Як правильно вибрати вітання для супровідного листа

Posted on

Як правильно вибрати вітання для супровідного листа


Що таке супровідний лист привітання? Привітання є привітанням ви включаєте на початку супровідного листа, щоб подати заявку на роботу. Коли ви пишете супровідний лист або відправити повідомлення по електронній пошті, щоб подати заявку на роботу, важливо включити відповідне вітання на початку листа обкладинки або повідомлення. У вашому привітанні, ви будете задавати тон вашого листа, який повинен бути професійним і відповідним.

Чому Супровідний лист Привітання важливо?

Привітання першого, що одержувач буде бачити, коли вони читають ваше супровідний лист. Таким чином, це важливо для вас, щоб передати відповідний рівень фамільярності і поваги. Наприклад, випадкові вітання, такі як «Hello» і «Привіт» можуть зробити Ваш лист, здається, непрофесійно.

«Для кого це може стосуватися» може бути занадто безособовим і зробити менеджер найм вірю, що ви не дбаєте досить, щоб з’ясувати, кому ви повинні вирішувати.

Коли у вас є контактна особа

Нижче наведено список прикладів листи привітанні, які підходять для супровідних листів та інших робочих місць, пов’язаних з листування, коли у вас є ім’я контакту.

 • Шановний пан Джонс
 • Шановний пані Браун
 • Дорогий Райлі Doe
 • Шановний доктор Хейвен
 • Шановний професор Лоуренс

пунктуація

Дотримуйтесь вітання з двокрапкою або коми, а потім почати перший абзац Вашого листа на наступну рядку. Наприклад:

Шановний пан Сміт:

Перший абзац листа.

Коли ви не маєте контактна особа

Багато компаній не перераховують контактна особа, коли вони після роботи, тому що у них є команда найму співробітників, сортувати за супровідними листами і поновлюється, перш ніж передати їх на менеджер по персоналу для відповідного відділу. Вони вважають за краще, щоб залишити менеджер найму анонімним поки він або вона контакти з вами для інтерв’ю.

Організація може також не хоче розкривати, хто найм ясла, щоб уникнути електронних листів і телефонні дзвінки від заявників, зокрема, якщо вони очікують отримання великої кількості заявок від потенційних кандидатів на роботі. Так що, не хвилюйтеся, якщо ви не можете знайти кого-то, щоб звернутися ваш лист. Він буде направлений до відповідного відділу та одержувача.

Якщо ви не маєте контактна особи в компанії, або піти від вітання з супровідного листа і почніть з першим пунктом Вашого листа або, ще краще, використовувати загальне привітання.

При використанні загального вітання, капіталізувати іменників.

Приклади загального Привітання

 • Шановний кадровик
 • Всім, до кого це відноситься
 • Шановний Менеджер по персоналу
 • Шановний пан чи пані
 • Шановна Назва компанії Рекрутер

пунктуація

Дотримуйтесь вітання з двокрапкою або коми до початку свого першого абзацу в наступному рядку. Наприклад:

Шановний кадровик,
перший абзац листа.

Коли використовувати «Dear» в супровідному листі

Доречно використовувати «Dear» в більшості випадків, наприклад, коли потенційний роботодавець хтось ви добре знаєте, або вони є бізнес-знайомство. Слідуйте інструкціям нижче, щоб вибрати правильне вітання:

 • Для людей, яких ви добре знаєте, – або на основі імені з – використовувати тільки своє ім’я. Для ділового знайомства або асоційованої компанії, використовувати своє ім’я, якщо ви зустріли їх більше, ніж колись і звернулися до них по імені.
 • Для потенційних роботодавців, використовувати пан, пані або доктор (якщо не вказано інше). Навіть якщо ви знаєте, жінка заміжня, то безпечніше використовувати «Ms.» на відміну від «місіс», так як останній може бути образливим в певних обставинах.
 • Якщо ви не впевнені у відповідному привітанні, ризикуйте і використовувати Mr./Ms./Dr. [Прізвище] або Mr./Ms./Dr. [ім’я прізвище].

Якщо ім’я одержувача є гендерно нейтральною (тобто, Тейлор Браун), і ви не знаєте, ви можете сказати: «Дорогий Тейлор Браун.» Кращий варіант, однак, полягає в пошуку «Тейлор Браун» на LinkedIn. Швидше за все, їх фотографії уточнять їх стать.

LinkedIn також відмінний інструмент, щоб дізнатися, хто найм менеджер.

Пошук компанії, яку ви звертаєтеся, і один або два ключових слова, які описують людини найму на посаду. Прокрутіть список вниз, поки ви не знайдете людину, яка відповідає критеріям. І вуаля! Ви перебуваєте в бізнесі.

Коли використовувати «Для кого це може стосуватися» в супровідному листі

Використання Для кого це може стосуватися як супровідного листа вітання тільки тоді, коли ви не можете знайти конкретну особу, до якого ви пишете. Ви повинні, звичайно, докласти всіх зусиль, щоб знайти ім’я контакту в конкретному відділі, в якому ви зацікавлені. При створенні запиту з компанією для нерекламіруемих отворів, це вітання може бути найбільш підходящим.

Коли використовувати «Hello» і «Привіт»

Забронювати ці випадкові вітання для особистої електронної пошти і утримуватися від використання їх в супровідному листі, якщо ви не дуже добре знайомі з одержувачем. Такі вітання просто занадто неформальні – не самий професійний спосіб почати розмову, якщо ви хочете отримати роботу.

«Hello» підходить тільки в листуванні по електронній пошті. Вона повинна використовуватися в першу чергу для людей, яких ви добре знаєте, але може бути використаний в дуже випадкових обставин.

«Привіт» підходить тільки в випадкової листуванні по електронній пошті з людьми, яких Ви особисто знаєте добре. Наприклад, якщо ви перевіряєте в з близьким другом, щоб з’ясувати, якщо вони чули відкривається роботу в своїй компанії.

Як написати супровідний лист привітання

Стандартне ділове листування форматування вимагає, щоб після надання власної контактної інформації та дати вашого листа, ви запишіть ім’я вашого контактної особи, назва компанії і адреса компанії.

Формальне вітання / вітання приходить наступним: «[ім’я контактної особи] Dear» Якщо у вас є контактна особа для вашого листа, не забудьте включити свій особистий титул і ім’я в привітанні (тобто «Шановний пан Франклін»). Якщо ви не впевнені в підлогу читача, просто вказати своє повне ім’я та уникнути особистого назви (наприклад, «Дорогий Джеймі Сміта»). Залиште один порожній рядок після привітань.

Важливо : Ви завжди повинні докласти всіх зусиль , щоб знайти ім’я контакту , щоб використовувати в своєму листі. Це залишає гарне враження на менеджера по персоналу , якщо ви знайшли час , щоб використовувати їх ім’я, особливо якщо вам потрібно трохи попрацювати , щоб знайти його.
Якщо ця інформація не була надана в оголошенні роботи , і ви не можете знайти його на веб – сайті компанії, то це хороша ідея , щоб подзвонити в компанію, просять бути перенаправлений в їх відділ кадрів (якщо вони є), поясніть , що ви будете влаштовуватися на роботу там, і попросити ім’я свого менеджера найму. Якщо ви не можете знайти контактна особа , або якщо ви не впевнені в тому, хто буде читати ваше супровідний лист, ви можете використовувати загальне привітання (тобто «Дорогий кадровик»).

Заключне Ваш лист

Ваш лист вітання має потенціал, щоб поліпшити свої шанси на отримання інтерв’ю. Для підвищення Вашої кандидатури, переконайтеся, що ваше супровідний лист підтримує професійний зовнішній вигляд і пропонує відповідну інформацію, в тому числі вашої кваліфікації для даної позиції. Виберіть відповідне закриття і завжди дякую читач за час і увагу.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *