Як підготуватися до інтерв’ю Поведінкових робіт

Posted on

Як підготуватися до інтерв'ю Поведінкових робіт

Що таке поведінкові інтерв’ю? Кандидати на роботу часто запитують, у чому різниця між звичайним співбесідою та поведінковими інтерв’ю. Що ви повинні зробити, щоб підготуватися, якщо роботодавець буде просити вас поведінковими на основі інтерв’ю питань?

Існує не різниця в реальному форматі співбесіди. Ви все ще зустрітися з інтерв’юером і відповісти на питання інтерв’ю. Різниця полягає в типі інтерв’ю питань, які будуть задані.

Перегляньте інформацію про різницю між поведінковими і традиційними співбесідами, прикладами питань, і як поводитися з поведінковими інтерв’ю.

Що таке інтерв’ю Поведінкової Роботи?

Поведінкові основі інтерв’ювання інтерв’ювання на основі відкриття, як беруть інтерв’ю діяв в конкретних ситуаціях, пов’язаних з роботою. Логіка в тому, що, як ви вели себе в минулому, передбачити, як буде вести себе в майбутньому, тобто, минулі результати пророкує майбутні результати.

традиційні Інтерв’ю

У традиційному інтерв’ю, вам буде поставлено ряд запитань, які зазвичай мають прості відповіді, як «Які ваші сильні та слабкі сторони?» або «Які основні проблеми і проблеми ви зіткнулися? Як ви з ними?» або «Опиши типову робочий тиждень.»

У поведінкового інтерв’ю, роботодавець вирішив, які навички необхідні в людині, вони наймають і задавати питання, щоб з’ясувати, якщо кандидат має ці навички. Замість того щоб запитати, як ви вели б себе, вони будуть питати, як ти себе. Інтерв’юер хоче знати, як ви впоралися з ситуацією, замість того, що ви могли б зробити в майбутньому.

Питання, що задаються

Поведінкові питання інтерв’ю будуть більш гострими, більш зондуванням і більш специфічні, ніж традиційні питання інтерв’ю:

 • Наведіть приклад випадку, коли ви використовували логіку, щоб вирішити проблему.
 • Наведіть приклад мети, яку ви досягли і сказати мені, як ви досягли.
 • Опишіть рішення, яке ви зробили, що було непопулярно, і як ви впоралися його реалізації.
 • Ви пішли вище і поза службового обов’язку? Якщо так, то як?
 • Що ви робите, коли ваш графік переривається? Наведіть приклад того, як впоратися з цим.
 • Чи були у вас переконати команду для роботи над проектом вони не були схвильовані? Як ви це зробили?
 • Ви обробили складну ситуацію зі співробітником? Як?
 • Розкажіть про те, як ви працювали ефективно під тиском.
 • Інші інтерв’ю питання поведінки.

Наступні питання також будуть детально. Ви можете запитати, що ви зробили, що ви сказали, як ви реагували або як ви відчували себе під час ситуації ви спільно з менеджером по найму.

підготовка

Який найкращий спосіб підготуватися? Важливо пам’ятати, що ви не будете знати, який тип інтерв’ю відбуватиметься до тих пір, поки сидите в кімнаті для допитів. Таким чином, підготувати відповіді на традиційні питання інтерв’ю.

Тоді, так як ви не знаєте точно, які ситуації вас попросять про те, якщо це поведінковий інтерв’ю, освіжити свою пам’ять і розглянемо деякі особливі ситуації, ви мали справу з або проектами ви працювали на. Ви можете бути в змозі використати їх, щоб допомогти відповідей кадрів.

Рада : Приготуйте історії, що ілюструють рази , коли ви успішно вирішували проблеми або виконані незабутньо.

Історії будуть корисні, щоб допомогти вам відповісти за значенням в поведінковому інтерв’ю. Ви можете досліджувати техніку відгуку СТАР інтерв’ю, яке пропонує спосіб відповісти на поведінкові питання інтерв’ю.

Нарешті, перевірте опис роботи, якщо у вас є, або робота проводка або оголошення. Ви можете бути в змозі отримати відчуття того, що навички і поведінкові характеристики роботодавця шукають від читання опису та положення посадових вимог.

Під час інтерв’ю

Під час інтерв’ю, якщо ви не знаєте, як відповісти на це питання, попросіть роз’яснень. Тоді не забудьте включити ці пункти в своїй відповіді:

 • конкретна ситуація
 • Завдання, які необхідно зробити
 • Дія ви взяли
 • Результати, тобто те, що сталося

Це важливо мати на увазі, що немає правильних або неправильних відповідей. Інтерв’юер просто намагається зрозуміти, як ви вели себе в даній ситуації. Як ви реагуєте буде визначити, чи є відповідність між вашими навичками і положенням компанії прагне заповнити.

Отже, слухайте уважно, ясно і детально, коли ви реагуєте і, найголовніше, бути чесним. Якщо ваші відповіді не те, що інтерв’юер шукає, ця позиція не може бути краща робота для вас.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *