Як підготувати для різних типів Інтерв’ю

Posted on

Як підготувати для різних типів Інтерв'ю
Співбесіда часто так само, як стрес для інтерв’юера, так і для здобувачів. Якщо ви розумієте, різні види інтерв’ю, в тому числі, коли і чому вони успішні, ви можете зробити ваші інтерв’ю зручнішим для обох сторін.

Коли ви проводите інтерв’ю, переконайтеся, що ви не зіткнетеся, як непідготовлені, короткий за часом, квапливий, відволікаються, або некваліфікований на інтерв’ю. Це ваша робота, щоб задати відповідні питання, щоб визначити, чи є кандидат може успішно виконувати в положенні.

скринінг Інтерв’ю

Інтерв’ю діляться на дві категорії: скринінгового інтерв’ю і найму на роботу або вибору інтерв’ю. Скринінг інтерв’ю кваліфікації кандидата, перш ніж він зустрічається з менеджером по найму для можливого вибору і служать для відсіювання кандидатів. Вони зазвичай швидко, ефективно і низьковитратних стратегій, які призводять до короткого списку кваліфікованих кандидатів. Найм або вибір інтерв’ю можуть приймати безліч різних форм.

Сторонній рекрутер або хтось із відділу кадрів, як правило, проводить скринінг інтерв’ю. Ці досвідчені і професійні інтерв’юери вправні в інтерв’ю і відбір кандидатів.

Вони повинні бути ефективними при оцінці характеру і інтелекту і визначення, чи є кандидат добре підходить для культури компанії. Крім того, вони повинні бути добре на виявлення потенційних червоні прапори або проблемні області в роботі тлі кандидата і загальної кваліфікації. Деякі питання інтерв’ю стосуються етики. Приклади екранують інтерв’ю включають телефонні інтерв’ю, комп’ютерне інтерв’ю, і відео конференц-інтерв’ю.

Телефонні інтерв’ю

Телефонне інтерв’ю є найбільш поширеним способом виконати первинну перевірку. Це допомагає інтерв’юеру і кандидату отримати загальне уявлення про те, якщо вони взаємно зацікавлені в продовженні дискусії за межами перших інтерв’ю. Телефонні інтерв’ю також заощадити час і гроші. Співбесіди можуть бути записані на плівку для огляду інших інтерв’юерів. Під час телефонних інтерв’ю, мета кандидата є організувати зустріч віч-на-віч.

комп’ютер Інтерв’ю

Комп’ютер інтерв’ю включають в себе, відповівши на ряд питань з множинним вибором для потенційного співбесіди або просто подавши резюме. Деякі з цих інтерв’ю зроблені через телефон або доступ до веб-сайт. Кандидати можуть попросити натиснути відповідні кнопки на телефоні, щоб відповісти на питання, чи вони могли б провести інтерв’ю в Інтернеті.

Відео Інтерв’ю

Більше половини найбільших американських компаній, які вже використовують онлайн-відеоконференцій в якості альтернативи більш дорогих зустрічей віч-на-віч. Його постійне зниження вартості, що робить його популярним ресурсом для бізнесу, а також для домашнього використання.

наймання Інтерв’ю

Один на один Інтерв’ю

Це традиційне інтерв’ю, де кандидати зустрітися з роботодавцями особисто, один на один. Обидва кандидат і роботодавець, як правило, йдуть з цього інтерв’ю з почуттям того чи ні підгонки прав.

серійні інтерв’ю

Серійні інтерв’ю відбуваються, коли кандидати передаються від одного інтерв’юера до іншого протягом всього дня. Жодне рішення не буде прийнято до остаточного інтерв’ю не відбулося, і всі інтерв’юери мали можливість обговорити інтерв’ю один одного. Оскільки кандидати мають тільки один шанс, щоб зробити правильне перше враження, що вони повинні бути під напругу і готові до наступних інтерв’ю.

послідовні Інтерв’ю

У послідовному інтерв’ю кандидат зустрічається з одним або декількома інтерв’юерами на основі один на один протягом декількох днів, тижнів або навіть місяців. Кожне інтерв’ю призначене для переміщення кандидата поступово до вивчення більш докладної інформації про позицію, компаніях, і ми сподіваюся, пропозиція про роботу.

панельні Інтерв’ю

У панельному інтерв’ю кандидат постає перед комітетом або групою інтерв’юерів. Кандидати оцінюються на міжособистісні навички, кваліфікацію і їх здатність думати на їх ногах. Цей тип інтерв’ю може бути страшним для кандидата.

У панельному інтерв’ю, кандидат повинен зробити зоровий контакт і спілкуватися індивідуально з кожним членом групи або панелі.

Група Інтерв’ю

У груповому інтерв’ю, компанія бере інтерв’ю у групи кандидатів на одній і тій же позиції, в той же час. В результаті компанія отримує почуття лідерського потенціалу кандидата, стилю і переконливих навичок.

Цей тип інтерв’ю може бути переважною для кандидата, який повинен зрозуміти динаміку інтерв’юер встановлює і визначає правила гри. Він повинен уникати явних конфліктів харчування, так як вони роблять кандидат виглядає відмовляється від співпраці і незрілим. Співрозмовник повинен ставитися до інших кандидатів у відношенні, впливаючи на них. Одночасно він повинен тримати очі на інтерв’юера, щоб він не пропустити важливі сигнали.

Положення або продуктивності Інтерв’ю

У ситуації або результатах інтерв’ю, кандидати можуть попросити рольові ігри один з робочих функцій для оцінки конкретних навичок. Після того, як даний конкретний, гіпотетичну ситуацію або проблему, вони запитують, як вони впоратися з цим, або описати потенційне рішення. Це може бути важко, якщо інтерв’юер не може надати достатньо інформації для кандидата, щоб рекомендувати рішення або курс дій. Цей тип інтерв’ю часто використовується для відбору кандидатів на посаду представника відділу обслуговування клієнтів у відділі або магазині знижки.

Audition Інтерв’ю

Audition інтерв’ю добре працювати на позиції, в яких компанії хочуть бачити кандидата в дії, перш ніж вони приймають рішення про наймання. Інтерв’юер може прийняти кандидат через моделювання або короткий вправа, щоб оцінити навички кандидата. Це дозволяє кандидату продемонструвати свої здібності в інтерактивних способів, відомих кандидата. Цей тип інтерв’ю добре працює для програмістів, викладачів, зварювальників та механіки.

стрес Інтерв’ю

Стрес інтерв’ю, як правило, призначене поставити кандидат в стресовому і оцінити її реакцію під тиском або в складних ситуаціях. Кандидат може бути проведено в залі очікування за годину до того, як інтерв’юер вітає її. Кандидат може зіткнутися з тривалими паузами або холодні погляди. Інтерв’юер може відкрито заперечувати переконання або судження опитуваного.

Кандидат також може бути запропоновано виконати нездійсненне завдання на льоту, наприклад, щоб переконати інтерв’юера обміняти взуття з кандидатом. Образи, грубість і нерозуміння є дуже поширеним явищем. Все це повинно бути розроблено, щоб побачити, чи має кандидат, що він приймає, щоб витримати культуру компанії, клієнт компанії, або будь-який інший можливий стрес.

поведінкові Інтерв’ю

Багато компаній все частіше використовують поведінкові інтерв’ю. Залежно від обов’язків положення і умов праці, кандидат може бути запропоновано описати ситуацію, яка вимагає навичок вирішення проблем, адаптованість, лідерства, вирішення конфліктів, багатозадачність, ініціативу або управління стресом. Інтерв’юер хоче знати, як кандидат обробляє ці типи ситуацій, щоб вказати на майбутні результати. Є кілька типів поведінкових інтерв’ю:

  • Структуроване інтерв’ю з перехідним поєднанням питаннями: Досвідчені інтерв’юери часто використовують це, задаючи ряд поведінкових питань і не-поведінкових питань. Ці питання часто перекривають один одного і призначені для збору інформації про кожного з основних проблем роботодавця.
  • Неформальне інтерв’ю : Цей тип є випадковим і розслабленим. Він призначений , щоб отримати кандидат говорити і вельми приязно. Кандидат може розкрити більше інформації , ніж він міг би в іншому випадку. Занадто багато інформації, занадто рано, може усунути його.
  • Оціночні інструменти / тестування:  Різні типи тестів використовуються для визначення , є кандидат добре підходить для компанії. Кадастри особистості оцінюють типи особистості. Aptitude запаси оцінки схильностей в певних областях навичок. Кадастри Процентні оцінки інтересів в різних професійних категорій. Комбіновані прилади можуть являти собою поєднання будь-якого з них.
  • Поєднання інтерв’ю:  Цей тип інтерв’ю поєднує в собі два або більше типів вищевказаних інтерв’ю. Це може статися в тому ж інтерв’ю, на наступних інтерв’ю, або обох.

Директива або Структуровані Стиль Інтерв’ю

У директиві або структурованого інтерв’ю, інтерв’юер має чітку програму і слід за ним невідступно. Компанії використовують цей жорсткий формат, щоб забезпечити паритет між інтерв’ю. Інтерв’юери задають кожному кандидату один і той же ряд питань, щоб вони могли порівняти результати.

Tag-Team Інтерв’ю

Тег команда інтерв’ю часто привабливі для компаній, які в значній мірі залежать від командної взаємодії. Кандидат може очікувати зустрітися один на один з інтерв’юером, але знайти себе в кімнаті з кількома іншими людьми. Роботодавці хочуть, щоб отримати уявлення про різні людях при опитуванні кандидатів.

Вони хочуть знати, якщо навички кандидата, збалансувати потреби компанії і чи є кандидат може отримати разом з іншими працівниками. Кандидати повинні використовувати цю можливість, щоб отримати якомога більше інформації про компанії, як вони можуть. Кожен інтерв’юер має різні функції в компанії з унікальною точкою зору про бізнес.

Меандерінг Стиль Інтерв’ю

Інтерв’ю звивистого стилю, на жаль, часто використовується недосвідченими інтерв’юерами. Інтерв’юер покладається на кандидата вести дискусію. Інтерв’юер може почати з заяви, такі як: «Розкажи мені про себе.» Кандидати можуть використовувати це в своїх інтересах.

Цей тип стилю інтерв’ю дозволяє кандидату вести інтерв’ю в тому, що краще за все служить кандидату. Але кандидат повинен пам’ятати, щоб залишатися поважних інтерв’юера, а не домінувати над інтерв’ю.

Mealtime Інтерв’ю

Їжа інтерв’ю використовуються для визначення того, що кандидат, як в соціальному оточенні. Але інтерв’ю за їжу може бути гіршим кошмаром кандидата або виклику. Інтерв’юери хочуть не тільки знати, як ви справляєтеся з виделкою, але, як ви ставитеся господар, будь-які гості, і обслуговуючий персонал. Кандидат повинен приймати сигнали від інтерв’юера і завжди пам’ятати, що вона є гостем. Заявник повинен сидіти після того, як її господар, відображення належного етикету, і подякувати господареві за його час.

наступні Інтерв’ю

Компанія принести кандидат назад на другий, а іноді і треті або четверті наступних інтерв’ю. Іноді вони просто хочуть, щоб підтвердити, що ви будете їх ідеальним кандидатом. Іноді вони мають важкий час прийняття рішення серед короткого списку кандидатів. Інші часи, інші особи, які приймають рішення в компанії хочуть, щоб отримати відчуття того, хто кандидат до прийняття рішення про наймання зроблений.

Додаткові інтерв’ю можуть йти в різних напрямках. При зустрічі з тим же інтерв’юером, кандидат може зосередитися на зміцнення взаєморозуміння, розуміючи, де компанія збирається і як його навички сітчастими з баченням компанії та їх культурою. Кандидати можуть знайти самі переговори компенсаційний пакет, або вони можуть в кінцевому підсумку, починаючи з самого початку з новим інтерв’юера.

інформаційне інтерв’ю

Інформаційне інтерв’ю недовикористовуються від осіб, які шукають роботу. шукають роботу безпечні інформаційні зустрічі, щоб звернутися за консультацією до кого-то в їх поточному або потрібне поле. Вони також хочуть, щоб отримати додаткові посилання на інших людей, які можуть проконсультувати їх. Оскільки роботодавці хотіли б залишитися на вершині списку наявних талантів, навіть якщо вони не мають будь-які наявні вакансії, вони часто відкриті для цих типів інтерв’ю. Здобувач і обмін інформацією роботодавець і дізнатися один одного краще без посилання на відкриття робочих місць.

висновок

Інтерв’ю забирає багато часу, і навчання необхідно зробити їх добре. Вони являють собою гнучкий метод для оцінки та відбору кандидатів для всіх рівнів і типів позицій. Створюючи ідеї, вони дозволяють інтерв’юеру судити кандидат чи добре підходить для компанії.

Однак, інформація з різних інтерв’ю може бути потенційно важко керувати. Наприклад:

  • Це може бути важко разом ефективно організувати ці знання, щоб вони дають чітку картину кандидата.
  • Знання, зібрані можуть бути відкриті для потенційного зсуву інтерв’юера.
  • Інтерв’юер може пропустити деякі галузі знань, навичок і здібностей.
  • Інтерв’юер може підкреслити один регіон і нехтувати іншими.
  • Оскільки спостереження інтерв’юерів носять суб’єктивний характер, вони можуть бути неточними.

Вкрай важливо, щоб компанія знайти інтерв’ювання стилів і формати, корисні для потреб як компаній і її потенційних співробітників. Якщо вони можуть досягти цієї мети, вони можуть побудувати лавку сили і помістити потрібних людей в потрібних позиціях.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *