділитися залишити на позитивній ноті.

Для того, щоб допомогти вам орієнтуватися в процесі, то ось декілька порад про те, як піти у відставку, як сказати своєму босові, і як залишитися в хороших відносинах з компанією після того, як ви залишите.

Як багато інформації, щоб поділитися

Це може бути важко зрозуміти, скільки поділитися з роботодавцем про те, чому ви їдете.

Рада : Якщо ви все дарма про поділ ваших причин, просто сказати , що ви їдете з особистих причин.
Це продемонструє вашому босу , що ви не залишаючи , тому що ви нещасні з компанією.

Якщо ви думаєте, можете повторно подати заяву на роботу в компанії, як тільки ваші особисті проблеми будуть вирішені, ви можете надати трохи більше деталей. Наприклад, якщо ви у відставку, тому що ви збираєтеся бути перебування на дому батьків протягом декількох років, ви могли б це пояснити своєму босові.

Якщо ви насправді, тому що у відставку ви незадоволені своєю роботою, не вдаватися в подробиці про це. Ви хочете, щоб підтримувати хороші відносини з компанією (і вашим керівником), так що ви можете використовувати їх в якості посилання. У цьому випадку, ви можете використовувати невизначені формулювання, що ви їдете з особистих причин.

Поділяючи Причина звільнення – Or Not

Коли у відставку з особистих причин, ви завжди хочете, щоб поговорити з вашим босом першого в обличчя, якщо це можливо. Ви можете вирішити, чи хочете ви надати йому або їй особисті дані щодо того, чому ви їдете під час розмови.

Після розмови з вашим босом, стежити за з відставкою листом до свого боса, а також представником людських ресурсів. Ви можете вибрати, скільки поділитися з людськими ресурсами про те, чому ви їдете, але поясніть, що ви їдете з особистих причин, і включають в себе детальну інформацію про те, коли ви будете виходити. Якщо це можливо, запропонувати допомогу в перехідний період. Просто пам’ятайте, в обох листах, щоб не отримати надмірно багатослівним; Ви хочете, щоб лист коротким.

Якщо ви не знаєте, як написати лист, це нормально використовувати зразок заяву про звільнення за відправну точку для вашого власного письма або по електронній пошті.

Відставка Лист з особистих причин

Ось приклад відставки по електронній пошті з особистих причин. Також переглянути більше зразків листів і, з і без причин залишати свою роботу.

Subject Line: Відставка – Лінда Євангеліста

Дорогий Марк,

Я хочу порадити вам, що я буду у відставку з особистих причин, ефективні 27 вересня 2019.

Я дуже ціную підтримку і керівництво, яку ви надали мені під час мого перебування з компанією ABC. Мій час роботи з компанією була найціннішою частиною моєї кар’єри, і я вдячний за можливості, що надаються мені під час мого перебування тут.

Якщо є що-небудь взагалі я можу зробити, щоб допомогти з переходом, будь ласка, дайте мені знати. Я також буду доступний по телефону і електронній пошті, якщо я можу надати допомогу.

З повагою,

Linda
Email
Телефон

Інші способи звільнитися з роботи

У той час як кращий спосіб піти у відставку, щоб сказати своєму роботодавцеві особисто, а потім слідувати з офіційним листом про відставку, іноді особисті проблеми виникають швидко, і ви будете змушені піти в поспіху.

Коли пом’якшувальні обставини, вам, можливо, доведеться піти у відставку по телефону або відправити повідомлення по електронній пошті. Однак, це не професійні способи звертатися у відставку. Використовуйте тільки ці методи в надзвичайних ситуаціях.

В ідеалі, ви повинні надати роботодавцю принаймні два тижні, коли ви помічаєте у відставку. Це прийнято професійне і ввічливе поводження на робочому місці. Однак, в деяких випадках, вам доведеться приділяти менше уваги, але тільки робити це, якщо це терміново. Ви завжди хочете, щоб дати людям стільки часу, скільки можливо, щоб пристосуватися до вашого догляду.

Перебування Positive Поки Ви Moving On

Це ключ, який ви бути позитивним при обговоренні питання про компанії, і ваша робота. Там немає нічого, щоб отримати, будучи негативним, і все втратити.

Вниз по дорозі, ваш роботодавець, можливо, доведеться служити в якості еталону для вас або ви можете рекомендаційний лист від нього. Крім того, ви не хочете, що ви говорите про вашому роботодавця поставити під загрозу майбутні можливості працевлаштування, якщо слово виходить, що ви негативний.

Навіть якщо ви ненавидите свою роботу, ненавиджу компанію, або платити страшно, ви не повинні згадувати, того, що в вашому листі або ваш розмова з вашим босом.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *