Як отримати роботу За Вашої мрії компанії

Posted on

Як отримати роботу За Вашої мрії компанії

У якийсь момент в їхній кар’єрі, майже у кожного є мрія компанії вони хотіли б працювати, і роботу вони будуть раді мати. Чи є це для високої заробітної плати, приголомшливі переваг і пільг, весело або складних корпоративної культури, короткі коммутируют (або можливість працювати з дому і не комутують взагалі), або навіть щось в якості основних, як годинник, які відповідають вашому графіку, є робота там, що це підходить для вас.

Якщо у вас є кілька компаній, які ви дійсно хотіли працювати, щоб точка тримати їх на радарі – і отримати на у них – ще до того, як почати процес подачі заявки роботи.

Якщо у вас немає списку компаній, які б ідеально підходить, потрібен деякий час, щоб створити одну. Чим більше сфокусованим пошук роботи, тим легше буде отримати роботу.

Як знайти компанії ви хотіли б працювати на

Якщо ви не маєте список роботодавців ще , що ви схвильовані , щоб працювати, зайняти деякий час , щоб визначити , які характеристики ваш ідеальний роботодавець б, ви були вибрати , яку компанію працювати. Потім створити список цільових роботодавців, досліджуючи компанії , щоб знайти ті , які відповідають для ваших інтересів, навичок, і де розташовані по кар’єрних сходах. Також перевірте списки кращих роботодавців , як  фортуни 100 кращих компаній для роботи для  і Glassdoor в  Кращі місця для роботи .

Після того як ви склали список кращих роботодавців, які відповідають робочої середовища, компенсації, пільги, пільги і можливості для просування, що ви шукаєте, це час, щоб отримати на радарі як потенційного працівника.

Поради щодо отримання Найнятий Вашої мрії компанії

Є кілька переваг для «відстеження» компанії за певний період часу, перш ніж застосовувати. Наприклад, в залежності від розміру компанії, якщо ви будете слідувати його на LinkedIn, Instagram або Twitter, «як» своїй сторінці Facebook, або приєднатися до їх бюлетень, вони могли б уже визнати своє ім’я, коли прийшов час застосувати.

Дізнайтеся якомога більше про роботодавця

Дослідження компанії заздалегідь, це хороший спосіб дізнатися про організацію, так що, коли прийде час інтерв’ю, вам не доведеться боротися, щоб зробити попередні дослідження. Також буде потрібно час, щоб бути впевненим, що це компанія, яка буде ідеально підходить для вас.

Якщо ви дійсно зацікавлені в роботодавця більше причин, ніж це потрібна просто робота, він покаже. Ви будете в змозі говорити з інтересом і ентузіазмом. Ви також, ймовірно, маєте добре сформовану думку і кілька переконливих анекдотів, щоб розділити, коли ви запитали щось на кшталт «Що ви знаєте про цю компанію?» або «Що ви бачите, що робите в перші 30 днів на роботі?»

З широкої області знань про тлі компанії, ви також будете мати можливість справити враження на інтерв’юера, якщо вони просять вашої точки зору про інциденти, пов’язані з минулим організації, як новий продукт або проект може бути розгорнута, або висока -profile питання може бути залучений в Показуючи, що ви активно і займаються. – навіть як сторонній – віщує для того, як ви будете виконувати в рамках організації.

І, звичайно ж, є очевидна перевага, знаючи про відкриті позиції до початку змагань. Залишаючись оновлюється сторінці списки вакансій компанії, а не тільки ви будете в числі перших, щоб дізнатися про нові можливості, але ви будете мати можливість контролювати, які робочі компанія шукає і який тип роботи у вас є хороший шанс отримати.

Після того, як ви отримаєте відчуття процесу найму на роботу компанії, ви будете краще робити продумані рішення, як і коли ви повинні застосовувати або який рівень позиції ви повинні подати заяву.

Витратьте час, щоб переглянути свою професійну бренд, і затаврувати себе, якщо це необхідно, щоб переконатися, що ваш облікові дані матчу за те, що компанія шукає, коли він наймає кандидат.

Відстежуйте компанії ви хотіли б працювати на

Ось кілька порад для відстеження компанії вашої мрії, щоб допомогти собі отримати роботу:

Дотримуйтесь компанії в соціальних медіа. Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Pinterest – є так багато каналів соціальних медіа та ймовірність того , що компанія або компанія , ви , ймовірно , після того, як мати рахунки принаймні деякі з них. Спілкуйтеся з ними усіма і звернути увагу на їх оновлення.

Зв’язатися з компанією на LinkedIn. Дотримуйтесь компанії на LinkedIn, вид , який ви підключені з в компанії і які ви можете з’єднатися з, і перевірте компанії LinkedIn сторінки для останніх оголошень про роботі.

Подивіться на конкретні рахунки , пов’язані з наймом.  Деякі великі компанії мають індивідуальні рахунки для найму цілей; наприклад, UPS твіти вакансій від @upsjobs. Якщо ви перейдіть сторінку вниз, ви побачите багато поточних вакансій. Twitter може бути хорошим способом , щоб увійти в контакт з відділом людських ресурсів компанії , які могли б бути важко досягти. Детальніше про пошук роботи з Twitter.

Почистіть свій вчинок.  Якщо ви збираєтеся взаємодіяти з компанією , на  соціальної медіа , ви повинні переконатися , що ваша присутність в Інтернеті є професіоналом. Перегляньте свої профілі в соціальних мережах , щоб переконатися , що немає нічого недоречного або недостойного, і перевірте  настройки конфіденційності ,  щоб побачити , хто може бачити , що на вашій сторінці.

Закладка сторінки вакансій. У більшості компаній є розділ «Кар’єра» своїх веб – сайтів, відведена для розміщення вакансій. Закладка цих сторінок і зробити звичку перевіряти їх періодично.

Складіть графік термінів і налаштувати повідомлення календаря для себе. Якщо ваша мета полягає в тому, щоб подати заяву на отримання щорічної програми , як спілкування, або для відкриття літньої роботи компанії, зберегти документ Excel список всіх важливих дат і термінів, а також налаштувати повідомлення з допомогою онлайн – календар на вашому смартфоні або комп’ютері.

Шукайте можливість зустрітися рекрутером. Багато компаній беруть участь в ярмарках вакансій і кар’єра мережевих подій. Відвідайте веб – сайт роботодавця , щоб побачити, чи є ви в змозі відвідати. Якщо так, то ви будете мати можливість поділитися своїм резюме і підключити в особі. Не забудьте взяти час , щоб слідувати безпосередньо після кожної події з усіма рекрутерами ви зустрічаєтеся.

Не бійтеся звернутися до компанії.  Якщо у вас є питання – як була заповнена роботу ви придивляється, є компанія шукає , щоб заповнити певний тип позиції, або коли ви можете подати заявку на сезонну роботу – переконайтеся , щоб увійти в контакт з компанія. Просто надішліть ввічливе і професійне електронного листа з пропозицією на ваше запитання. Не тільки він буде робити відділ кадрів організацій знайомий з вашим ім’ям, але це хороша ілюстрація вашого ентузіазму та інтересу.

Інші способи бути поміченими вашої мрії компанії

Ось ще кілька способів отримати помічаються компанії, яку ви хотіли б працювати, в тому числі контрольного переліку з шести способів, ви можете виділитися з натовпу, що шукає роботи і зробити найкраще враження.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *