Як перетворити Фріланс в кар’єрі

Posted on

Як перетворити Фріланс в кар'єрі

Принадність фрілансу є те, що ви можете змусити його працювати на ваших умовах. Якщо вам просто потрібні додаткові гроші або хочете розвинути навички в новій області, ви можете зробити це неповний робочий день, на додаток до регулярних, повний робочий день – або ви можете зробити його повний робочий день, з трохи ретельного планування і багато важкої роботи, і ніколи не повинні повертатися до кабінка фермі знову. Ось як почати.

Як перетворити Фріланс в кар’єрі

1. намочити ноги
Більшість людей скажуть вам , щоб зробити план , перш ніж приступити до роботи. Якщо у вас є робота, в даний час, я запропонував би як раз навпаки: перш ніж почати думати про те, що ви хочете , щоб ваша кар’єра позаштатний виглядати, щоб ваші ноги мокрі, приймаючи кілька концертів в той час як ви все ще зайняті.

Є дві переваги, роблячи це. Перш за все, вона дозволяє відкласти трохи грошей, перш ніж зробити стрибок повний робочий день фрілансу. Вам потрібно три-шість місяців витрати на проживання, а також початкові витрати для того, щоб почати свій позаштатний кар’єру з безпечного положення.

По-друге, це дозволяє спробувати різні типи клієнтів і робочих місць, а також виробити злами, перш ніж зробити більшу частину вашого робочого часу на те, що ви могли б не насолоджуватися через місяць.

2. Складіть план
Після того, як ви експериментували з кількома різними видами концертів і клієнтів і мати загальне уявлення про те, що ви хотіли б працювати, настав час , щоб зробити план. Навіть якщо ви не намагаєтеся справити враження на інвесторів, написання бізнес – плану може допомогти прояснити свої цілі і намітити приблизну план того , що успіх виглядає для вас. Кілька питань , щоб мати на увазі:

  • Яку роботу ви любите і ненавидите?
  • Що таке успіх схожий на вас?
  • Скільки грошей вам потрібно для того, щоб зламати навіть, щоб заощадити гроші, щоб відчувати себе, як ви «зробили це»?
  • Хто ваші конкуренти, і що вони пропонують?
  • Що ви пропонуєте, що ваші конкуренти не роблять?
  • Що ви хочете, щоб ваш бізнес, щоб виглядати кілька місяців по тому, в наступному році, і через п’ять років?
  • Чи хочете ви співробітників в якийсь момент, або ви хочете, щоб працювати самостійно?
  • Що ви хочете, щоб ваш робочий день виглядати?

Не забудьте планувати розрахункові квартальні податки; Вільям Перес пропонує путівники по оцінці їх і їх сплати. Зрештою, ви також повинні вирішити, чи хочете ви включити, але ви не повинні приймати це рішення, перш ніж приступити до роботи.

3. Встановіть ваші ставки
Ще одна причина , щоб спробувати фріланс , поки ви все ще працюєте на роботодавця, щоб мати можливість встановити свої ставки – і переглянути їх. Якщо ви схожі на більшість початківців фрілансерів, ви , ймовірно , заниження за свої послуги в першу чергу. Якщо ви робите кілька пробних концертів , перш ніж зробити фріланс повний робочий день, ви будете мати можливість зробити ці помилки в той час як ви все ще мати стабільний дохід.

Кращий спосіб встановити ваші ставки, щоб з’ясувати, що ви робите для подібної роботи в вашому повний робочий день, а також розробити погодинну ставку. Не забудьте включити такі речі, як посібники, лікарняні та канцтовари, коли ви робите ваші розрахунки. Після цього ви можете або доручити своїм клієнтам погодинної або проектом, після оцінки, скільки годин кожен проект буде.

4. Фокус на ваш ідеальний клієнт
досить швидко, то ви почнете одержувати картину компаній і приватних осіб , з якими ви працюєте з кращими. Ваш ідеальний клієнт буде кращою сумішшю типу роботи, стилю роботи, графіка і оплати. Можна, наприклад, виявити , що вам подобається працювати з стартапами кращими, тому що цінуєте працює на ультрасучасні проекти і не хоче 9-к-5 робочий день – або ви можете виявити , що більш відомі компанії є більш фінансових послуг Україн надійним і труїти до тих , при заповненні вашого клієнта реєстр.

Тоді є культурна частина. Кожна людина має різні цінності і очікування співробітників і клієнтів. Може бути, ви хочете працювати з людьми, які є дружніми і теплими, або пунктуальні і точні, або повагу ваших кордонів з точки зору часу, або будь-якої їх комбінації. Знайте, що, і шукати для компаній і спільних позицій, які згодні.

5. Рекламуйте себе
Пройшли ті дні , коли вам потрібно було купити місце в газеті для просування вашого нового бізнесу. Тепер, ви можете бути в змозі почати незалежну кар’єру , не витрачаючи ні копійки одиноких, просто рекламували свої послуги на Facebook, Linkedin, Tumblr і Twitter.

Важливо, щоб бути готовим вийти. Коли ви робите стрибок, скажіть підключень, що ви робите так. Ви будете здивовані, скільки бізнесу ви можете створити просто шляхом розміщення на ваші різні соціальних мережах, і дозволити людям знають, що ви шукаєте певний тип роботи.

6. Мережа
Фрілансери необхідні зв’язку для того , щоб продовжувати отримувати нову роботу, але вони також потребують в них для того , щоб створити відчуття спільності , що офісні працівники мають і підрядники іноді НЕ вистачає. Гарна новина полягає в тому, що вам не потрібно , щоб стати учасником людини коктейлю або навчитися любити поговорити, щоб стати експертом Networker. Все , що вам потрібно зробити , це бути надійним, приємно працювати, і відкриті для створення нових знайомих.

Знову ж таки, соціальні медіа зайняло багато важкої роботи з кувальних з’єднань. Це також гарна ідея, щоб подивитися на вступ професійних асоціацій у вашій галузі, якщо ви ще не зробили, для того, щоб тримати на вершині новин і тенденцій і мати доступ до освітніх можливостей, які можуть допомогти вам відточити свої навички.

7. Тримайте очі на кулі
Нарешті, найважливіше , що потрібно зробити для того , щоб домогтися успіху в фрілансі, щоб переглянути свої цілі , час від часу. Ви не завжди будете вдарити його з парку на першому коливанні, але вам не потрібно. Все , що вам потрібно зробити , це тримати гойдається.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *