Як знайти роботу на дому Робота

Posted on

 Як знайти роботу на дому Робота

Почніть з цих 5 основних кроків, щоб знайти роботу на дому Робота

Як знайти роботу на дому роботу? Це питання, я часто запитую. Якби один простий відповідь на це питання, цей сайт буде мати набагато менше ресурсів. Але справа в тому, як знайти роботу на дому роботу, щоб витрачати багато часу і напруженої роботи на ньому. Це процес, і немає один простого, гарантованого шляху. (Насправді, будь-яка робота на дому можливості, що робить його звук, як є, швидше за все, робота на дому афері.)

Проте, є деякі основні кроки, починаючи цей процес пошуку роботи на дому роботи

Перший крок

1. Оцініть своє життя

Перед тим, як стрибати прямо і спробувати знайти роботу на дому роботу, витратити деякий час на обдумування цієї мети.

Чому ви хочете працювати на дому? Ви хочете, щоб проводити більше часу зі своєю сім’єю? Якщо так, то переконаєтеся, що ваша нова кар’єра, по суті, дозволить вам насолоджуватися сімейним часом. Не кожна робота на дому робота пропонує кращу роботу залишок життя.

Який тип роботи ви хочете зробити з дому? Ви намагаєтеся відірватися від вашої поточної кар’єри? Якщо так, то майте на увазі, що, починаючи з нової кар’єри, особливо один, що працюють на дому, може платити менше і бути більш важко зламати.

Якщо ви перебування на дому мами, хто хоче зробити деякі додаткові гроші, це ваш час, і по догляду за дитиною необхідно, що ви повинні розглянути. Ви, можливо, буде потрібно найняти няню, яка дозволить скоротити в ваш дохід. Ви повинні врівноважити два.

Зрештою, все зводиться до питання: Чи повинен я працювати на дому? Переконайтеся, що відповідь так.

наступного

2. Обмежений фокус

Є так багато можливих способів роботи з дому. Ви можете почати у вас є домашній бізнес, ви можете забрати додаткові готівкові гроші роблять маленькі мікро робочих місць, ви можете стати фрілансером або консультантом в області ви перебуваєте, ви можете перетворити свою поточну роботу в позицію телероботи, або ви можете знайти повний -час дистанційна робота.

Залежно від ваших навичок, досвіду, освіти і способу життя, деякі з цих опцій буде легше зламати, ніж інші.

3. Почати пошук / Дослідження

Якщо ви з’ясували, загальний напрямок ви хочете йти, а потім почати роботу або пошук або знайти підходящу можливість для бізнесу.

4. Ставте цілі (НЕ крайній термін)

Якщо ви хочете працювати з дому, як тільки ваша дитина починає ходити в школу або влітку або будь-який інший датою, переконайтеся, що ваша мета.

Майте на увазі, однак, що є багато речей з вашого контролю. І в той час як ви повинні продовжувати працювати, щоб досягти цієї мети, ви не можете. І переконайтеся, що ваша мета розумно.

Перерва мети вниз щотижня або щодня список справ. Встановити певну кількість разів на тиждень, щоб присвятити вашу роботу мук. І дотримуватися його. Робота на дому означає бути дисциплінованим з вашим часом. Чи не відволікатися з цікавими статтями або соціальної медіа, коли ви досліджуєте в Інтернеті.

наступного

5. Усунення помилок

Якщо ви не маючи успіху, подивіться на кроки ви брали і шукати слабке місце. Ви подаєте заявку на роботу, ви кваліфіковані для? Чи є ваше резюме без помилок і малює привабливу картину всіх ваших навичок? Ви пишете ефективні електронні листи потенційних роботодавців? Якщо у вас виникли проблеми, роблячи ваші цілі реальністю, прочитайте цю статтю для трохи більше розуміння про те, що може бути вас стримує.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *