Як написати супровідний лист в 5 простих кроків

Posted on

 Як написати супровідний лист в 5 простих кроків

Якщо Вам потрібно написати супровідний лист для роботи? Слідуючи цим п’яти простих кроків, ви зможете знайти шлях до успішного супровідний лист є простим. Беручи це один крок за один раз, ви можете бути впевнені, що ваше супровідний лист буде складено, написано, і відправили без особливої ​​напруги – і з непоганими шансами на успіх.

Ось п’яти кроків, які ви можете слідувати, щоб написати виграшне супровідний лист.

Аналіз лістингу роботи

Дайте завдання лістингу уважно прочитати і побачити, де ваш власний досвід найкращим чином відповідає вгору. Будьте дискримінаційні, які з вимог компанії ви вибираєте, щоб виділити, як ви збираєтеся використовувати ці вибори, щоб зробити таблицю в супровідному листі.

Пам’ятайте, що, коли все сказано і зроблено, ваше супровідний лист повинен бути тільки одна сторінка довго. Точки, які ви вибираєте, повинні бути ті, які є найбільш значущими для позиції, але і ті, які надають конкретні приклади і переконливі анекдоти про свій досвід.

Мета для половини потреби компанії, але тримати його під п’ять або шість цілому. Переконайтеся, що ви знаєте, як відповідати вашій кваліфікації на роботу лістингу.

Що мати на увазі,

При копіюванні і вставці із завдання лістингу в текстовий процесор, віднімати помилок, які можуть бути в списку. Людина, яка дає додаток перше читання, ймовірно, не буде знати (або догляду), що помилка була не твоя вина.

Подивіться на конкретне ім’я Співробітника

Через Facebook, LinkedIn, Twitter і навіть Instagram, ви можете бути в змозі знайти ім’я відповідного співробітника, до якого ви можете звернутися супровідний лист.

Наприклад, ви можете використовувати розширений пошук Twitter, щоб знайти імена, і якщо компанія має профіль на LinkedIn, ви можете переглянути його співробітник звідти.

Не просто вибрати випадкове особа, але якщо ви можете, знайти кого-то в області людських ресурсів – бажано директора або менеджера – або більш високий вгору всередині відділу ви звертаєтеся.

Це ключовий спосіб ножного стартера додатки і переконайтеся, що він отримує, де вона повинна йти.

Що мати на увазі,

  • Якщо ви збираєтеся на головному насідати гулянок в LinkedIn, налаштувати параметри конфіденційності так, щоб інші люди не можуть бачити, що Ви вже переглядали їх профіль. При підключенні з компанією на LinkedIn може бути хорошим способом для поліпшення видимості, ви, ймовірно, не потрібно, щоб вони бачили, що ви натиснули через весь їх співробітників на LinkedIn.
  • Якщо ви знаєте кого-то в компанії, які можуть посилатися на роботу, згадувати про них в першому абзаці супровідного листа.
  • Якщо ви не можете знайти ім’я людини, знають, як поводитися супровідний лист належним чином.

Створення таблиці або параграфи Підкреслюючи вашу кваліфікацію

Потім, зробіть таблицю дві колонки з вимогами компанії на лівій стороні, і ваше відповідність атрибутів на правій стороні.

Коли ви зробите таблицю, ви повинні будете зробити це дві колонки. Потім, візьміть ряд вимог, ви вибираєте і додайте в заголовок. Таким чином, для даного прикладу, який зосередився на п’ять очок, таблиця складається з двох колонок по шість рядів.

Що мати на увазі,

  • Якщо вам потрібно щось коліщатко вашій пам’яті у правій частині таблиці, якщо ви можете знайти копію опису роботи для поточної або минулої позиції, що дасть вам гарне керівництво про те, як вираз ваших минулих обов’язків і ваші професійні та особисті якості.
  • Якщо у вас виникли труднощі зі створенням таблиці, ви можете включити вашу кваліфікацію в пункті формі.

Формат супровідного листа

Тепер, коли ви зробили свій стіл, ви повинні скопіювати і вставити його в тіло вашого супровідного листа. Це часто називається форматом обкладинка форми літери «Т». Стіл повинен йти між вашими вступними абзацами, і до вашого закриття.

Це хороший зовнішній вигляд форматування таблиці з невидимими кордонами, хоча це не є абсолютно необхідним. Для досягнення цієї мети в Microsoft Word, клацніть правою кнопкою миші на таблиці, виберіть Межі і заливка , а потім натисніть кнопку None  на лівій стороні невеликого вікна , яке вискакує.

Що мати на увазі,

Ви повинні зберегти своє супровідний лист в форматі PDF, так що документ зберігає правильне форматування, коли воно відкрите і дивився.

Закінчите З Follow-Up

Закінчите сильний і закрийте кришку лист з обіцянкою “наступних кроків.» Таким чином, навіть якщо ваша заявка губиться в нижній частині стопки, коли ви достукатися до потенційного роботодавця вони будуть нагадав піти отримати ваше резюме та супровідний лист і ще раз поглянути.

Нарешті, не забудьте прочитати ваше супровідний лист, так що це помилка безкоштовно.

Що мати на увазі,

Потягніться, коли ви говорите, що ви будете продемонструвати свою пунктуальність і уміння слідувати через обіцянку. Якщо ви представили безліч різних додатків і маєте проблеми з відстеженням термінів, організуйте з листом Excel або встановити нагадування з телефоном.

Як відправити або додати супровідний лист

Як ви отримуєте ваше супровідний лист і резюме для роботодавця залежить від вимог організації. Ви можете попросити, щоб завантажити свої заявочні документи на веб-сайті компанії або на роботу ради. Або, ви можете попросити відправити своє резюме або супровідний лист або навіть відправити його.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *