Як отримати початковий рівень книговидання Роботи

Posted on

Як отримати початковий рівень книговидання Роботи

Як отримати роботу початкового рівня в книговиданні?

Звичайно, є багато-опубліковано керівництво про те, як написати резюме або як підготовчі для співбесіди початкового рівня. Але книговидання промисловість має свій власний набір параметрів для працівника наслідувача. Ось деякі конкретні поради про те, як підготуватися до книговидавничій співбесіди.

Освоїтися з індивідуальним Списком відбитка в

Atria або Ріверхед Книги? У великому видавця, кожен відбиток має свою власну індивідуальність. Виходити в інтернет і подивитися на типи книг, які вони публікують. Це ідеальний варіант, якщо ви дійсно любите список вашого опитуваного. Але, по крайней мере, знайти щось привабливе про книгах, які ви б теоретично має бути працювати і бути готовими обговорити, чому.

Книговидання, як і в багатьох галузях промисловості ЗМІ, процвітає пристрасть до своєї продукції-пристрасті людей, які видають книги, а також пристрасть людей, які їх створюють. Книговидання люди зазвичай цінують пристрасть до книг і читання в своїх співробітників.

Крім того, зверніть увагу, що кожен відбиток всередині кожного видавництва, як правило, мають виразну індивідуальність. Якщо ви книголюб, зверніть увагу на колофон на корінці ФАВОРИТИ книг. Звідки вони? Може бути, ви повинні інтерв’ю там.

Знати , що на самих останніх Нью – Йорк Таймс списки бестселерів

… особливо книги від видавця і відбитка , з яким ви інтерв’ю. « Нью – Йорк Таймс бестселер» є промисловість стенографія для найбільш продаваних книг, і всі звертають увагу. Ви повинні теж.

Бути в змозі говорити про книжки Ви начиталися в насолоді

Звичайно, ви читаєте книгу на даний момент. Вміти говорити розумно про книгу, яку ви зараз читаєте, останню книгу ви читаєте, вашу улюблену книга за останні шість місяців, і ваших улюблених класики. Якщо ви не читаєте книгу або не читали один в останній пару місяців, ви повинні думати про пошук іншої лінії роботи.

Будьте гнучкими про те, що видавничий відділ Книга влаштує вас

При розмові з молодими людьми, які хочуть працювати в книговиданні, здається, що переважна більшість молодих англійська-основних книголюбів прагнуть працювати в рядах відділу книги редакції. Ці люди повинні читати про те, як книга виходить з рукопису через редакційний процес, щоб отримати розуміння того, що тягне за собою редагування частина роботи.

Часто кандидати книговидання вважають, що вони краще підходять для іншої книги видавничого відділу. До тих пір, як ви любите книги, є відділ, щоб задовольнити вашу індивідуальність. Розглянемо ці фактори при подачі заяви на початкового рівня книговидання роботи:

 • Ви товариська людина?
  Якщо ви хочете спілкуватися з людьмипостійно – роботою в книзі реклама може бути добре для вас.
 • Ви орієнтовані на деталі і , як і всі , щоб бути вчасно?
  У той час як ці риси будуть служити вамбудь-якому місці,офісі головного редактора залежить віддопомогти тримати все в графік виробництва книг і переміщення навколо багато деталейколи автори або редактора не по графіку (що трапляється часто).
 • Ви дизайнер?
  У доповненні до книги куртки, творчий відділ є місцемде ви можете використовувати свої навички в пункті-продажу, оголошень та інших книжкових рекламних елементів.
 • Ви любите технології?
  Сьогодні виробничий відділ книги вимагає знань електронних книг, а також друкованих технологій, підготовки файлів, і тому подібні. Крім, визначення «книговидання» виросла за останні кілька років, і не обмежується традиційними видавців і друкованих книг. Там більше про необхідність для технічно орієнтованих людей у видавничійніж колинебудь раніше.
 • Як бути з – за столу Ви?
  Торгові представники книговидавця закликають на рахункахяк різноманітніяк Barnes & Noble і Amazon.com незалежних книжкових магазинів іцілому отримати йти на конференціюпродажам їх книга видавця і торгівлі показуєяк регіональні асоціації торгових виставок або навіть BookExpo Америка.

Звичайно, книговидавці все є «звичайні» корпоративні відділи, як людські ресурси. І якщо ви номер хрускіт або тек-викликає книголюб, є фінанси, бухгалтерський облік та інформаційні технології (ІТ), теж.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *