Як написати автобіографію (CV) для завдання

Posted on

Як написати автобіографію (CV) для завдання

Якщо ваша кар’єра шлях включає в себе роботу в академічних, наукових досліджень або медичних областях в Сполучених Штатах, є ймовірність того, що вам буде запропоновано надати автобіографію, а не типовий резюме. У латинському, фраза «Біографічна довідка» означає «життєвий шлях». Що цілком доречно, якщо в якості кандидата початкового рівня, ви відчуваєте, як ви провели все своє життя в аспірантурі або медичній школі!

У сучасній англійській мові поняття за автобіографію краще може бути переведено як «хід свого професійної освіти і кар’єри.» Коротше кажучи, установи , які запитують ці документи найбільш зацікавлені в одному добре , округлені повноваження для роботи (як виражається через підготовка і подальший досвід кар’єри). Це відрізняється від стандартних резюме, які зосереджуються більше на компетенціях .

Ось інформація про те, чому, коли і як використовувати резюме, коли використовувати резюме проти автобіографії, CV написання і форматування керівних принципів, відмінність між американським і міжнародним резюме, а також прикладами.

Коли використовувати Curriculum Vitae

Коли претенденти повинні використовувати автобіографію, зазвичай згадується як «CV», а не резюме? У Сполучених Штатах, автобіографію використовується в основному при застосуванні для академічного, освіти, наукових, медичних або дослідницьких позицій. Він також застосуємо при подачі заявки на надання стипендій або грантів. Ось більше інформації про те, коли використовувати автобіографію замість резюме.

При пошуку роботи в Європі, на Близькому Сході, в Африці або Азії, очікують представити резюме, а не резюме.

Майте на увазі, що закордонні роботодавці часто чекають, щоб прочитати тип особистої інформації про автобіографію, які ніколи не будуть включені в американський резюме, такі як дата народження, національність, сімейний стан і місце народження.

США закон, який регулює те, що заявники інформації роботи можуть попросити надати не поширюється за межі країни.

Що включати в резюме

Є кілька відмінностей між автобіографією і резюме. Біографію це більше (два або більше сторінок), більш детальний конспект фону і навичок. Як резюме, вам можуть знадобитися різні версії резюме для різних типів позицій.

Як резюме, автобіографія повинна вказати своє ім’я, контактну інформацію, освіту, навички та досвід. На додаток до цих основам, однак, CV також включає в себе науково-дослідні та навчальні досвід, публікації, презентації, гранти та стипендії, професійні асоціації та ліцензії, нагороди і почесті, а також іншу інформацію, що відноситься до позиції, яку ви претендуєте. Ви можете також включати в себе нічого про щоб зробити ваше резюме виділитися.

Почніть зі складання списку всіх довідкової інформації, а потім організувати його за категоріями. Переконайтеся, що ви включили дати на всіх публікаціях ви перераховуєте.

Персональна інформація Включити в міжнародному резюме

 • національність
 • Сімейний стан
 • вік
 • Кількість дітей (віком від опционно)
 • Особисті інтереси, такі як хобі
 • Вся освіта в тому числі середньої школи / середньої школи
 • Рекомендується також фотографії (професійний постріл в голову краще)

Дата народження на резюме

У деяких країнах за межами США очікують, що ви включити свою дату народження в своєму резюме. Якщо ви подаєте заяву на іноземну роботу, протокол дослідження конкретної країни для роботи додатків.

Якщо ви використовуєте автобіографію (CV) або резюме, щоб подати заявку на роботу в Сполучених Штатах, згідно з чинним законодавством щодо дискримінації за віком, ви не можете бути зобов’язані включати дату народження на вашу біографії.

Налаштуйте свою автобіографію

Після того, як ви склали список інформації, яку ви хочете включити, це гарна ідея, щоб створити для користувача Віте навчального плану, який спеціально підкреслює досвід у вас є, що має відношення до роботи, яку Ви претендуєте. Це займає більше часу, щоб написати власне резюме, але це варто зусиль – особливо, коли ви подаєте заяву на роботу, які добре підходить для ваших навичок і досвіду.

 • Використання досягнень орієнтованих на кулі, які починаються з дією дієслова і включають в себе результат.
 • Почне з професійним профілем (також називається Summary), що підкреслює краще, що ви, як кандидат пропонують.
 • Змінити зміст включає ту область знань, навичок і знань, зокрема, відповідати вимогам роботи; не всі деталі вашої освіти і історія зайнятості (робота, дослідження, стипендія і т.д.) можуть бути актуальні.
 • Ретельно ранг і організувати секції вашого резюме відповідно до того, що установа ви претендуєте шукає. Наприклад, якщо ви подаєте заяву в університет, де підкреслюється дослідження, ви повинні почати свій список публікацій на першій сторінці, відразу після початкової професійної профілю. Якщо ж, з іншого боку, ви знаєте, що вчення цінується по публікації відділу, ви хочете, щоб дати свою професійну історію кар’єри почесне місце на першій сторінці.

Автобіографія зразок

Це приклад біографії. Нижче більше прикладів.

Дороті доктор, MD
3204 Windover Way
Х’юстон, Техас 77204
dorothydoctor@email.com
000.123.4567

резюме

Виділені і пацієнт-орієнтований MD позиціонується головує в ординатурі забезпечуючи можливість рости в пізнанні і терапевтичної практиці дитячої медицини.

ОСВІТА

Доктор медицини (MD), травень 2018 – Девід Geffen школа медицини, Лос-Анджелес

BS в біології,  з відмінністю , червень 2014 року – Стенфордський університет

Почесті / НАГОРОДИ

David Geffen Medical Стипендія, 2014 року, 2015-го, 2016 2017
Стенфордського Відділ біології премії, 2013
Список Стенфордського Діна, 2010-2014

ІСПИТИ

USMLE Крок 1, травень 2016
USMLE Step 2 CK, травень 2018

ДОСВІД РОБОТИ

UCLA, відділення онкології
наукового співробітника  (2015-2016)

 • Assisted Джо Джонсон, MD і Сью Sanderson, Ph.D. в області досліджень і поданні «Новий підхід до імунотерапії Ductal карциноми (DCIS).»

Стенфордський університет
Resident Assistant  (2013-2014)

 • За умови, керівництво, спілкування і емоційна підтримка студентів жителів університетського гуртожитку.

добровольці ДОСВІД

Американська асоціація Medical Student, UCLA (вересень 2013 – червень 2018)

 • Президент, глава місцевої, травень 2014 – червень 2018
 • Координуватися доглянутою Wellness на Campus ярмарок, вересень 2017 р

Доброволець , Венеція Сімейна клініка (вересень 2014 по червень 2017 року)

 • Допоміг підтримувати потреби недостатньо сімей на безкоштовній медичній клініці.

Лікарня доброволець , Рональд Рейган UCLA Medical Center (вересень 2014 – червень 2015)

 • Зголосився в педіатричних, положення ER і обертання хірургії

Доброволець , Програма Connection UCLA Люди-тварин (вересень 2013 – червень 2014 року)

 • За умови, товариські відносини до важкохворих дітей в програмі пето-терапії.

МОВИ

Англійська (рідна)
Іспанська (просунута усна і письмова швидкість)

ЧЛЕНСТВО / ЧЛЕНСТВО

Американська медична асоціація студентська, 2014 року – даний час
Американська медична асоціація 2017 – т.ч.

ОСОБИСТІ ІНТЕРЕСИ

CrossFit, серфінг, фотографії та гобой продуктивність.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *