Як знайти роботу з дому, яку зараз наймають на роботу

Posted on

Як знайти роботу з дому, яку зараз наймають на роботу

По мірі тривалості розвитку пандемії 2020 року, коли школи та підприємства закривають свої двері по всій країні, багато працівників (та їх роботодавці) виявляють, як використовувати технологію для виконання своєї роботи вдома.

Звичайно, це неможливо для всіх – якщо вас звільнили з обслуговування або “практичної” роботи в ресторані, гостинності, виробництві чи інших галузях, ви можете турбуватися про те, як ви закінчите зустрітися. Особливо це стосується людей, у яких є шкільні діти.

У той час як великі компанії, такі як Amazon, Walmart і Target, зараз наймають тисячі нових працівників і підвищують зарплату, люди, які повинні піклуватися про своїх дітей, не можуть скористатися цими можливостями.

Важливо : Хоча хороша новина полягає в тому, що робочих місць з дому зараз є багато – і ви, мабуть, маєте навички найнятись на одну.

Фактично, дослідження FlexJobs щодо віддалених робіт повідомляє, що “за останні п’ять років він зріс на 44%, а за попередні 10 років – на 91%”.

Ось як знайти можливості для роботи з дому, які доповнять ваш дохід, коли пандемія відтворюється.

Хто наймає?

Однією з найбільш хвилюючих тенденцій набору персоналу було те, що компанії різних галузей реструктурують свою діяльність, щоб включити віддалену робочу силу. Особливо це стосується сфери охорони здоров’я, інформаційних технологій, обслуговування клієнтів, бухгалтерського обліку, продажу та освіти / навчання.

Оскільки Інтернет-технології стали більш надійними, тим, хто має сильні адміністративні навички, тепер також можна працювати вдома в цих віддалених комп’ютерних / адміністративних ролях.

На ринку роботи від дому існує справді “щось для кожного”. Деякі з найкращих робочих місць для віддаленої роботи включають в себе робочі місця в центрі комунікацій та на комп’ютері, введення даних, кодування та транскрипції, завдання з обслуговування клієнтів, маркетингові ролі та завдання з навчання / навчання.

Порада : Погляньте на ці поради щодо пошуку найкращих віддалених робочих місць та поради щодо того, як знайти свою першу роботу від дому, щоб дізнатися більше про варіанти роботи від дому.

Будьте готові до пошуку роботи

Оновіть свій профіль LinkedIn та своє резюме . LinkedIn – це чудовий інструмент для пошуку роботи з дому. Це також дозволяє широко налагоджувати мережу з роботодавцями, які спеціально прагнуть найняти віртуальну робочу силу. Оновіть своє резюме там, зосередившись на налаштуваннях, щоб згадати навички, які високо цінуються у віддалених співробітників.

Примітка . Найцінніші навички, які шукають кандидати на віддалену роботу, включають хороші таланти клавіатури, знання комп’ютерного програмного забезпечення, гнучкість та організованість. Оголошення про роботу – найкраще джерело для вирішення, які фрази ключових слів використовувати у вашому резюме.

Надайте свої технічні навички . Однією загальною вимогою до віддалених працівників є те, що вони добре володіють комп’ютерними навичками, такими як використання Microsoft Office, управління електронною поштою, введення даних, управління цифровим календарем, відеоконференції та обмін миттєвими повідомленнями.

Безкоштовні або недорогі онлайн-комп’ютерні класи пропонуються постачальниками, включаючи LinkedIn Learning, Udemy та Microsoft 365 Fundamentals.

Пошук віддалених робочих дощок

Є онлайн-дошки для роботи, які повністю орієнтовані на перелік можливостей роботи з дому. Деякі, як-от FlexJobs, вимагають передплату, але інші користуються безкоштовно.

FlexJobs

FlexJobs не тільки надає ретельно підготовлені списки віддалених та гнучких робочих місць, але також пропонує інформацію про компанії, які приймають на роботу, тести на навички та інші ресурси пошуку роботи. (Вартість: 14,95 дол. США на місяць з періодичними пропозиціями підписки на 50%.)

ПрацюємоРекомендуємо

WeWorkRemotely пропонує актуальні списки для роботи з домашньої роботи в полях, включаючи Dev. Оп. та Sysadmin, Дизайн, програмування, управління та управління продуктами та UX. (Вартість: безкоштовно.)

Віддалений

Віддалений отримує прибуток, стягуючи з роботодавців перелік робочих місць на його сайті. Він пропонує простий пошук роботи; просто введіть назву роботи, яка вас цікавить, щоб побачити, що там. (Вартість: безкоштовно.)

Повстання гонки щурів

Rat Race Rebellion пропонує списки “домашніх завдань” та “бічних концертів”. Просто натисніть на роботу, яка вас зацікавила, і ви перейдете на інтернет-оголошення про роботу компанії. (Вартість: безкоштовно.)

Обробка

Як і Fiverr , Upwork – це популярний засіб для фрілансерів, таких як письменники, фотографи, редактори, графіки та веб-дизайнери для пошуку концертів. Він також пропонує можливості працювати на дому для фрілансерів у галузі інженерії та архітектури, наукових даних та аналітики, юридичної, перекладацької, адміністративної підтримки, обслуговування клієнтів / технічної підтримки, продажів та маркетингу та бухгалтерського обліку.

Пошук загальних робочих дощок

У Glassdoor є список компаній, які наймають зараз на повністю віддалені робочі місця. Робочі місця роботи з дому також рекламуються на найпопулярніших сайтах, таких як Monster, Дійсно, та CareerBuilder – пошук, використовуючи такі терміни, як “віддалений” та “віртуальний”, щоб знайти відкриті вакансії.

Порада . Дійсно, додали фільтр пошуку, щоб шукачі роботи могли легко знайти ролі, визначені як віддалені. Клацніть на “Віддалений” у верхній частині сторінки результатів пошуку, щоб отримати доступ до списків.

Найкращі умови пошуку

Щоб побачити, що там є, введіть у вікно пошуку фрази ключових слів, такі як “робота вдома”, “робота вдома”, “робота вдома”, “віддалений”, “зв’язок” та “онлайн”. Ви можете звузити пошук, також ввівши назву вашої роботи, яка вас зацікавила (наприклад: “віддалений адміністративний помічник”).

Порада . Можливо, вам доведеться працювати більше, використовуючи ці веб-сайти, щоб з’ясувати, чи рекламована робота насправді є роботою від дому. Уважно прочитайте кожен опис вакансії.

Використовуйте роботу LinkedIn

Ще один чудовий ресурс – безкоштовна пошукова робота LinkedIn . Введіть назву вашої роботи в поле «Пошукова робота» та слово «Віддалене» у полі «Місцезнаходження». Дотримуйтесь інструкцій, розміщених у роботі, щоб легко подати заявку.

Також шукайте LinkedIn, використовуючи хештеги, як #hiring now, #remote, #remotejobs і #remotework. Ви можете слідкувати за хештегами, щоб переглянути останні повідомлення.

Відвідайте веб-сайти компанії

Дізнавшись, що наявність віртуальної робочої сили може заощадити їм багато грошей, деякі компанії впровадили програми активного найму для роботи вдома. FlexJobs пропонує цінний список 100 найкращих компаній, що віддалено працюють; До них відносяться Аппен, Ліонбрідж, VIPKID, Вільямс-Сонома, UnitedHealth Group, Aetna та Amazon. FlexJobs також має список 20 повністю віддалених компаній, які наймають зараз.

Якщо є компанія, для якої ви особливо зацікавлені, наприклад, Amazon, вам слід також ознайомитись з розділом «найм» або «робота» на своєму корпоративному веб-сайті.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *