Як написати Вакансії Описи для вашого резюме

Posted on

 Як написати Вакансії Описи для вашого резюме


Коли ви думаєте про посадових інструкціях, ви, ймовірно, думаєте, оголошення вакансій, розміщених працедавцями. Але найважливіші опису роботи можуть бути ті, які ви створюєте самі, коли ви описуєте минулі позиції на вашому резюме.

Посадові обов’язки показати потенційним роботодавцям, що ви досягли в позиції ви відбулася. Вони також забезпечують короткий огляд вашого досвіду і навичок.

Добре написані опису для кожного завдання ви провели допоможе отримати ваше резюме помітили і вибрали для інтерв’ю. Який найкращий спосіб, щоб написати привертають увагу посадові інструкції?

Перед тим, як почати додавати опис завдань в ваше резюме, ви можете скласти список досягнень в кожному з ваших робіт. Це підготує вас до написання резюме.

Зосередьтеся на навички і досягнення

Після того, як ви написали опис роботи, шукають способи, щоб зробити ваше пояснення більш коротким. Зробіть зусилля, щоб створити ефективні заяви впливу. Виділіть навички та досягнення, забезпечуючи тільки досить детально, щоб підтримати ваше приміщення. Спробуйте відредагувати займенників і статей. Початок фрази або пропозиції з дієсловами. Виберіть сильні слова слова-резюме дій, як «ініціював» і «під контролем» є потужними і показати, що ви зробили вплив на вашу команду.

Якщо ви будете представляти резюме для організацій, які сканують їх в доступному для пошуку комп’ютерних баз даних, включають в себе, як багато галузях і роботу конкретної «ключові слова», наскільки це можливо. При пошуку бази даних потенційних кандидатів, роботодавці прагнуть резюме з найбільшим числом «хіти» за ключовими словами.

Ключові слова найчастіше іменники, наприклад, «обслуговування клієнтів» або «комп’ютерні навички.» Для того, щоб найбільш ефективно використовувати ключові слова, будьте конкретні, як можна більше, і посипати їх по всьому вашому резюме.

Будьте вибагливі про те, що ви включаєте

Ваше резюме не вся ваша робота, і ви не повинні включати в себе всі обов’язки для кожної ролі. Визначити найбільш релевантну інформацію, поставивши себе на місце вашого потенційного роботодавця: Чи буде ця інформація допоможе переконати роботодавця, що ви гідним кандидатом на інтерв’ю?

Ви не повинні включати в себе будь-яку відповідальність ви коли-небудь мали. Група разом аналогічні завдання. Наприклад, замість списку «Відповів телефонів» і «хто відгукнувся на електронну пошту клієнта» в двох пунктах, можна об’єднати і сказати, «Вирішені питання клієнтів по телефону, електронній пошті, і чати.»

Пріоритетність Опис роботи Інформація

Далі, подумайте про пріоритетність надану вами інформацію в кожному описі. Присутній деталі, які становлять найбільший інтерес для потенційних роботодавців першим. Наприклад, розглянемо кандидат шукає роботу в дизайні інтер’єру.

Резюме можуть відображати роздрібний досвід, в якому 75 відсотків часу кандидата був витрачені на підлозі продажів, а 25 відсотків були витрачені проектуванням вікна і підлогу дисплеїв. Пріоритет, визначається ставленням до роботодавця, диктує, що дизайн вікон і підлогових дисплеї повинні бути перерахований перед продажами.

ЗРАЗОК

Продажу асоційованого

Associate Sales , Retail США, Нью – Йорк, Нью – Йорк жовтень, 20ХЙ – т.ч.

  • Розроблений все великі вікна, використовуючи колір в якості основного напрямку.
  • Дата створення привабливих пункт-покупки дисплеїв для повільного переміщення дрібних предметів; збільшення продажів цих товарів на 30 відсотків.
  • Організовані дисплеї для підлоги, щоб максимізувати простір і привернути увагу до останніх товарів.
  • Використовував сильні міжособистісні та комунікаційні навички для обслуговування клієнтів; отримав співробітник місяці нагороди двічі.

Підсумок: Виділіть найбільш відповідну кваліфікацію для роботи, перерахувавши їх першими в описі роботи.

Кількісна ваші досягнення

Кількісно стільки інформації, скільки ви можете (цифри, знаки долара, відсотки все це може допомогти зробити ваш випадок). Точка кулі, в якій мовиться: «Виросла трафік 35 відсотків у порівнянні з минулим роком», є більш значна і інформативним, ніж той, який читає просто «Покращена рух.»

Майже будь-який опис, для будь-якої роботи, може бути підвищена за рахунок використання чисел. Офіціантка може почати з описом «тукамі замовлень клієнтів і поставками продуктів харчування.» Але квантор опис кажучи, «Served клієнтів в висококласному ресторані 100 місць,” забезпечує набагато більш глибоке.

ЗРАЗОК

офіціантка

Офіціантка, ресторан Maxill, в Нью – Йорк, Нью – Йорк
січня 20ХХ – т.ч.

  • За умови, столовий сервіс для патронів на висококласному 100 місць штрафу створення їдальні.
  • Подаються страви, очистили столи, моніторинг п’ять таблиць, а також за умови, виняткове обслуговування клієнтів на термін до 30 клієнтів.
  • Кваліфіковані нові офіціанти по системі POS, гостьові послуги, а також політикам ресторанів і процедурам.

Підсумок: Роботодавці люблять число. Це набагато простіше дивитися на знаки і символи , ніж читати слова.

Підкресліть Переваги Over відповідальності

Це важливо для співробітників, щоб знати, у вас є необхідний досвід, щоб зробити роботу, необхідну в положенні. Тим не менш, багато кандидати матимуть цей відповідний досвід. Для того, щоб виділитися, підкреслити, як додана вартість. Фокус на досягненнях, а не обов’язків.

Як показано вище, число може бути ваш друг, коли мова йде про підкреслюючи ваші досягнення в вашому резюме. А також, забезпечують контекст. Наприклад, ви можете сказати, «Збільшення доходів на 5 відсотків, після декількох років зменшуються продажів.» Або, а не говорити «Відповіли телефонні дзвінки і мав справу з проблемами клієнтів,» Ви можете сказати, «Вирішені проблеми клієнтів, відповідаючи приблизно 10 дзвінків на годину. Став йти до людини в команді для вирішення найскладніших телефонних дзвінків і найбільш складним завданням скарги «.

У той час як важливо мати нам інформацію про те, додаючи деталі і контекст може допомогти показати роботодавець, чому ти хороший матч за позицію.

ЗРАЗОК

обслуговування клієнтів

Замовник Associate Service, ABD Company, березень 20ХХ – серпень 20XX

  • Вирішені проблеми клієнтів ефективні і оперативно, відповідаючи приблизно 300 дзвінків в тиждень.
  • Виконано 100 відсотків цілей продуктивності викликів на точність, швидкість, обсяг, вирішення питань, і задоволеність клієнтів.
  • Призначений співробітник-оф-чотири рази на місяць за відмінне ставлення і зразкових навички обслуговування клієнтів.

Підсумок: Роботодавці хочуть знати , що ви зробили. Зробити це легко для них , щоб побачити , що ви зробили за допомогою цифр і відсотків.

Зробити вашу роботу звук краще

Є прості способи оживити ваші резюме посадових інструкцій, щоб зробити ваші роботи звуку супер вражає. Кілька простих налаштувань тут і там може зробити ваше резюме набагато краще.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *