Як Перелічіть ваші досягнення на ваше резюме

Posted on

Як Перелічіть ваші досягнення на ваше резюме

Як тільки ви почнете писати своє резюме на нову посаду, ви повинні знати, що існує поширена помилка здобувачі часто роблять при форматуванні їх резюме тексту. Найчастіше, люди просто перерахувати те, що вони зробили в попередніх роботах без вказівки на наслідки їх досягнень і вкладу.

Ваше резюме не слід читати як набір описів посад, які передають тільки те, що ваші обов’язки були в минулих роботах. Замість цього, акцент повинен бути зроблений на тому, як ви справили гарне враження на роботі і зробив різницю в вашому відділі і організації.

Дуже важливо, щоб показати, що ви досягли в своєму резюме, а не просто представляти список завдань.

Ваше резюме повинне повідомлятися, як ви були активом минулих організацій, з якими ви були афілійованими. Ці дані про ваших конкретних досягненнях допоможуть вам виділитися серед конкурентів.

Як включити результати при резюме

Нижче наведено поради щодо включення здобутків у вашій резюме. Виконайте процес для кожного із завдань ви проведені таким чином Ви можете виділити те, що ви досягли в кожній позиції на вашому резюме.

Визначення Як успіх вимірювався
Визначити в нижньому рядку для кожного з відділів або функціональних блоків , де ви працювали. Запитайте себе , як можна було б виміряти успіх цих підрозділів. Це означає , знаючи , як включити номера в вашому резюме , якщо це можливо.

Наприклад, відділ по підбору персоналу може бути визначений за допомогою джерел він чи ні правильного талант. Відділ обліку може бути розсортовані як чистити їх перевірки були. Відділ закупівель може бути оцінений за допомогою грошей він врятував. У ресторані може бути виміряна числом повторних клієнтів або якість їх онлайн-оглядів.

Виділіть Як ви Ретінірованние успіху
класифікують як ваша роль була пов’язана з нижнім рядком в кожному з вашого досвіду. Наприклад, рекрутер може помітити , що вона відповідає за вибір кращих фідерні шкіл для кандидатів початкового рівня.

Агент із закупівель, можливо, оцінили кращі постачальники для комп’ютерної техніки. Офіціант може зосередитися на якості послуг, які він представив в ресторан покровителів.

Виявлення та документування будь-яких базових показників, що відносяться до нижньої лінії для відділів в той час, ви взяли на ваші ролі. Наприклад, в якості бухгалтера, скільки аудиту результатів були там для вашої області відповідальності перед вашою припустивши, що роль?

Як рекрутер, яка була середня вартість прокату до вашого приїзду? Як менеджер виробництва, що було середній час простою складальної лінії, перш ніж ви взяли на себе цю роль?

Кількісна ваші досягнення
оцінити рівень змін , які ви допомогли інженеру в своїй ролі і кількісно, якщо це можливо. Наприклад, ви можете вказати , що ви зменшити негативні результати перевірки на 50%. Можливо , ви скоротити витрати в вашому відділенні на 20% або зменшити плинність кадрів на 25%. Це ефективна стратегія , щоб виділити ці відсотки жирного шрифту , так що вони «поп» на цій сторінці.

Вихід Ваших виконань
Якщо зміни не можуть бути легко виражені в кількісному вираженні, використовувати якісний мову , який відповідним чином вказує на величину зміни. Наприклад, ви могли б сказати:

 • Значно підвищити моральний дух.
 • Вирішено скарги клієнтів набагато швидше.
 • Значне зниження плинності кадрів.
 • Збільшення часу відгуку значно.

Включити дію Слова
Використовуйте дію слово в вашому резюме, що припускає благоустрій або деякі результати , які ви зробили. Наприклад, почати свої висловлювання зі словами , як:

 • збільшений
 • знизилася
 • зменшений
 • покращений
 • модернізовані
 • розпочатий
 • створений
 • реорганізовані
 • усунутий
 • заснований
 • встановлений
 • прискорений
 • передовий
 • розпочатий
 • перевершений
 • переконаний

заяви про досягнення будуть більш переконливими, якщо ви включили посилання на те, як ви згенерували результати. Точка навичок або стратегії, які ви використовували для досягнення кожного успіху.

Приклади того, як це буде виглядати на ваше резюме:

 • Підвищення продуктивності праці персоналу шляхом створення стимулів для досягнення цілей обсягу.
 • Збільшено відсоток позитивних відгуків клієнтів, встановивши систему, відслідковуються коментарі працівника.
 • Оцінюються альтернативи для постачальників заробітної плати і вибору нового партнера , що призводить до економії 15% .

Як додати значення в звершення списку на вашому резюме

Досягнуті не повинні бути монументальним, щоб показати роботодавцю, як ви можете додати значення на ваше резюме. Подумайте про те, як ви зробили речі краще, в навіть незначному шляху.

Наприклад, клерк людських ресурсів міг би сказати, «Рекомендовані зміни для обробки нових додатків, скорочуючи час відгуку для кандидатів.» Роздрібний продавець може сказати, «прикладена продукт відображає більш ефективно переміщати датований товар.»

Інший спосіб перевірки благоустрою є процитувати визнання з боку керівника, роботодавця, замовника або іншої заінтересованої особи.

Наприклад, сервер може сказати, «Обраний в якості працівника місяця на основі видатного обслуговування клієнтів.»

Професійні Людські ресурси могли б сказати, «Призначено заступника директора з кадрів на основі успішного набору випускників для ІТ робочих місць.» Супервизор може сказати, «Визнаний під час огляду діяльності для підвищення морального духу персоналу.»

Після того, як ви визначилися, які з вашої кар’єри Досягнення Ви повинні продемонструвати, переглянути деякі шаблони резюме і будівельників, щоб побачити, який формат буде найкращим чином допомогти встановити їх в їх найкращим чином.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *