Як Згадка Реферала в супровідному листі

Posted on

Як Згадка Реферала в супровідному листі

Якщо ви знаєте кого-то в компанії, або хтось з сильним зв’язком з компанією, це може бути корисно згадати їх в супровідному листі, якщо ви подаєте заяву на роботу. Маючи напрямок може допомогти вам виділитися з натовпу, коли ви пошуку роботи.

Згадка , що ви називаєте ким – то, як отримання посилання зайнятості заздалегідь. Найм менеджерів і рекрутерів, швидше за все , більш уважно подивитися на кандидатів , з якими вони поділяють взаємний контакт, і з поважної причини: дослідження показали , що прийом на роботу з рефералів співробітника приводить швидше, дешевше, ефективніше найму , ніж покладатися на роботу сайтів.

Реферальні найми також, як правило, щоб отримати до швидкості більше швидко, підгонку в кращу сторону, і залишитися в компанії довше.

Порада: Згадка вашого напряму і загальний доступ до підключення в супровідному листі може зробити різницю в допомоги з додатком помічене потенційними роботодавцями.

Це також дає кадровик деякий контекст для вашої роботи фону і дає додаткову інформацію про вас.

Що таке Referral супровідний лист?

Кришка напрямки лист згадує взаємне з’єднання при прийомі на роботу. Ви могли б бути передані колегою, другом, співробітником в компанії ви зацікавлені, клієнта або постачальника, або навіть ваш коледж кар’єри офіс.

переваги ІМЕНУЮТЬСЯ

Запрошення кандидатів є основним джерелом нових співробітників, і багато роботодавців активно шукають напрямки при прийомі на роботу для відкритих позицій. Навіть якщо компанія не має офіційну програму співробітника напрямки, напрямок , як правило , вітали як спосіб прискорити процес найму і забезпечення сильних кандидатів на наявні робочі місця.

Маючи Реферальная ім’я для згадки в супровідному листі допомагає кадровику зрозуміти загальне з’єднання, яке ви маєте з ними або їх роботодавцем. Реферал також допомагає зв’язати свій досвід у відкритому положення і, в залежності від того, як ви знаєте, що посилаються партії, може забезпечити деяке уявлення про те, наскільки добре ви можете встановлювати їх в компанії.

У супровідному листі також надає можливість коротко висвітлити Ваша освіта, навички та кваліфікацію для роботи. Крім згадки вашого реферала, ви будете мати можливість додати кілька прикладів конкретних про те, чому ви кращий кандидат на посаду та інші загальні деталі, не включені в вашому резюме.

Хто Попросити рефералів

Є багато різних способів бути віднесені на роботу. З’єднання в компанії може дізнатися, чи дійсно у вас інтерес до вивчення нових можливостей. Ви можете виявити, що ви пов’язані з працівником на LinkedIn. Перед тим, як подати заявку на роботу, подивіться, щоб побачити, хто ви знаєте, в цій організації.

Примітка: Реферал не повинен бути бізнес – з’єднання. Ви можете запитати , кого ви знаєте , в компанії або у кого є контакти в компанії , якщо вони будуть рекомендувати вас на роботу.

Не забудьте перевірити з окремими заздалегідь і запитати , якщо вони готові дати вам напрямок . Навіть якщо ви впевнені , що вони б поручитися за вас, даючи потенційному ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ хедз-ап гарантує , що вони будуть готові і в змозі запропонувати найкращі рекомендації, враховуючи вимоги до вакансії.

Ви можете відправити лист або лист з проханням для направлення , яке дає людині час і можливість обміркувати те , що вони можуть зробити для вас, і як діяти. Запитувані в письмовій формі також дає з’єднання амбулаторному , якщо вони не зручні в вигляді вас.

Як Згадка Реферала

  • Згадка , хто має в увазі вас. При використанні  напрямки в супровідному листі , згадувати про них в першому абзаці. Увімкніть особа на ім’я і описати вашу зв’язок з ними.
  • Поясніть , як ви знаєте людини. Дайте короткий опис того, як ви знаєте людину, і пояснити , як вони прийшли , щоб бути знайомі з вашою роботою і професійної кваліфікації.
  • Опишіть , чому вони рекомендують вам. Якщо людина рекомендується застосовувати для даної конкретної позиції, скористатися можливістю згадати , чому вони схваливши вас. Які конкретні якості твій змусив їх думати , що ви будете добре підходить для компанії , і для роботи? Що ви можете запропонувати компанії?

Ось приклад вступній частині, згадуючи про те, що кандидат був названий колегою:

Приклад: Мій колега Емі Сміт рекомендував мені зв’язатися з вами безпосередньо про продаж репрезентативною позиції в ABC, Inc. Ей і я працював в тісній співпраці в галузі на протязі багатьох років, і вона думала , що компанія буде добре підходить для мого стилю і досвіду в продажах. Вона зазначила, що в якості успішного, нагород продавця, я був би відмінне доповнення до команди на ABC, Inc.

Поради з написання супровідного листа рефералів

Ім’я-крапельне не приходять легко для деяких людей, особливо якщо ви вже боротьби з тим, як писати про свої досягнення і продавати себе, щоб менеджер по найму. Незважаючи на те, що це може бути проблемою, йдеться на роботу може дати вам поштовх над конкурентами. По крайней мере, це повинно допомогти вам розглянути для інтерв’ю. У кращому випадку, це може дати вам ногу в двері, яка може привести до пропозиції роботи.

Приклади Огляд. Якщо ви не впевнені в тому , що писати, він допомагає поглянути на прикладах супровідних листів, хоча ви хочете , щоб адаптувати свої листи відповідно з вашими конкретними особистими і професійними обставинами.

Згадка авансом напрямки. Чи не забудьте включити коротка згадка про ваших рефералів і рекомендації відразу в супровідному листі. Ця стратегія ставить напрям в передній частині розуму читача, даючи їм контекст для інформації , яку слід.

Зробити краще перше враження. Розгорнути на свої сильні сторони і чому ви кращий кандидат на роботу. Ваше супровідний лист дає шанс зробити сильне перше враження, так як це, швидше за все , перший , що менеджер по найму бачить, можливо , навіть до вашого резюме.

Поділіться своїми досягненнями. Згадка коротких прикладів ваших успіхів на робочому місці , щоб довести , що ви є найкваліфікованішим для цієї роботи.

Ретельно вичитати ваш лист. Як і у всіх діловому листуванні, переконайтеся , що ви віднімати ваше супровідний лист для правильної орфографії і граматики, а також перевірити , що інформаційні матчі у всіх документах , які ви уявити.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *