Як написати лист подяки після інтерв’ю

Posted on

Як написати лист подяки після інтерв'ю

Перед зітхнувши з полегшенням після того, як співбесіду, є ще одна річ, щоб зробити: Напишіть лист подяки. Цей крок просто може поставити вас попереду інших кандидатів на роботу, і чим раніше ви це зробите, тим краще. Цей останній крок слід розглядати як частину вашого повсякденного процесу пошуку роботи для кожних інтерв’ю, в якому ви берете участь.

Після закінчення співбесіди, забезпечити контактну інформацію всіх людей, опитаних вами в. Якщо вони не пропонують вам свою візитну картку, запросити свою контактну інформацію в кінці кожного засідання.

Причини Надіслати лист подяки після інтерв’ю

Відправлення листа-подяки потенційного роботодавця, безумовно, не гарантуватиме, пропозиція роботи, але це дасть вам перевагу, якщо конкуренція є жорсткою. Незважаючи на те, кадровик не може бути ображений, якщо ви не послати записку, вони помітять, коли ви робите. Завжди роблять посилаючи одну частину вашої стратегії пошуку роботи.

По крайней мере, пославши записку висловити подяку ввічливо. Так само, як ви б не відвідати чийсь будинок і відпустка без подякувавши, не залишає інтерв’ю, не кажучи спасибі інтерв’юера. Будучи люб’язними і професійним важливо при спілкуванні з потенційними роботодавцями.

Крім етикету, інша важлива причина, щоб відправити лист подяки, що це можливість, можливо, ваш єдиний один-слідувати після співбесіди. Використовуйте його, щоб дозволити потенційному роботодавцю ви хочете роботу. Він може відчувати себе ніяково говорити ці слова вголос під час інтерв’ю, але це набагато простіше їх типу.

Незалежно від того, наскільки ви підготовлені, стрес інтерв’ю може привести короткий проміжок пам’яті. Ваше подячний увагу прекрасна можливість спілкуватися точку ви забули обговорити. Це також дозволяє підтвердити те, що ви хочете, щоб інтерв’юер мати на увазі, як вони приймають рішення про наймання.

Що слід врахувати, перш ніж писати лист подяки

Подібно до того, як важливо ретельно скласти резюме та супровідні листи, а також підготувати, щоб відповісти на питання інтерв’ю, настільки ж важливо, щоб дати багато думав над тим, як обробити ваше подячний лист. Міркування, такі як терміни, одержувачі листи і зміст є важливими для подальших ваших шансів отримати роботу.

таймінг

Надіслати лист подяки відразу після інтерв’ю, як це можливо. Через кілька годин краще, але не чекати більше, ніж один робочий день, щоб відправити його. Дуже важливо, щоб роботодавець прочитати його, поки ваше інтерв’ю ще свіжі в їх думці.

Папір або E-mail

Як Своєчасність є все, електронна пошта є кращим варіантом для отримання Вашого листа в руки потенційного роботодавця, як швидко, наскільки це можливо. Також, швидше за все, як ви спілкувалися з роботодавцем, який веде до інтерв’ю. Ваша зустріч, можливо, навіть був віртуальним, відбувається через відео-чат або по телефону.

Лист подяки Одержувачі

Якщо більш ніж одна людина в організації був присутній на співбесіді, спасибі кожен з них в письмовій формі. Переконайтеся в тому, щоб персоналізувати записку для кожного одержувача, можливо, посилаючись на питання, вони просили.

лист Стиль

Вашу адресу електронної пошти не повинно бути не більше трьох параграфів. Використовуйте офіційну назву, такі як пані або пана адресу одержувача, якщо інтерв’юер не сказав використовувати своє ім’я. Перш за все, подякувати інтерв’юера за той час, щоб зустрітися і вказати дату зустрілися.

Якби було щось ви хотіли сказати в інтерв’ю, але не зробили, довести його до сих пір. Крім того, скористатися цією можливістю, щоб підтвердити точку, яку інтерв’юер пам’ятати, коли вони приймають рішення про наймання.

Не забудьте сказати, що ви б вітати пропозицію про роботу. Не турбуйтеся про це звучання занадто вперед. Отримувач захоплений ваша прямота і впевненість.

Швидкі поради для написання Thank You Email

Ось кілька порад для складання листа-подяки:

  • Використовуйте офіційне вітання, яке включає в себе назву одержувача (г-н, пані або доктора) і прізвище, якщо вони не проінструктовані вам інакше.
  • Увімкніть дату співбесіди і назва посади, для яких ви є кандидатом.
  • Підтверджують щось про себе, що високо кваліфікує вас на цю посаду.
  • Висловіть свою зацікавленість в роботі.
  • Використання формального закриття, такі як «Щиро Ваш», «З повагою» або «спасибі».

Спасибі Вам Email Sample

Шановний пані Діас,

Спасибі, що погодився зустрітися зі мною в понеділок, 4 червня я ціную можливість обговорити свою кваліфікацію для параюрідіческой позиції в Diaz, Клейн і Брауна. Я любив дізнаватися про роботу і роль, яку я міг би грати у вашій фірмі.

Мій досвід роботи у кримінальних справах, в моїй нинішній роботі, а також моє параюрідіческой навчанні, зробіть мене відмінно підходить для цієї позиції. Під час мого інтерв’ю, я забув згадати, що я також працював на декількох домовласник / орендаря суперечок. Я розумію, Сміт, Кляйн, і Браун буде розширюватися в цій області, і я думаю, що мій досвід буде безцінним.

Я з нетерпінням чекаю, щоб стати частиною вашої команди.

 

З повагою,

Баррі Аллен

Перед відправкою листа

Ретельно вичитати ваше подячний лист. Перевірте наявність помилок, орфографічних і граматичних помилок. Написати листа налаштованого для кожного роботодавця за допомогою них і ім’я своєї компанії. Будьте обережні при вирізанні та вставлення частин з листів ви відправили іншим роботодавцям, так як деякі претенденти хотіли б зробити. Зробіть відповідні зміни, такі як видалення імені іншої організації або керуючого.

Помилки в вашому лист подяки змусить вас виглядати недбало. Зберегти листи як чернетку і повернутися, щоб подивитися на нього після того, як минув певний час. Дайте йому остаточний колись більш перед його відправкою. Якщо можливо, хтось інший огляд його.

Суть

Дуже важливо, щоб написати лист подяки після співбесіди. Пошліть його до кожної людини, який брав участь. Підтверджую свою кваліфікацію для роботи і висловити свою зацікавленість в позиції. Включення цього кроку в пошуках роботи збільшить ваші шанси отримати роботу, так як вона буде відокремлювати вас від інших кандидатів на конкурентному ринку праці.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *