Як повернутися на роботу після кар’єри Перерва

Posted on

Як повернутися на роботу після кар'єри Перерва

Є ваша кар’єра перерву був запланований або незапланованим, повертаючись до робочої сили після того, як тривалий період далеко може виявитися складним завданням. Деякі рекрутери і менеджери по найму будуть розуміти про роки від молотарки дев’яти до п’яти, але інші можуть відчувати трепет про вас на роботу. І, з часом , далеко від робочої сили, ваші навички-разом з вашим резюме і співбесіди навички -Може необхідно оновлення. Це може бути важко відчувати себе впевнено і кваліфікований, теж.

Розбитий? Нервовий? Не рекомендується: Ось як мати успішний пошук роботи і перехід назад в роботу після відпустки.

Поради для отримання назад в Workforce Після кар’єри Перерва

Оцінка Ваша робота ХОЧЕ & потреби

Не просто занурення в пошук на роботу проводки сайтів . Замість цього, буде потрібно час , щоб розглянути те , що ви хочете: Який вид роботи буде виконувати і відрадно? І ви хочете , щоб повернутися до ролі , як той , який ви мали , перш ніж покинув робочу силу, або ви хочете спробувати – то трохи по- іншому? Подумайте , що ви хотіли б, щоб вийти з роботи, і чому (крім фінансових міркувань) ви зацікавлені знову працювати. Тримайте ваші потреби в увазі, теж: будь то зарплатні вимоги, гнучкий графік роботи, або що – небудь ще. Складіть список «повинен імущими» для вашої наступної роботи.

Крім того , поміркувати про вашу кар’єру перерві або творчій відпустці . Чи дізналися ви новий навик, доброволець, почати бічній шум , або на заняття? Навіть якщо ви не активно працювали, ви можете мати чудові досягнення згадати під час інтерв’ю або додати до вашого резюме.

Переучуватися вашої галузі, і мережу

Якщо це було деякий час, так як ви працювали, ви, ймовірно, потрібно refamiliarize себе з вашої галузі та можливостей роботи в ньому. Деякі можливі кроки, щоб взяти з собою:

  • Дослідження вашої галузі: Витратьте деякий час на Glassdoor.com , дослідження компанії і вашу галузь. Ви можете бути особливо цікаво дізнатися діапазон зарплати для ролей, які представляють інтерес для Вас. Ось більше інформації про те , як дослідні компаніях попередніх інтерв’ю .
  • Мережа : Reach до колишніх колегщоб повідомити їм, що повертається до робочої сили. Ви можете не тільки отримати потенційні клієнт роботи, але ці контакти можуть також мати можливість інформувати вас про останні Outlookв галузі великих гравців, новий жаргоні і т.д. Задавайте свої зв’язки для консультації і поради з отримання назад в складі робочої сили.
  • Відвідуйте конференції та інформаційні інтерв’ю: Налаштування деяких випадкових інформаційних інтерв’ю також може допомогти вам почувати себе уточнений на вашій галузі. Це допоможе зберегти ваші посилання свіжими під час співбесіди. Конференції також можуть допомогти вам дістатися до швидкості , а також як можливість розширити свою мережу. Навіть участь в LinkedIn групи , пов’язані з вашої галузі може допомогти вам отримати назад в паз.

Освіжити свої навички

Під час дослідження індустрії, ви можете виявити, що є цілий новий світ жаргону. Нові програми можуть істотно. Або, може бути, інструменти, такі ж, але це просто було деякий час, так як ви використовували їх. Освіжити свої навички, перш ніж вийти на інтерв’ю або відправити супровідні листи, це допоможе вам відчувати себе більш впевнено в якості кандидата. Ось кілька ідей:

  • Волонтерська робота: Навіть якщо це не пов’язано з вашою області, волонтерство на регулярній основі ви можете отримати заново звикає до структурованої середовищі, які роботодавці хотіли б бачити. Бонус , якщо ваше волонтерство будує або підтримує навички , які потенційні роботодавці хочуть бачити в кандидатах.
  • Класи: Якщо є нові продукти або програми , які не знайомі з вашою, можливо , має сенс взяти клас. Це може бути , звичайно , в очних або онлайн підручник. Після того як ви освоїли нову навичку, ви можете включити його в розділі навичок на вашому резюме .
  • Інформаційні бюлетені, подкасти та т.д.: В якій – то ступеня, можливо , не потрібні нові навички. Деякі поля не змінюються швидко. Це може бути просто , що вам потрібно , щоб нагадати собі про те, як промисловість робіт, будь то гортати , що кошти , з допомогою своїх старих підручників, участь в конференціях, або почати читати щоденні новини індустрії, слухати подкасти, підписатися на розсилку і т.д.

Практика пошуку роботи Навички

Як давно це було так як ви в останній раз застосовується для роботи? Якщо це важко запам’ятати, ви , ймовірно , необхідно оновити своє резюме . (А може бути , ваш профіль LinkedIn , теж!) Як оновити резюме, розглянути вибирають для функціональної версії , а не хронологічний один -це може допомогти де підкреслити розрив у вашій історії зайнятості.

Ви також хочете практикувати інтерв’ю занадто що кошти аналізу відповідей на загальні питання інтерв’ю і збірку інтерв’ю наряду . Крім того , щоб ці поради для відповіді на питання інтерв’ю про те , з роботи разом з тим, як пояснити розрив зайнятості на ваше резюме .

Поясніть Кар’єру приробітку Але тримати його короткий

Якщо у вас була тривала перерва, ви , ймовірно , доведеться обговорити це в супровідному листі, а також під час інтерв’ю . Незалежно від того , які ваші причини для тривалої відпустки від робочої сили, тримати пояснення коротким. Просте пропозицію буде робити. Спробуйте, «Я провів час догляд за хворим родичем,» або «Це було важливо для мене , щоб бути вдома з дитиною до дитячого садка», «Я був волонтерство в бездомність благодійності, беручи уроки бухгалтерське,» або «Я провів останні кілька років , подорожуючи по всьому світу, працюючи на своїх мовних навичок.»

Незалежно від мети вашого перебуваючи далеко, намагаюся відігнати його вниз до чогось коротко- і поверненню розмови на роботу, яку ви робили до вашого часу геть. Ваш досвід роботи залишається актуальним, навіть якщо минув певний час, так як ви отримали цей досвід.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *