Як налаштувати віддалену роботу з дітьми

Posted on

Як налаштувати віддалену роботу з дітьми

Який найкращий спосіб налаштуватись на віддалену роботу, якщо у вас є діти? Пандемія COVID-19 змінює спосіб роботи людей. Батьки намагаються жонглювати робочим та сімейним життям у розпал пандемії. Компанії знаходять рішення, які дозволяють працівникам віддалено керувати бізнесом, часто переглядаючи дітей.

Шкільні системи, дитячі сади та няні скасовують і закривають. Робота з дому – це вже величезна зміна для деяких працівників. Робота без догляду за дітьми – ще більший виклик.

“Зазвичай ваші діти навчаються в школі”, – каже Джилл Фельська, директор з питань людей та культури Limelight Health, постачальник хмарних корпоративних програмних рішень для галузі виплат працівникам. “Робота віддалено – це досить велика зміна, але це абсолютно нова версія роботи від дому”.

Кар’єра TheCareerGuru розмовляла з Фельською та з Танією Луною, генеральним директором Lifelabs Learning, компанії з розвитку лідерства, яка допомагає менеджерам, керівникам та командам оволодіти найкориснішими навичками життя.

Ці експерти обговорюють, як працівники та менеджери можуть навчитися працювати вдома з дітьми. Ось п’ять важливих порад, які вони придумали.

1. Створення практичного офісного простору

Ваша робоча область надзвичайно важлива . Бути комфортним є критично важливим, і це фізично розділяє роботу і життя. Однак важко повністю розлучитися, якщо ви живете в невеликому просторі, який також зараз займають інші члени родини.

“Це може бути маленький куточок вашої квартири-студії. Домовляйтеся про цей простір: це лише робота », – каже Луна. «Ми істоти контексту. Ми робимо дійсно швидкі асоціації ».

Порада . Наприклад, не працюйте на своєму дивані. Натомість працюйте на окремому столі, якесь. Це зменшить стрес на домашнє життя, включаючи ваших дітей.

Будь-яка стресова робоча ситуація буде проникати у ваш диван, зазначає Луна. “Запитайте себе, як ви локалізуєте роботу в певному просторі і як це зробити, щоб ви не відволікалися? Наприклад, деякі користуються ноутбуком для роботи, а планшет використовують лише для всього особистого. Попрацюйте зі своїми дітьми, щоб створити знак “Не заважайте” або навіть поставити стрічку обережності “.

2. Будьте гнучкими щодо відпрацьованих годин

Батьки придумують творчі способи виконати свою роботу. Фельська зіткнулася з однією парою, в якій дружина працює близько чотирьох годин, поки чоловік займається навчанням своєї дитини. Потім вони перемикаються.

Директор вважає, що подібні домовленості допоможуть працівникам прожити своє життя, підвищивши довіру до своїх компаній. “Коли ти довіряєш людям виконувати свою роботу, саме тоді до тебе повертається повага”, – каже вона

Примітка: Луна зазначає, що менеджери могли легше налаштувати віддалене життя, якщо вони турбуються про результати, а не про поведінку своїх працівників у будь-який момент.

“Відпустіть свою необхідність розставляти місця та перенести фокус більше на результат бізнесу”, – радить Луна. “Що робити, якщо ви ніколи не можете знати, скільки часу хтось витрачає на роботу? Що робити, якщо ви могли просто зосередитись на результатах та терміні? Це хороший спосіб очолити, чи ви віддалений чи особисто, адже він позбавляє вас тенденції мікроменеджменту, яка є вбивцею продуктивності ».

3. Створіть структурований, здоровий домашній звичай

Працюючи з дому, спокуса весь день носити піжаму, пропускати душ і погано перекусити. Однак, експерти кажуть, що потрапляння в ці звички буде важити на вашу психіку. Покажіть дітям, що ви справді на роботі.

“Важливо вставати і душа, як ніби ви забираєтесь в офіс”, – каже Фельська. «Спочатку може бути цікаво просто підкинути волосся і одягнути піжаму, але з часом у вас виникає примхливе відчуття. Ви хочете поставити себе в інший спосіб мислення, як ніби ви працюєте. “

Luna пропонує їсти здорово, пити багато води та використовувати попередній час на поїзді, щоб зробити щось позитивне, наприклад, потренуватися або приготувати неспішний сніданок.

Важливо: За словами Луни, “Створіть із дітьми ритуали запуску та завершення роботи, які сигналізують про те, що ви переходите до робочого режиму чи повертаєтесь додому, наприклад, розтягування, надягання взуття чи відтворення пісні”.

Луна продовжує: “Ви можете мати те, на що ви сподіваєтесь на початку та в кінці дня, що не тільки допоможе вам підготуватися до роботи, але й забезпечить стійкість та зменшення стресу, поки ми знаходимось у великій кількості невизначеності. “

4. Визначте чіткі комунікаційні очікування

Після того, як комунікаційні технології, такі як Zoom, Slack або інші торгові точки, налагоджені, менеджери повинні чітко та справедливо визначити очікування. Ви не хочете, щоб одна людина на Slack 24-7, а інший працівник повертався до вас лише раз на день.

Попередження: Відсутність очікувань може бути особливо стресовою для батьків.

“Поговоріть про те, який тип комунікацій ви використовуєте та які очікування”, – рекомендує Felska. «Поза засіданнями керівники повинні визначити, скільки часу проходить, перш ніж очікувати відповіді. Вони повинні встановлювати параметри і надмірно спілкуватися. Висловіть занепокоєння, що виникають у членів вашої команди, що вони можуть не звертатися до вас. “Що станеться, якщо я на годину не вдома?” “Що робити, якщо мої діти вступають у бій, і я повинен з’ясувати ситуацію LEGO?”

5. Будьте гнучкими та прощаючими щодо життєвих ситуацій

За словами Фельська та Луни, зараз не час мікрофінансування. Керівники повинні бути гнучкими щодо працівників, особливо працівників, які мають дітей. Так само працівники повинні прощати себе.

“Це незареєстрована територія”, – зізнається Фельська. «Деякі дні чудові. Деякі дні вам хочеться, щоб ви виходили з дому більше, але не можете. Дайте собі і всім якусь милість ».

Луна додає, що відеоконференції можуть виявити деякі речі, яких ми не звикли бачити, але це нормально.

“Менеджери повинні сказати:” Ти будеш бачити мою білизну, ти будеш бачити моїх дітей, що бігають навколо, моїх собак тощо “. Я думаю, що час обличчя набагато важливіше, ніж намагатися дотриматись професійної поведінки. Просто нормалізуйте це ».

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *