Як знайти правильну інтернатуру стратегічного планування

Posted on

Як знайти правильну інтернатуру стратегічного планування

Отримання оплачуваного стажування протягом літа мрія багатьох студентів, але це не повинно бути просто видавати бажане за дійсне, якщо ви берете правильний підхід, брати участь в деяких мережах, і почніть пошук рано.

У доповненні до оплачуваної стажування, ви можете захотіти поглянути на способи фінансування стажування (перевірити кар’єри послуг офісу вашого коледжу, різні організації та фонди). Деякі студенти мають можливість робити неоплачувану роботу в цікавій для їх області, доповнюючи їх інтернатуру з частковою зайнятістю.

Визначення оптимальної інтернатури

Добре, успішні стажування, як правило, пропонують такі переваги, як:

 1. Навчають базові знання та навички, необхідні для отримати роботу на повний робочий день (або в компанії, де ви інтерновані або одним з його конкурентів)
 2. Забезпечує досвід, що позитивно покращує ваше резюме
 3. Допомагає розвивати професійні контакти мереж, які можуть допомогти вам в майбутньому пошуку роботи

Поговоріть з науковими консультантами, школи консультантів з питань кар’єри та викладачами, щоб виявити, які компанії в Вашої цільової галузі пропонують заслуговують інтернатури, де ви отримаєте реальний досвід, доданої вартість.

пошуки Стажування

Деякі з кращих стажувань, висаджені в результаті пошуків. Це означає визначення компаній або організації, які ви хочете працювати, і зв’язатися з ними безпосередньо, які можуть привести до деяких з кращих стажувань навколо за цілою низкою причин:

 • Виявляючи компаній, які насправді не рекламують свої інтернатури, ви зможете уникнути конкуренції з тисячами інших заявників, які також знайшли інтернатури лістинг в Інтернеті.
 • При зверненні в компанію безпосередньо, ви часто отримуєте можливість допомогти створити тип досвіду, яку ви шукаєте, і може бути дозволено мати певний внесок в те, що включає в себе інтернатура.

Для студентів з малих міст та селищ, розвідка часто єдиний спосіб знайти потенційну інтернатуру. Дуже важливо дотримуватися деяких простих стратегії для того, щоб збільшити ваші шанси на посадку на стажуваннях вашої мрії. Звичайно, поле кар’єри або галузь ви перед собою ставите багато в чому буде залежати, якщо оплачувані доступні.

Навіть при розвідці, немає ніякої гарантії, що студенти будуть мати можливість висадити оплачуване стажування. Роботодавці бачили значне зростання числа студентів, що бажають інтернатури. Частина цього зростання пов’язане з тим, що все більше студентів розуміють, що роботодавці шукають студентів, які мають відповідний досвід, необхідної для найму на майбутніх робочих місць повний робочий день.

Ще одна причина, по якій число літніх людей (і аспірантів) також зацікавлені в пошуку інтернатуру в тому, що вони в даний час не можуть знайти роботу в цікавій для їх області.

У 2018 році дослідження, аналізувало резюме чотирьох мільйонів випускників коледжу, результати показали, що більше 40 відсотків випускників взяли роботу початкового рівня, які не вимагають вищої освіти, а також один з п’яти студентів, як і раніше працюють не- ступінь вимагає роботи 10 років later.Employers стають все більш вимогливими, і вони очікують, що випускники коледжу, щоб прийти на борту з конкретним набором навичок і досвідом, що кандидати придбали під час стажування або за допомогою інших засобів.

Платні стажування та програми

За даними Національної асоціації коледжів і роботодавців (NACE) ‘и 2019 Інтернатура & Кооператив звітів, середня погодинна заробітна плата стажиста становить $ 19,05 в 2019 році Багато компаній наймають стажерів, як спосіб перегляду їх, щоб побачити, якщо вони будуть відповідати в якості штатних співробітників, і близько 56 відсотків інтернів були перетворені в повний робочий день співробітників. Гарна новина для роботодавців є те, що більше 70 відсотків стажистів, які були найняті в якості працівників, зайнятих повний робочий день ще на підприємстві один рік по тому.

Якщо ви берете оплачувані або неоплачувані питання стажування для потенційних роботодавців. Згідно з дослідженням КДЕС 2019, 66,4 відсотка 2019 випускників, які працювали оплачувану отримали принаймні одну пропозицію про роботу. Це контрастує з тільки 43,7 відсотка від невиплачених інтернів прийому щонайменше одне пропозиції про роботу.

Якщо ви шукаєте стажування, яка платить добре, ви будете мати кращу удачу з компаніями в галузі інформаційних технологій. Щорічне обстеження Glassdoor.com по високооплачуваним стажуваннях показує, що в 2019 році, Facebook платить Інтерни найвищу зарплату в $ 8000 в місяць, і Amazon є другою за $ 7725. Інші компанії високо в списку включають Google, Microsoft, Bloomberg, Capital One і Apple.

Ви також можете сплатити внесок для участі в програмі стажування, яка включає в себе інтерв’ю і резюме коучинг, гарантоване розміщення і вибір внутрішніх і міжнародних місць. Деякі з цих програм стажування також пропонують відмінні зарплати, хоча авансові платежі часто є дорогими і необхідно для того, щоб взяти участь в програмі.

Загалом, варто бути обережними програми зборів, але за право студента, який може дозволити собі платити за їх стажування, відмінні можливості існують в конкретних галузях і областях кар’єри, і ви можете знайти їх через компанію, які відповідають з можливостями інтернатури на основі певних характеристик.

Плата ви платите вважається свого роду навчання, і програма нагадує семестр за кордоном тип програми. Виберіть місто і галузь, в якій ви хочете мати свою інтернатуру і розміщення гарантує компанію в топі-якості стажування.

ПРИМІТКА:

 1. Інститут міжнародної освіти студентів ( КЕС за кордоном ) існує вже понад 60 років, в результаті чого першої групи студентів для навчання за кордоном у Відні, Австрія в 1950 році Сьогодні, компанія пропонує стажування за кордон для очного річного розміщення, повний робочий день семестр стажування або програми , неповний робочий день. У той час як ці стажування приходять з гарантованим розміщенням у вашій галузі , що представляє інтерес, вони не оплачені. Деякі програми можуть мати право на отримання фінансової допомоги або стипендій для покриття витрат за програмою зборів, проживання та харчування.
 2. Мрія Кар’єра була заснована в лютому 2000 року , щоб допомогти студентам розширити свій академічний досвід, пропонуючи конкурентні стажування на рівні і коледжів і середньої школи. Компанія працює в 11 містах по всьому світу, працюючи з близько 5000 різних роботодавців, і обслуговує понад 17000 студентів, що бажають розвивати свої кар’єрні амбіції.
 3. Інша подібна компанія The Washington Центр стажування , яка є незалежною, некомерційною організацією , яка надає захоплюючі стажування та семінари для студентів рівня коледжу і молодих фахівців. Компанія працює в США і має офіси в 25 інших країнах. Це допомагає студентам знайти стажування в державних, приватних та некомерційних секторів, в самих різних областях , в тому числі права, медицини, журналістики, бізнесу та політики, серед інших.

Корисні поради для студентів

Деякі статистичні дані говорять, що до 80 відсотків робочих місць, в тому числі стажування, ніколи не афішується, а замість цього, заповнюються через особисті зв’язки і рефералів. Він платить, щоб говорити всім і кожному, хто міг би мати якийсь зв’язок з вашої цільової галузі або стажування. Ви можете також прийняти інші заходи по виявленню потенційних клієнтів до потенційних стажувань:

 1. Мережа з сім’єю, друзями, знайомими, колишніми роботодавцями, викладачами і випускниками вашого коледжу, щоб шукати людей, які в даний час роблять вигляд роботи, яку ви хочете зробити. Ви ніколи не знаєте, хто ваші батьки знають, що поки ви не запитаєте, чи якщо ви добре пов’язані сусідів в вашої цільової промисловості.
 2. Волонтерський досвід і неповний робочий день часто можуть перетворитися в повний робочий день після закінчення.
 3. Науково-дослідні організації, так що ви можете включити цю інформацію в супровідному листі або введення електронній пошті як звернутися до роботодавців через веб-сайти або при розвідці на стажування онлайн.
 4. Створення добре продуманої, цільових резюме та супровідні листи, які зосереджені на організації і посади, на яку ви претендуєте. Майте на увазі, що тільки один помилка може поставити вас з бігу.
 5. Є методичний процес, щоб увійти ваші інтерв’ю і встановити дати, щоб наступні з роботодавцями по електронній пошті або по телефону. Не забувайте про важливість вдячних записок в процесі інтерв’ювання. Часто студенти вважають, що вони в даний час шкідника, але багато компаній розглядають таку поведінку як завмер мотивовану студент, а хтось, хто дійсно хоче приїхати і працювати для їх конкретної компанії.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *