Як перетворити інтернатуру в роботу

Posted on

Як перетворити інтернатуру в роботу

Багато роботодавців, які пропонують інтернатури зробити це як спосіб спробувати і набирати нових співробітників на повний робочий день. Незважаючи на те, інтернатури спосіб для студентів, щоб отримати досвід і дізнатися більше про конкретну кар’єрі області інтересів, вони також спосіб для організацій випробувати особа і вирішити, наскільки добре вони вписуються в загальну культуру організації. Багато роботодавців використовують свої програми стажування в якості полігону для процесу найму і можуть заощадити гроші в їх зусиллях по найму, намагаючись новими потенційними співробітниками до надання фактичної пропозиції про роботу.

Якщо ви зацікавлені в перетворенні інтернатури в повний робочий день після закінчення, ви можете використовувати деякі прийоми, характерні для збільшити ваші шанси отримати роботу.

Зробити гарне враження

В якості стажера це ваша відповідальність, щоб показати свій керівник і інші в рамках організації, що у вас є те, що він приймає, як особисто, так і професійно, щоб вписатися в корпоративну культуру. Беручи час, щоб дізнатися про місію організації і тим, що він цінує в своїх співробітниках може надати важливу інформацію про те, як компанія ідентифікує і визначає успіх.

Розробка професійних цілей

Визначення своїх професійних цілей і знайти корисний інтернатуру, який відповідає вашим очікуванням буде більш корисним для вашого розвитку навичок і майбутніх кар’єрних устремлінь, ніж приймати будь-які тільки інтернатуру, яка доступна. Стажування призначені для підготовки кандидатів для роботи і кар’єр в майбутньому, а також знайти практику, яка допоможе вам виконати ваші професійні цілі також допоможуть вам в тому, більш конкурентоспроможний кандидата в майбутньому пошуку роботи.

Розробка міцних відносин з керівником

Не забудьте зберегти ваш керівник в курсі вашої роботи і досягнень, перевіряючи в часто і переконавшись, що ви зустрічаєтеся очікування. Після того, як ви визначили свої посадові обов’язки, і ви розумієте очікування вашого супервізора, наполегливо працювати, щоб продемонструвати свою особисту ініціативу і здатність працювати як самостійно, так і в складі команди. Розвиток професійних зв’язків як стажер дасть вам фору у розвитку професійної мережі.

Розробка сильної моральної роботи

Встановлення готовності отримати роботу на всі витрати при збереженні позитивного ставлення дає впевненість роботодавця, що ви будете стати цінним членом команди, якщо найняті в якості співробітника.

Повні Призначені проекти по часу

Якщо ви передбачаєте проблему з крайнім терміном на проект ви працюєте, переконайтеся, що ви повідомите свого начальника і попросити будь-який вхід він / вона може надати або попросити про продовження терміну, щоб отримати проект завершений. Переконайтеся, що ви пропонуєте дійсну причину затримки проекту, таких як інші непередбачених проблеми або інші пріоритети роботи, які повинні бути розглянуті до отримання конкретного проекту завершено вчасно.

Завжди дотримуйтесь Компанія Правила і принципи Штатні

Ставши частиною корпоративної культури включає в себе навчання встановленого дрес-коду корпорації. Це також означає, що час, відпущений і що очікується протягом встановлених періодів обіду і перерв навчання. Витратьте час, щоб вивчити правила і рекомендації, очікувані від організації, перш ніж стрибати в і робити які-небудь серйозні помилки. Крім того, перевірте політику компанії на особисті електронні листи, телефонні дзвінки і користування Інтернетом, щоб уникнути незручних і незручних ситуацій.

Запросити у супервайзера і колег на продуктивність роботи

Спілкуючись з роботодавцями на вашій продуктивності праці дасть вам можливість поліпшити і зробити необхідні зміни в ході стажування. Цей вхід може мати вирішальне значення, щоб допомогти Вам поліпшити продуктивність робочих місць шляхом з’ясування очікувань керівника. Проблеми часто можна уникнути, коли очікування відкрито спілкувалися і все на тій же сторінці.

Снасть Easy, повторювані завдання з ентузіазмом

Роботодавець буде довіряти вам, щоб закінчити більш складні завдання, як тільки вони визнають свою здатність впоратися з дурницями. Просити додаткову і більш складну роботу буде прийматися більш позитивно роботодавцем, якщо ви взяли на себе відповідальність за більш трудомісткі завдання, які необхідні, щоб зробити роботу на щоденній основі.

Виявлення проблем наразі не розглядається Організацією

Ви можете запропонувати ваше розуміння про проблеми ви визначити і обговорити, як можна вирішити цю проблему або задовольнити цю потребу в компанії. Роботодавці шукають людей, які можуть думати з коробки і визначити вирішення поточних проблем, управління не може ще ідентифікованих або адреса. Будьте готові запропонувати рішення, які ви думаєте, могли б працювати, щоб вирішити проблему конкретної або ситуацію.

Розробка Рапорт з співробітниками

Роботодавці шукають людей, які можуть добре працювати в команді і які мають певні переваги, які будуть додавати до загальних досягнень групи.

Показати Initiative

Ілюструючи свій інтерес до розробки нових знань і навичок, що мають відношення до позиції підвищить довіру роботодавця у вашій готовності і ініціативи, щоб зробити хорошу роботу. Показані ентузіазм і пропозиції для участі в семінарах і практикумах збільшить ваше розуміння бізнесу і справити сприятливе враження на вашого начальника.

Запитайте додаткову роботу

Якщо у вас немає достатньо роботи, щоб зробити, обов’язково проконсультуйтеся з вашим керівником, щоб перевірити, чи є які-небудь додаткові роботи, яку ви можете зробити. Якщо немає, перевірте, щоб побачити, якщо ви можете допомогти іншим в отриманні їх роботи завершені, які також можуть навчити вас нові навички в процесі.

Приєднатися до професійної асоціації

Участь в професійних асоціаціях дає студентам прекрасну можливість зустрітися з людьми, в даний час працюють в цій галузі. Через професійних асоціацій, студенти також дізнаються, що професійні журнали люди в області читають, а також про вакансії початкового рівня, які можуть бути в даний час доступні в інших організаціях.

Експрес Ваш інтерес до роботи Компанії

Висловлюючи інтерес до компанії, ви дозволяєте ноу компанії, що ви розглянути питання про організацію місце, яке ви хотіли б працювати. Незважаючи на те, що не може бути будь-яких поточні позиції доступні, дозволяючи своєму керівнику знати, що ви були б зацікавлені в роботі в компанії, ви будете більш імовірно, буде зв’язатися, як тільки позиція відкривається.

Networking про будівництво відносин. Після того, як ви створили сильну мережеву групу, ви будете розвивати більш глибоке розуміння того, що це бере, щоб бути успішним, і дізнатися, як створити мережу, яка може допомогти вам у досягненні ваших цілей кар’єри. Наявність наставника, якого ви поважаєте допоможе зробити досвід інтернатури набагато менш напруженим.

Наставник також надасть вам з ким-то, щоб дізнатися і місце, щоб отримати відповіді на свої питання. Шукайте професійний наставник, якому ви довіряєте, і не бійтеся задавати питання, ця людина і для пропозицій про шляхи ви можете поліпшити продуктивність і підвищити свій поточний рівень знань і навичок. Ви можете запитати, що це бере, щоб рухатися в цій галузі, як в організаціях, так і в конкретній галузі. Після того, як ви створити сильну мережу і отримати досвід роботи в своїй галузі, ви теж будете мати можливість допомогти нових фахівців, які зацікавлені в прориві в цій області.

Професійні відносини ви розробляєте під час вашого досвіду стажування також буде частиною вашої професійної мережі людей, які можуть підтвердити свої знання і здібності, щоб зробити хорошу роботу. Ваші майбутні відносини з вашої мережі необхідно розвивати і продовжувати довго після того, як Ваша практика закінчилася, щоб зберегти його живим і здоровим.

Експрес свою вдячність

Після завершення стажування, короткий подячні завжди цінується і залишить приємне враження з роботодавцем. Якщо ви повертаєтеся в коледж, обов’язково залишатися в контакті з керівником і колегами і взяти час, щоб дізнатися про можливі вакансії вони очікують в майбутньому.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *