Як написати супровідний лист протягом нерекламіруемих Роботи

Posted on

Як написати супровідний лист протягом нерекламіруемих Роботи

Не всі компанії рекламують вакансії. Деякі компанії отримують багато претендентів без реклами. Інші компанії не можуть перебувати в режимі найму, але розглядатимуть заявки від кваліфікованих кандидатів, якщо вони очікують відкриття в найближчому майбутньому.

Відправлення резюме та супровідний лист роботодавцю, навіть якщо ви не впевнені, якщо є вакантні місця, це спосіб, щоб отримати вашу кандидатуру помітив. Він також може змусити вас заздалегідь розглянути на посади, які тільки що відкрили. Якщо у вас є навички, компанія має потребу в, це може навіть змусити вас вважати для абсолютно нової позиції.

Коли ви знаєте, роботодавець має отвір, не соромтеся застосовувати.

Рада : Якщо у вас є компанії , яку ви хотіли б працювати, вважає , що знайшли час , щоб протягнути руку і підключення незалежно від того, є чи організація в даний час найму.

Поради з написання супровідного листа для нерекламіруемих Роботи

Який найкращий спосіб застосувати для нерекламіруемих вакансій? Це залежить від того, чи знаєте ви є позиція в наявності, але компанія не в списку, або якщо є компанія, ви хочете працювати, і ви не знаєте, якщо є відкриті вакансії.

Коли ви знаєте, Існує Робота Відкриття

Якщо ви знаєте , що компанія наймає , але не рекламується позиції, написати традиційне  супровідний лист , лист про ваш інтерес до відкритої позиції в компанії. Переконайтеся , що конкретно стосуються вашої кваліфікації для роботи.

Коли ви не знаєте, якщо компанія найму

Написання супровідного листа для нерекламіруемих відкриття (також відоме як  холодний контактом супровідного листа або листа інтересів) трохи відрізняється від написання супровідного листа для роботи , яку ви знаєте , є.

З цим типом письма, вам потрібно буде зробити сильний крок для себе, і як ви можете допомогти компаніям. Нижче наведені деякі поради про те, як написати супровідний лист для нерекламіруемих відкриття.

  • Згадка контакти. Якщо ви знаєте кого – то в організаціях, згадує про це на початку супровідного листа. Маючи контакт в компанії є відмінним способом , щоб отримати вашу ногу в двері, навіть якщо компанія не активно найму.
  • Використовуйте папір , або по електронній пошті.  Ви можете відправити лист з допомогою паперу або по електронній пошті. Відправка старомодного паперового листа добре підходить для цього типу листи, тому що він може мати більше шансів бути чимось читати електронну пошту, яка може бути видалена навіть не відкриваються.
  • Увімкніть резюме.  Якщо ви відправити супровідний лист по папері або по електронній пошті, не забудьте включити копію вашого резюме. Переконайтеся , що ви адаптувати ваше резюме для компанії і типу роботи , яку ви шукаєте.

Що включити в супровідному листі

Нижче наводиться детальна інформація про те, щоб включити в супровідному листі, а також посилання на приклад супровідних листів.

Ваша контактна інформація
Ім’я
Адреса
Місто, Штат Поштовий індекс
Номер телефону
Адреса електронної пошти

Дата

Привітання
Якщо ви можете знайти контактна особа в компанії, направити лист або повідомлення електронної пошти для них. Ось як знайти контакти в компаніях.

Якщо ви не можете знайти контактну особу, адреса Ваш лист з «Дорогий Найм менеджером» або вийти з цього розділу і почніть з першим пунктом Вашого листа.

Тіло Супровідний лист
Мета вашого листа , щоб бути поміченими як потенційного працівника , навіть якщо компанія не відразу найму. У кожному листі необхідно пояснити причину вашої зацікавленості в організації, а також визначити свої найбільш значущі навички і досвід , і пояснити , чому ви були б активом компанії.

Перший абзац: Перший абзац Вашого листа повинен містити інформацію про те, чому ви пишете. Якщо ви знаєте кого – то в компанії, вже зараз. Будьте конкретні, чому ви зацікавлені в цій конкретній компанії.

Середній пункт (и): В наступному розділі супровідному листі необхідно описати те , що ви повинні запропонувати роботодавцеві. Знову ж , будьте конкретні , як ви можете допомогти в організації.

Заключний пункт:  Укласти ваше супровідний лист подякувати роботодавця за розгляд вас на роботу.

Закривши
З найкращими побажаннями,  (або вибрати інше закривання з прикладів)

Підпис
Рукописні підпису  (для письма по пошті)

Введена Підпис
Коли ви відправляєте по електронній пошті лист, не забудьте включити всю свою контактну інформацію в вашого підпису.

Супровідний лист Приклад для роботи, яка не афішується

Ви можете використовувати цей приклад як модель, щоб написати супровідний лист.

Ваше ім’я
Вашу адресу
Місто, Штат Поштовий індекс
Ваш номер телефону
Вашу адресу електронної пошти

Дата

Контактна особа
Назва
компанії
Адреса
Місто, область Поштовий індекс

Шановні Mr./Ms. Прізвище,

В якості спеціаліста з інформаційних технологій з досвідом управління на високому рівні в ІТ-індустрії, я дізнався, що кращий спосіб домогтися успіху в тому, щоб мотивувати ресурси, які я мав з чітко визначеними цілями і розширення прав і можливостей.

Переконання управління, засноване на чесності, якості та сервісу, поряд з позитивним ставленням, здатність до стратегічної думки і планування, а також здатність швидко адаптуватися до нових ідей і ситуації дозволяє мені досягти послідовних і значних успіхів у різних галузях промисловості.

Мій профіль особистості говорить:

  • Упевнений, який рухається людина, яка реагує швидко змінити.
  • Самопуск з сильним почуттям терміновості, який позитивно реагує на виклик і тиск.
  • Швидко, якого навчають, який є практичним і геніальна вирішувачів.
  • Вільно володіє і красномовний комунікатор, гнучко і оперативно. Самостійно направлено, цілеспрямований виконавець.

Мої колишні менеджери говорять:

«… Технологія аналіз інформації буде служити орієнтиром для прийняття позитивного внеску … Ваш стиль управління за умови посадкового для молодих членів нашої організації … дуже позитивне враження від вкладу, який ви зробили для нашого бізнесу і його зростання.» Грегорі Хайнс, президент і головний виконавчий директор, технології Інформаційні дані.

«… найважливішим джерелом зростання в нашій технології бізнес-даних … в змозі зосередитися команді і керувати продуктом для успішного впровадження … в значній мірі до своєї особистої прихильності … відмінне управління ІТ-проектами і оперативних управлінських навичок.» Полін Hallenback, технічний директор інформаційних систем.

«… ваші сильні сторони, як менеджер, численні і різноманітні … всі питання, стикаються своєчасно … управління по цілям приходить як друга натура до вас …» Джексон Brownell, директор по операціям, Денвер Technologies.

Компанія ABC є компанією, яка надасть мені можливість поставити свою особистість, навички та успіхів у роботі. На особистій зустрічі, я хотів би обговорити з вами, як я буду сприяти подальшому зростанню компанії.

З повагою,

Твоє ім’я

Коригувати ваші документи

Ретельно вичитати як ваше резюме та супровідний лист, перш ніж відправити їх.

Як відправити лист

При відправці листа по електронній пошті, написати лист в повідомленні електронної пошти і прикріпити своє резюме до повідомлення. В темі листа, поставити своє ім’я та причину написання (Ваше ім’я – Введення).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *