Як написати супровідний лист – Супровідний лист Зразки & Writing Поради

Posted on

Як написати супровідний лист - Супровідний лист Зразки & Writing Поради

Якщо Вам потрібно написати супровідний лист, щоб подати заявку на роботу? У більшості випадків, відповідь так. Ваше супровідний лист може зробити різницю між отриманням на співбесіду або з вашим резюме ігнорується, так що має сенс присвятити необхідний час і зусилля для написання ефективних супровідних листів.

Ось вся інформація, вам потрібно написати супровідний лист, який отримає ваш додаток помітили. Ці поради для того, що включати в супровідному листі, як відформатувати його, і приклади багатьох різних професійно написаних супровідних листів.

Що таке супровідний лист?

Перед тим, як почати писати супровідний лист, ви повинні ознайомитися з метою документа. Супровідний лист є документом, розсилатися з вашим резюме, щоб надати додаткову інформацію про ваших навичок і досвіду.

У листі міститься докладна інформація про те, чому ви кваліфіковані для роботи, яку Ви претендуєте. Не просто повторити те, що на ваше резюме – швидше, включати конкретну інформацію про те, чому ви сильний матч для посадових вимог роботодавця. Подумайте про своє супровідному листі, як крок продажів, який буде продавати свої облікові дані і допомогти вам отримати інтерв’ю. Таким чином, ви хочете, щоб переконатися, що ваше супровідний лист робить найкраще враження на людину, яка розглядає його.

Супровідний лист зазвичай супроводжує кожен резюме ви посилаєте. Працедавці використовують супровідні листи, як спосіб відбору претендентів на наявні робочі місця і визначити, які кандидат вони хотіли б, щоб взяти інтерв’ю. Якщо роботодавець вимагає супровідного листа, він буде вказано в вакансії. Навіть якщо компанія не просить один, ви можете включити один в будь-якому випадку.

Це покаже, що ви поставили деякі додаткові зусилля в додаток.

Різні типи супровідних листів

Існує три основних типи супровідних листів. Виберіть тип письма, який відповідає вашій причини для написання.

  • Додаток лист , яке реагує на відоме відкриття робочих місць ( див зразки супровідного листа )
  • Розвідувальні лист , яке запитує про можливі положеннях ( див зразків письма – запиту )
  • Мережі лист , яке запитує інформацію і допомогу в пошуку роботи ( див мережі прикладів буквених )

Коли ви подаєте заяву на роботу, розміщеної компанією, яка наймає, ви будете використовувати «лист додатка» стиль.

Що включити в супровідному листі

Супровідний лист повинен доповнювати, а не дублювати ваше резюме. Його мета полягає в тому, щоб інтерпретувати дані, орієнтовані на фактичне резюме і додати особистий контакт до вашого додатком для роботи. Дізнайтеся більше про відмінності між резюме та супровідним листом, щоб переконатися, що ви почнете писати супровідний лист з правильним підходом.

Супровідний лист часто ваш ранній письмовий контакт з потенційним роботодавцем, створюючи критичне перше враження. Те, що може здатися, що невелика помилка, як помилка, може отримати заявку відразу постукав зі списку. З іншого боку, навіть якщо ваше супровідний лист є безпомилковим і прекрасно написана, якщо вона носить загальний характер (і не робить ніяких посилань на компанії, або будь-яких особливостей в описі завдання) також, ймовірно, буде відкинуто найм менеджер.

Ефективні листи охоплюють пояснити причини вашого інтересу до конкретної організації і визначити свої найбільш значущі навички та досвід. Визначити актуальність уважно ознайомитеся з описом завдання, оцінки потрібні навички і приведення їх у відповідність з вашими навичками.

Подумайте про ті випадки, коли ви застосували ці навички, і як ви були б ефективні в положенні доступного.

Перегляньте список того, що включати в супровідному листі на роботу, перш ніж приступити до роботи.

Що Перестань супровідний лист

Є деякі речі, які вам не потрібні включати в супровідних листах, які ви пишете. Лист про вашу кваліфікації для роботи, а не про вас особисто. Там немає необхідності ділити будь-яку особисту інформацію про себе або свою сім’ю в ньому. Якщо ви не маєте всі кваліфікації роботодавець шукає, не кажучи вже про його. Замість цього, зосередитися на перевірці повноважень у вас є, які збігаються. Не кажучи зарплату, якщо компанія не просить для ваших вимог по заробітній платі. Якщо у вас є питання з приводу роботи, зарплати, графік, або вигоди, це не доречно згадати про них в листі.

Єдине, що дуже важливо, щоб не писати занадто багато. Тримайте ваш лист зосередженим, лаконічним, і кілька параграфів в довжину. Дуже важливо, щоб передати досить інформації, щоб спонукати менеджер по найму, щоб зв’язатися з вами для інтерв’ю.

Якщо ви пишете дуже багато, це, ймовірно, не буде читати.

Налаштування супровідного листа

Це дуже важливо, щоб ваше супровідний лист бути адаптоване до кожної позиції, яку ви звертаєтеся. Це означає більше, ніж просто зміна назви компанії в тілі листа.

Кожне супровідний лист ви пишете має бути налагоджене, щоб включати:

  • Яку роботу ви претендуєте (вкажіть назву посади в своєму першому абзаці)
  • Як ви дізналися про роботу (і напрямку , якщо у вас є)
  • Чому ви кваліфіковані для роботи (конкретно)
  • Те , що ви повинні запропонувати роботодавцеві, і чому ви хочете працювати в цій конкретній компанії (сполучати свої навички для опису роботи, і читати на місії, цінностей і цілей організації згадати в своєму листі)
  • Дякуємо Вам за те, що вважається для роботи

Керівництво супровідний лист Написання

Ось начерки предметів, які повинні бути включені в кожному супровідному листі. Перед тим, як приступити до роботи, це може бути корисно розглянути деякі зразки супровідного листа, просто так у вас є візуальні, як все уміщається на цій сторінці.

Ці приклади супровідного листа, як письмові, так і по електронній пошті, призначені для різних типів додатків, завдань і запити зайнятості. Будьте впевнені, щоб зайняти час, щоб персоналізувати ваш лист, так що сильне схвалення вашої здатності виконувати роботу, для якої ви претендуєте.

Тема
Супровідний лист повинен починатися як з і контактною інформацією вашого роботодавця (ім’я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти) , а потім за датою. Якщо цей лист , а не фактичне лист, вказати свою контактну інформацію в кінці листа, після підпису.

Ваша контактна інформація повинна включати в себе:
Ім’я та прізвище
Вулиця Адреса
Місто, Штат Індекс
Телефон
E – mail

Привітання
Почніть супровідний лист з привітанням «Dr./Mr./Ms. Прізвище.» Якщо ви не впевнені , якщо ваш контакт чоловік або жінка, ви можете записати своє повне ім’я. Якщо ви не знаєте ім’я роботодавця, просто написати, «Дорогий кадровик.» Це краще , ніж загальний і формальний, «Для кого це може стосуватися.»

Ознайомтеся з інформацією про те, як правильно вибрати супровідний лист привітання, щоб вибрати той, який працює на роботу і компанію ви звертаєтеся.

Введення
Почніть введення, заявивши , що роботу ви претендуєте. Поясніть , де ви чули про роботу, особливо якщо ви чули про це від контакту , пов’язаного з компанією. Коротко кажучи , як ваші навички і досвід відповідають компанії і / або положення; це дасть роботодавцю попередній перегляд іншої частини вашого листа. Ваша мета у введенні, щоб привернути увагу читача. Для того, щоб приступити до роботи, наведені приклади залучення відкриття пропозиції для супровідних листів.

Тіло
У пункті або два, поясніть , чому ви зацікавлені в роботі і чому ви робите відмінний кандидат на цю посаду. Згадка певної кваліфікації , перерахована в даній вакансії, і пояснити , як ви зустрічаєте ці кваліфікації. Не просто перерахувати своє резюме, але конкретні приклади , які демонструють свої здібності.

Пам’ятайте, що дії говорять гучніше, ніж слова, так що не тільки «сказати» читача, що ви, наприклад, великий командний гравець з хорошими навичками спілкування і чудове увага до деталей. Замість цього слід використовувати реальні приклади з вашого досвіду роботи «показати» ці риси в дії. Ось ще інформація про те, щоб включити в розділ тіла супровідного листа.

Закриття
У заключній частині супровідного листа, перерахувати , як ваші навички , щоб ви сильний , придатний для компанії і / або позиції. Якщо у вас є кімната (пам’ятаєте, так само , як ваше резюме, супровідний лист повинен бути не більше однієї сторінки – тут більше інформації про те , як довго супровідний лист повинен бути) , ви також можете обговорити , чому ви хотіли б працювати в цій конкретній компанії.

Держава, яке ви хотіли б можливість інтерв’ю або обговорити можливості працевлаштування. Поясніть, що ви будете робити, щоб наступні, і коли ви будете робити це. Спасибі роботодавця за його / її розгляд.

Підпис
Використовуйте безкоштовні близько, а потім закінчити ваше супровідний лист з вашим підписом, рукописної, а потім вашим надрукованим ім’ям. Якщо цей лист, просто включите ваше надруковане ім’я, а потім вашої контактною інформацією, після безкоштовного закриття.

Формат супровідного листа

Ваше супровідний лист повинен бути відформатований як професійний ділового листа. Шрифт повинен відповідати шрифт, який використовується в вашому резюме, і повинен бути простим і легким для читання. Основні шрифти, такі як Arial, Calibri, Грузія, Verdana та Times New Roman добре працювати. Розмір шрифту 10 або 12 точок легко читається. Стандартні поля є 1 “на верхній, нижній і лівого і правого боку сторінки.

Додати пробіл між заголовком, вітанням, кожен абзацом, закриттям, і вашим підписом. Ви можете зменшити розмір шрифту і полів, щоб зберегти документ на одній сторінці, але не забудьте залишити достатньо порожнього простору для вашого листа буде легко читати.

Редагування і Proofread супровідного листа

Пам’ятайте, редагувати і доказ вашого супровідного листа перед відправкою. Це може звучати нерозумно, але переконайтеся, що ви включили правильний роботодавця і назви компаній – коли ви пишете кілька супровідних листів відразу, легко зробити помилку. Роздруківка і читати листа вголос це хороший спосіб, щоб ловити дрібні помилки, такі як пропущені слова або пропозиції, які звучать дивно.

Завжди двічі перевірте правильність написання імені контакту, а також назва компанії. Ось ще поради для коректури супровідного листа. Якщо це можливо, залучити одного або члена сім’ї, щоб допомогти віднімати ваше супровідний лист, так як дві пари очей краще, ніж один, і навіть професійні коректори не завжди зловити свої власні помилки.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *