Як показати свою індивідуальність в супровідному листі

Posted on

Як показати свою індивідуальність в супровідному листі

Найм менеджерів прочитати десятки, якщо не сотні заявок на кожну роботу вони відправляють. Якщо ви хочете, щоб отримати роботу, ви повинні виділитися. Дуже важливо, щоб показати менеджер по найму не тільки те, що ви кваліфіковані, але і те, що ви кращий кандидат на цю посаду.

Один із способів, щоб отримати ваш додаток помітили, щоб написати унікальне, залучення супровідний лист, який показує не тільки свою кваліфікацію, а й вашу індивідуальність. Вийдіть за межі деяких клішірованний, шаблонним мовою знайти в багатьох листах. Якщо ви зробите вашу особистість виділитися в своєму листі, менеджер по найму буде більш імовірно, дасть вашому додатку другий погляд.

Звичайно, є і така річ, як покласти занадто багато особистості в вашому листі. Ви хочете, щоб залишатися професіоналом, і зосередитися на тому, що робить вас ідеальним кандидатом. Знайти правильний баланс між показуючи свою індивідуальність і бути професіоналом у своїй супровідному листі, і ви будете на шляху до співбесіди.

Написати супровідний лист Unique

Кращий спосіб, щоб показати, хто ви в компанії, щоб уникнути написання один загальний супровідний лист для кожної роботи лістингу. Замість цього, адаптувати свій лист до конкретної роботи і компанії.

Ви можете написати цільової супровідний лист в ряді напрямків. Увімкніть ключові слова з роботи лістингу в вашому листі. Ви можете також посилатися на компанію сам, наприклад, відзначити певний успіх компанія мала, або пояснити, чому ви зацікавлені в роботі компанії.

Може бути, найголовніше, відправити лист конкретній людині, якщо це можливо. Якщо у вас є, зробити деякі копати, щоб знайти ім’я менеджера по персоналу, а також адреса Ваш лист до них. Уникайте фрази «Для кого це може стосуватися» – це показує, менеджер по найму, що ви не знайшли час, щоб написати унікальне супровідний лист для конкретної роботи.

Уникайте кліше

Один з кращих способів уникнути звучання, як і все інше в супровідному листі, щоб залишити деякі з найбільш зловживали фраз в супровідних листів. Наприклад, не кажіть, що ви «роботяга», або що ви «йти вище і за його межами.» Спробуйте знайти унікальні способи, щоб пояснити, хто ви. Один із способів зробити це, щоб зосередитися на конкретних прикладах – показати їм, хто ти, а не сказати їм.

Спробуйте Креативний перше речення

Так багато супровідних листів починаються з фрази «Я подаю заяву на позиції X.» Незважаючи на те, що це прекрасний спосіб почати, менеджер по найму, швидше за все, бачив цю пропозицію сотні разів. Спробуйте почати з більш привабливим першим пропозицією (або першими пропозиціями), який показує, хто ви їсте.

Ви могли б висловити, чому ви захоплені роботою або компанії. Наприклад, ви могли б почати, «Я завжди був оповідачем. У дитинстві, я б написав незліченні історії про принців і принцес. Тепер, я повернув свою пристрасть до розповідання в кар’єру в області маркетингу. »Або:« Коли я вперше досліджував вашу компанію для проекту в бізнес-класі за п’ять років назад, я став натхненний вашою місією, щоб забезпечити недорогі технічні рішення . »великий” гак “триматиме наймаючи читання менеджер і покаже йому або їй трохи про те, чому ви добре підходять для роботи і компанії.

зробити з’єднання

Якщо ви знаєте кого-небудь в компанії, або якщо хтось в компанії називають вас на роботу, говорити про це рано, в супровідному листі (в ідеалі в перших двох реченнях). Це олюднює вас і робить вас більше схожі ви вже частина культури компанії. Він також показує, що хтось в компанії вже думає, що ви кваліфіковані для роботи.

Подумайте унікальних прикладів

Пам’ятайте, що супровідний лист не повинно просто перерахувати своє резюме. У той час як ваше резюме перераховує вашу кваліфікацію, ваше супровідний лист йде глибше, наводячи приклади раз ви продемонстрували певні навички і вміння, необхідні для роботи.

Один із способів, щоб показати вашу особистість, щоб включити деякі унікальні, навіть дивно, приклади, які демонструють свої навички. Наприклад, якщо ви подаєте заяву на роботу, яка вимагає організаційних навичок, ви могли б згадати, як ви точно управляти і обробляти десятки щомісячних поставок з вашого рахунку Etsy. Такі приклади особливо корисні, якщо ви не маєте багато відповідного досвіду роботи.

Звичайно, включати тільки приклади, які мають відношення – вони повинні з’єднатися назад до фахівців або риса, необхідні для роботи.

Показати Ви вписуватися в культуру компанії

Найм менеджери хочуть знати не тільки те, що ви кваліфіковані, але і те, що ви будете вписуватися в культуру компанії. Перш ніж написати свій лист, дослідження організації. Перевірте веб-сайт компанії, і поговорити з ким ви знаєте, хто там працює. Після цього ви можете відзначити способи, які ви могли б вписатися в культуру.

Наприклад, якщо ви знаєте, що вони роблять багато після роботи командних видів спорту, ви можете коротко згадати в кінці листа, який ви хотіли б покласти ваші навички качки хорошому застосування.

Деякі оголошення про роботу і дати вам заглянути в культуру компанії. Наприклад, якщо саме перерахування дуже нерозумно або смішно, не соромтеся, щоб додати трохи гумору до вашого листа, якщо це здається природним.

Кравця свій тон, щоб відповідати промисловості

Крім того, ви можете налаштувати ваш лист, щоб відповідати особистості галузі. Якщо ви подаєте заяву на корпоративну роботу, наприклад, ви можете написати більш традиційне супровідний лист. Ви все ще можете включати деякі особисті приклади, і, може бути, помітне перше речення, але ви повинні уникати занадто багато гумору або zaniness.

Якщо ви подаєте заяву на роботу в промисловості, яка є трохи більш неформальний – скажімо, технологія запуску компанії – ви можете отримати трохи більш творчо. Ваш тон може бути більш безтурботним, і ви можете включати деякі творчі приклади.

Якщо ви подаєте заяву на роботу в візуальної, творчої області, вважаю, показуючи свою індивідуальність через форму вашого листа. Ви можете включати пункти маркованих або навіть візуально (наприклад, інфографіку). Ви можете включити деякі з цих нетрадиційних елементів у вашому резюме теж.

Keep It Professional 

Незалежно від того, скільки вашій особистості ви вирішите покласти в ваше супровідний лист, збережіть лист професіонала. Вона повинна бути добре написана і без помилок. Він також повинен залишатися зосередженим на головній темі: чому ви приголомшливо підходять для роботи.

Не ходи Negative

Деякі люди намагаються додати індивідуальність за допомогою фраз типу «Я знаю, ти ненавидиш читання супровідних листів, але …» або «Я знаю, що я один з багатьох кандидатів, але …» Уникайте фрази, які звучать негативними. Крім того, уникайте фраз, які припускають, що ви знаєте, як кадровик відчуває. Ви насправді не знаєте, ненавидить він або вона читає супровідні листи, і ви не знаєте, скільки кандидатів застосовуються для роботи. Зосередьтеся на позитиві, а не робити припущення про наймання менеджера, роботі або компанії.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *