Як написати резюме спортивної кар’єри

Posted on

Як написати резюме спортивної кар'єри

Одна річ, про спортивну кар’єру, що ви або вже знаєте, або скоро зрозуміють, що багато людей зацікавлені в цих позиціях.

Через це, важливо, щоб написати спортивну кар’єру резюме, яке з’єднує з потенційним роботодавцем. Як правило, спортивні кар’єри роботодавці отримують сотні резюме при відкритті позиції. Переконайтеся, що ваше резюме виділяється.

Ось деякі ідеї для написання ефективного резюме, поряд з деякими конкретними ідеями для спортивної кар’єри резюме.

Список Контактна інформація

Почніть своє резюме з контактною інформацією. Мета, як правило, полягає в землю інтерв’ю. Розміщення цієї інформації у верхній частині вашого резюме має стати у пригоді. Після перемоги над потенційним роботодавцем з іншою частиною вашого резюме, вони потребуватимуть цієї інформації, щоб зв’язатися з Вами.

Це одна категорія в вашому резюме, де важливо, щоб бути в глибину. Зареєструйте свою адресу, із різними телефонними номерами, де можуть бути досягнуті, а також адреси електронної пошти і посилання на свій профіль LinkedIn.

Будьте чіткий і лаконічний

Беручи час, щоб організувати ваше резюме, потенційний роботодавець буде бачити, що ви люди з ефективними навичками спілкування, який пишається тим, що робить гарне перше враження і має пристрасть до цієї галузі.

Одна мети для вашого резюме, щоб привернути увагу читача. Один із способів зробити це в список п’яти до десяти досягнень на самому верху. Ці теми можуть отримати більш детальну далі вниз в резюме, але покласти їх першим захопить увагу.

Організація резюме в категоріях. Такий підхід допоможе процесу читання інформації і буде згодом служити в якості ефективного довідкового матеріалу. Для більшості спортивної кар’єри позиції, одно- або дві сторінки резюме повинно бути достатньо. Якщо резюме працює довго, змішайте деякий досвід або зрізані досвідом, які мають мало спільного з поточної позиції ви претендуєте.

оновлення Часто

Як ваші зміни роботи або утворень досвіду, переконайтеся, що ви не тільки відзначити їх в своєму резюме, але реорганізувати своє резюме, щоб підкреслити зміни, які найкращим чином відображають поточні кваліфікації. Не просто лавірувати на одну роботу за іншою. Сформулювати досягнення, які найкраще ставляться до переслідуваної позиції, а потім менші досягнення. Якщо список стає довгим, об’єднати деякі досліди або видалити їх все разом.

зрозуміти правильно

Не перебільшуйте свої досягнення. Роботодавці збираються взяти час, щоб дослідити точність вашого резюме. Переконайтеся в тому, що факти вашого досвіду точні і виражені в точній формі.

Витратьте час, щоб перечитати своє резюме, щоб знайти будь-які помилки або граматичні помилки. Крім того, є колега або друг відгук резюме для цих типів помилок.

Висловлюючи свої досягнення, бути конкретним, але не перебільшую. Наприклад, якщо ваш відділ продажів покращилися абонемента, включають продажу квитків точних відсотка сезону покращилися, а також своєю роллю в цьому поліпшенні.

Tweak для конкретної роботи

Як ви застосовуєте для конкретної спортивної кар’єри роботи, коригувати своє резюме, щоб виділити досвід, який найкращим чином висловити, чому ви найкраща людина для кар’єри позиції доступних видів спорту.

Виражатися

У презентації та змісту ви розвиваєте, нехай ваша особистість просвічувати. Це допоможе майбутній роботодавець пам’ятати, ваше резюме і допоможе вам виділитися з натовпу. Це особливо важливо в спортивній кар’єрі, де багато людей часто переслідують ту ж позицію.

Зразок резюме для спорту Роботи

Баррі Аллен
1234 Cactus суд
Темп, AZ 85820
000-123-4567
електронна пошта: barry.allen@email.com
www.linkedin.com/in/barryallen

Кваліфікація Резюме

Талановиті і рекордна тренер з бейсболу з 7-річним досвідом керівної середньої школи команд в дивізійні чемпіонати.

  • 3 часу AzBCA державний тренер року, 2-час ABCA район тренер року
  • AzBCA Зал слави Арізона Тренери Зал слави, Національна вища школа Зал слави бейсболу
  • Успіх 3-х років, як Catcher для команди незначних ліг, Glendale пустелі Собака
  • 2 срібні перемоги медалі в коледжі бейсболу World Series

Професійний досвід

DESERT VIEW HIGH SCHOOL, Темпе, Арізона
Head бейсбольний тренер , 9/2012-Present
Поїзд і мотивують бейсбольних команд в обласних, районних та кон’юнктурі чемпіонату успіхів. Координація присадибної ділянки, качки, і удари коучинг сесій і клініки з помічником головного тренера і добровольців тренерів; вжити заходів для команди переміщення, контролювати гравець під час виїзних матчів, відстежувати відновлення після гри або практики травм, а також підтримувати зв’язок з коледжем талантом скаутами.

  • Зібрав і привів середньої школи бейсбольної команди для досягнення 4 Чемпіонатів 5A держави, 2 5A Державні Фіналісти рейтингу і 6 Регіональних Чемпіонатів.
  • Виконано 128 перемог під час перебування позиції.
  • Кваліфіковані більше 50 гравців, які продовжували грати в коледж, нижча ліга, або МЛБ.
  • Підвищено протягом одного року найму в якості помічника тренера на позицію головного тренера.

Глендейл DESERT DOGS, Glendale, AZ
Catcher , 07 / 2009-8 / 2012
Зіграли нижча ліга бейсболу, яка виступає в якості ловця в протягом трьох сезонів. Відвідував практика, гастролював з командою, і участь в рекламних заходах.

  • Узгоджені і вів молодіжні тренувальні табори для району початкової школи і середньої школи гравців на ранчо Camelback.
  • Успішно метала бігунів при спробі вкрасти другий або третій 60% спроб.

освіту

Бакалавр наук в області фізичних наук
Університету Південної Каліфорнії, Лос – Анджелес, Каліфорнія

Бейсбол MVP 2007 і 2008 роках; 2008 Срібний медаль і 2007 Срібна медаль, коледж бейсбол World Series

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *