Як зробити вибір кар’єри Коли ви невирішеним

Posted on

Як зробити вибір кар'єри Коли ви невирішеним

З тисячами варіантів, як ви будете вибирати кар’єру ,  яка підходить для вас? Якщо ви не маєте жодного уявлення , що ви хочете зробити, то завдання може здатися нерозв’язною. До щастя, це не так . Дотримуйтесь організований процес , і ви збільшите свої шанси зробити гарне рішення.

оцінка себе

Перед тим, як вибрати правильну кар’єру, ви повинні дізнатися про себе. Ваші цінності, інтереси, м’які навички і здатність, в поєднанні з вашим типом особистості, зробити деякі заняття добре підходить для вас і інших абсолютно недоречно.

Використовуйте інструменти самооцінки і  кар’єра тести ,  щоб зібрати інформацію про ваших рисах і, в подальшому, створити список професій, які добре підходить на їх основі. Деякі люди вважають за краще працювати з  кар’єрою консультантом  або іншими фахівцями з питань розвитку кар’єри , які можуть допомогти їм провести цей процес.

Складіть список професій для вивчення

Ви, ймовірно, є кілька списків професій перед вами в цей момент один рік, що генерується кожним з інструментів самооцінки, які ви використовували. Для того, щоб тримати себе організував, ви повинні об’єднати їх в один основний список.

По- перше, шукати кар’єри , які з’являються на кілька списків і копіювати їх на порожню сторінку. Назва це «Професія для вивчення.» Ваші самооцінки  вказали , що вони добре підходять для Вас , грунтуючись на декількох з ваших рис, так що вони , безумовно , заслуговує вивчення.

Далі, знайти якесь заняття по вашим списками, які звертаються до вас. Вони можуть бути кар’єри ви знаєте трохи про те, і ви хочете, щоб досліджувати далі. Крім того, включає в себе професію, про які ви не знаєте багато. Ви можете дізнатися щось несподіване.

Досліджуйте професії в списку

На даний момент, ви будете схвильовані вам вдалося звузити список вниз тільки 10 до 20 варіантів. Тепер ви можете отримати основну інформацію про кожну з професій, в вашому списку.

Знайти опису посадових обов’язків і в області освіти, професійної підготовки, а також вимоги до ліцензування в опублікованих джерелах. Дізнайтеся про можливості просування. Використання державного виробництва інформації про ринку праці ,  щоб отримати дані про доходи і перспективи роботи.

Створити «короткий список»

Тепер у Вас є додаткова інформація, починають звузити свій список ще більше. Виходячи з того, що ви дізналися з ваших досліджень до цих пір, почати ліквідацію кар’єри ви не хочете, щоб продовжувати далі. Ви повинні в кінцевому підсумку з двох до п’яти занять по вашій «короткий список».

Якщо причини для пошуку кар’єри неприйнятною не є предметом переговорів, перетнути його в список. Видаліть всі з обов’язками , які не звертаються до Вас. Виключіть кар’єри , які мають слабкі перспективи працевлаштування . Позбавтеся від будь-якої професії , якщо ви не в змозі або не бажають виконувати освітні чи інші вимоги, або якщо у вас НЕ вистачає деяких м’яких навичок , необхідних для досягнення успіху в цьому.

Проведення Інформаційні Інтерв’ю

Якщо у вас є тільки кілька професій, які залишилися в списку, почніть робити більш глибокі дослідження. Домовтеся зустрітися з людьми, які працюють в професіях, в яких ви зацікавлені. Вони можуть забезпечити безпосереднє знання про кар’єру на ваш короткий список. Доступ до мережі, в тому числі LinkedIn, щоб знайти людей, з якими, щоб ці інформаційні інтерв’ю.

Зробіть свій вибір кар’єри

Нарешті, після виконання всіх ваших досліджень, ви, ймовірно, готові зробити свій вибір. Виберіть заняття, яке ви думаєте, принесе вам найбільше задоволення, грунтуючись на всій інформації, яку ви зібрали. Усвідомте, що вам дозволено робити за кадром, якщо ви зміните свою думку про свій вибір в будь-який момент у вашому житті. Багато людей змінюють свою кар’єру принаймні кілька разів.

визначення цілей

Після того, як ви приймете рішення, визначити ваші довгострокові і короткострокові цілі . Це допомагає намітити курс на посадку в кінцевому рахунку роботи в обраній галузі. Довгострокові цілі , як правило , займають від трьох до п’яти років , щоб досягти, в той час як зазвичай можна виконати короткострокову мету в протягом шести місяців до трьох років.

Нехай дослідження ви зробили про необхідному освіті і підготовці буде ваш гід. Якщо ви не маєте всі деталі, зробити деякі додаткові дослідження. Після того як ви всю необхідну інформацію, встановити цілі. Приклад довгострокової мети буде завершує свою освіту і професійну підготовку. Короткострокові цілі включають застосовують в коледж, учнівство, інші навчальні програми та стажування.

Написати план дій Кар’єри

З’єднаний  план кар’єри дій письмовий документ , в якому викладені всі кроки , які ви повинні будете зробити , щоб досягти своїх цілей. Думайте про це як дорожня карта , яка доставить вас з пункту А в пункт В, потім C і D. Запишіть всі ваші короткострокові та довгострокові цілі і кроки , які ви повинні будете зробити , щоб досягти кожного з них. Увімкніть будь-які передбачувані бар’єри , які могли б отримати на шляху досягнення поставлених цілей-й шляхи ви можете подолати їх.

Це може звучати як багато роботи, і це. Але набагато простіше підробити кар’єри, коли ви знаєте, що ви хочете. Беручи ці кроки, на початку заощадить вам багато боротьби і невизначеності в довгостроковій перспективі.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *