Як написати супровідний лист настрій

Posted on

 Як написати супровідний лист настрій


Це може зайняти деякий час, щоб написати супровідний лист на замовлення для кожного завдання, яке застосовується для, але важливо, щоб витрачати час і зусилля, щоб показати компанії, чому ви хороший матч. Дотримуйтесь цих порад, щоб налаштувати ваше супровідний лист при прийомі на роботу.

Подивіться на кадровик

Коли справа доходить до супровідні листи, що знайшли час, щоб отримати особистий дійсно важливо. Дізнайтеся стільки, скільки ви можете про компанії і менеджера по найму. Персоналізувати ваше супровідний лист і, якщо ви можете, адресуйте його особу, відповідальну за наймання. У разі необхідності, дослідження в Інтернеті або зробити телефонний дзвінок, щоб дізнатися, хто найму менеджер.

Згадка Хто ви знаєте,

Якщо ви знаєте кого-то в компанії, відзначити своє ім’я в супровідному листі. Неймдроппінг роботи – ваше супровідний лист буде отримати ближчий погляд, якщо він згадує когось, хто працює в компанії. Це важливо як з вашої точки зору, і від працівника, особливо якщо компанія має програму Employee Referral і має право на отримання бонусу.

Як і в сторону, не забудьте запитати ваш контакт, якщо вони можуть рекомендувати вас на роботу і допомогти отримати ваше супровідний лист і резюме ближче з менеджером по найму.

Згадка Як ви дізналися про вакансії

Згадка, як ви дізналися про роботу в першому абзаці супровідного листа. Компанія хоче знати, як був отриманий робота, особливо, коли ви телефонуєте по оголошенню на роботу ради або іншого місця, де вони заплатили, щоб залишати повідомлення. Ця пропозиція може просто сказати, наприклад, «Я дізнався про цю позицію з проводки я прочитав на монстра.»

Візьміть це один крок далі і сказати щось про компанії, від місії на веб-сайті компанії, наприклад, в супровідному листі.

Вітрина вашої кваліфікації

Роботодавці, як правило, не будуть навіть розглядати кандидат, який, здається, не кваліфікуються на перший погляд. Це перший погляд на супровідному листі ваша одна можливість справити хороше враження і зробити його в наступний раунд. Для того, щоб пройти цей перший етап скринінгу, необхідно спеціально розглянути оголошення про вакансії і стані, чому ви кваліфіковані на посаду

Для того, щоб написати супровідний лист на замовлення, взяти на себе реєстрацію вакансії і перерахуйте критерії роботодавець шукає. Потім перерахуйте навички та досвід у вас є. Або звернутися, як ваші навички відповідають завданням у вигляді абзацу або перерахувати критерії і вашу кваліфікацію. Також взяти час, щоб продемонструвати, як ваша особистість добре підходить як для позиції і компанії.

Включайте навички та результати

Крім того, включати майстерність, результати і ключові слова визнання в супровідному листі, щоб збільшити ваші шанси на отримання обрані для інтерв’ю.

Таким чином, менеджер по найму може бачити, на перший погляд, як і чому ви кваліфіковані для роботи.

Кришка Customized лист Приклад

Нижче наведено приклад супровідного листа, яка орієнтована на зміну кар’єри і навички, необхідні для оголошеної позиції в галузі продажів і комунікацій.

Заявник Назва
123 Main Street 
Anytown, CA 12345 
555-555-5555 
applicant.name@email.com

1 вересня 2018

Брюс Лі 
директор по персоналу 
Wellesley Information Services 
123 Бізнес Rd. 
Бізнес – Сіті, штат Нью – Йорк 54321

Шановний пан Лі,

Я подаю на позицію Усередині продажів, розміщеної на Boston.Monster.com. На вашу зручність, я ціную можливість обговорити стан і свою кандидатуру з вами. Ви можете знайти моє резюме додається до цієї електронної пошти.

Я шукаю, щоб взяти з собою відточені зв’язку з громадськістю, маркетинг і клієнт-орієнтованих онлайн, оральний, і навички міжособистісного спілкування всередині, щоб досягти успіху у внутрішньому становищі продажів.

Відповідний досвід і навички для публікованих позицій включають:

  • Сила переконання.  Я розбив історії для керівників вищого ланки по телефону та електронною поштою , і помістив їх в основні засоби масової інформації , такі , як MSNBC, CIO Magazine, Sirius Satellite Radio, MSN Money, ААП бюлетень, і The New York Daily News.
  • Сильні фінансові можливості . Мій досвід включає в себе трохи більше десяти років в бухгалтерській професії в зовнішніх і внутрішніх клієнтів звернених середовищ.
  • Сильні навички роботи з комп’ютером. Я досвідчений в обидва Microsoft і Mac програмного забезпечення, а також базовий рівень знайомство з HTML, CSS і цифровим дизайном.
  • Я приношу безліч особистих навичок , які забезпечать успіх в цій ролі:  Я хороший слухач з твердої трудової етикою і наполегливим бажанням досягти успіху. У мене є доведена здатність укластися в терміни в обов’язковому порядку, і насолоджуватися мінливої середовищем. Я також швидко, якого навчають з незвичайним фактичним відкликанням.

Я хотів би дізнатися більше про позицію, яку ви шукаєте, щоб заповнити, і я радий можливості розповісти вам, як мої навички та ідеї можуть принести користь Wellesley Information Services.

Дякую за вашу увагу; Я з нетерпінням очікую почути від вас скоро!

З повагою,

заявник Ім’я

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *