Як написати розділ Навички Резюме

Posted on

Як написати розділ Навички Резюме

Який найкращий спосіб, щоб написати розділ навичок для вашого резюме, а також підкреслити свою кваліфікацію для роботи? Навички розділ вашого резюме включає в свої здібності, пов’язані з роботою, яку Ви претендуєте. У цьому розділі ви повинні перерахувати навички, які мають відношення до позиції або області кар’єри, що ви зацікавлені в, таких як комп’ютерні навички, навички програмного забезпечення та / або мовних навичок.

Налаштуйте свій розділ Навички Резюме

Налаштування розділу навички вашого резюме, щоб відповідати, так само, як ви можете, вимоги, перелічені в даній вакансії. Чим ближче матч ваші навички вимогам роботи, тим краще ваші шанси для бути обраним для інтерв’ю.

Наприклад, якщо ви подаєте заяву на адміністративну посаду, включає в своїх навичках розділі навички Microsoft Office, навички QuickBooks (якщо вони у вас є), а також інші програми, які можна використовувати. Якщо ви програміст, список мов програмування, програмне забезпечення, платформу і інші навички інформаційних технологій у вас є.

Порада: Маючи розділ навичок робить його легким для кадровик , щоб точно визначити , якщо у вас є певний навик , необхідний для позиції. Це також простий спосіб отримати резюме ключових слів на вашому резюме.

Багато роботодавців використовують автоматизовані системи спостереження заявника (ATS) для сканування кандидата відновлюється; ці системи запрограмовані на пошук за певними ключовими словами.

Чим більше ключових слів вашого резюме може «відповідає» тим більше ймовірності того, що ваше резюме буде обрано для огляду людських очей.

навички

  • Майстерність програм Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Досвід роботи з QuickBooks і з підтриманням офісу бюджету
  • Уміння працювати з декількома операційними системами, включаючи Windows, Mac OSX і Linux

Кілька навичок Резюме розділів

Якщо існує кілька типів навичок, які важливі для роботи ви претендуєте, ви можете включати в себе більш ніж один список навичок у вашому резюме.

Наприклад, якщо ви претендуєте на роботу в сфері освіти, ви можете включати в список «Комп’ютерні навички» і список «Мовні навички».

Списки для огляду

Не впевнений, що навички включають в себе? Ось список резюме та супровідний лист ключових слів, які можна використовувати, щоб описати свої навички, а також списки резюме навичок для різних професій і видів робіт.

Навички: Hard vs. Soft

Skill набори включають в себе як жорсткі, так і м’які навички навички. Жорсткі навички навчається здатність або навички, які можуть бути кількісно. М’які навички суб’єктивні міжособистісні навички (наприклад, «комунікації», «лідерство», «тімбілдінг», або «мотиваційні» навички), які набагато важче піддаються кількісній оцінці.

Обидва типи навичок можуть бути включені в резюме і супровідних листів. Ось більше інформації про різницю між твердими навичками і м’якими навичками, а також переліком м’яких навичок.

Робота Конкретна проти Переказний

Робота конкретних навичок є тими здібностями, які дозволяють кандидату на працевлаштування, щоб досягти успіху в тій чи іншій роботі. Деякі навички досягаються шляхом участі в шкільних або навчальних програм. Інші можуть бути придбані через досвід навчання на роботі.

Робота конкретних навичок залежить від позиції. Наприклад, ІТ-довідкової служби працівник потребує навички роботи з комп’ютером, вчителі потрібні навички планування уроків, і теслярів необхідні навички роботи з електроприладами.

Робота конкретних навички можуть бути протиставлені передачею навичок, такими як комунікації, організація, презентація, робота в команді, планування і управління часом, які потрібні в широкому спектрі робочих місць.

Перекладні навички є ті, які ви використовуєте в майже кожній роботі. Обидва типи навичок може бути включений в резюме.

Не кожен навик повинен бути включений у вашому резюме 

Хоча список ваших навичок хороша річ, не кожен навик у вас є повинні бути – чи має бути – включено.

Важливо: Чи не перерахувати навички , які ви на самому справі не мають. Перестаньте застарілі навички (що програма , яку ви навчилися використовувати на зорі комп’ютерної техніки, наприклад).

Крім того, немає необхідності включати навички, які не належать до роботи під рукою. Якщо ви не застосовувати для розваги на дитячих святах, не повинні включатися ваша здатність зробити повітряну кулю тварин.

Резюме Навички Розділ Приклад

JasonApplicant
6739 Blossom Street
Kingsport, TN 37617
(000) 123-4567
email@email.com

СОЦІАЛЬНІ МЕДІА СПЕЦІАЛІСТ

Спеціаліст в області організації підвищуючи визнання і досягнення через соціальні медіа канали.

Дуже творчий і оптимістичною фахівець соціальних медіа з 6-річним досвідом створення соціальної присутності засобів масової інформації для професіоналів в області нерухомості і власників малого бізнесу. Добре розбирається в соціальних медіа маркетингу і аналітики, зміст листа, редагування відео та цифрової фотографії.

Ключові навички включають в себе:

Соціальні медіа : Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Pinterest, Google+, YouTube

Зміст Редагування : Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), WordPress

Графічний дизайн : Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Premiere Pro)

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Homefront АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ, Kingsport, TN
СОЦІАЛЬНІ МЕДІА СПЕЦІАЛІСТ (08/2014 – т.ч.)
на борт , щоб підтримати команду 18 агентів по нерухомості в створенні динамічного соціального присутності засобів масової інформації через Facebook, Google+, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, і Snapchat канали. Помітні досягнення:

  • Збільшення Facebook послідовників на 74% за рахунком добросовісної і чуйною аналітики соціальних медіа.
  • Асоційовані члени команди нерухомості, щоб брати участь у спільній нерухомості рекламної стратегії розміщення на Craigslist.
  • Створено і побудований перший канал YouTube фірми, розміщення слайд-шоу наскрізні домашніх списків.

Позаштатне ПРИЗНАЧЕННЯ, Kingsport, TN
СОЦІАЛЬНИХ МЕДІА СПЕЦІАЛІСТ (06/2012 – теперішній час )

Сформована мережа поточних клієнтів малого бізнесу, який потребує малої соціальної медіа та послуг з управління сайтом. Штатні соціальні медіа рахунку, розроблені веб-сайти, і авторство повідомлень і блог. Помітні Виконання:

  • Вбудована тривалі відносини з компаніями, в тому числі Джейн Метьюз, ріелтерів, Line-Драй Прачечна, Home Garden Foods і Spring Hill Farms.
  • Кваліфіковані клієнти в WordPress та інших цифрових інструментах, що дозволяє їм управляти своїм власним веб-властивістю.

ОСВІТА ТА ПОВНОВАЖЕННЯ

Університет Теннессі , Ноксвілл, Т.Н.
бакалавра мистецтв в області медіа – менеджменту, 2012
Список Діна; Школа журналістики та електронних засобів масової інформації стипендії; Молодший рік за кордоном у Франції

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *