Як Звертатися Пошук роботи під час пандемії

Posted on

Як Звертатися Пошук роботи під час пандемії

Якщо ви втратили роботу через COVID-19 або перебували в середині полювання на роботі, коли коронавірус удар, не лякайтеся, і не відмовлятися від пошуку роботи.

Незважаючи на те, що може бути складним, є способи, ви можете успішно шукати роботу під час пандемії. Деякі галузі промисловості скорочують, але інші наймають.

Примітка : Деякі організації буде потрібно більше робочих , ніж в минулому, і вони , можливо , буде потрібно , щоб отримати їх на борту швидко.

Пошук Дійсно для «терміново найму» і ваше місце розташування , щоб переглянути негайні отвори. Це дасть вам відчуття того , що робочі місця користуються попитом в вашому регіоні.

Нижче наведені деякі поради з пошуку роботи під час пандемії.

Перевірте Ваші переваги

Перед тим, як почати шукати роботу, переконайтеся, що ви збираєте якесь перевагу втрати роботи, на які ви маєте право. Зверніться до відділу кадрів або менеджеру детальну інформацію про те, що є.

Важливо : Ви можете мати право на отримання допомоги по безробіттю. Якщо ви втратили роботу з – за COVID-19, розширене страхування по безробіттю може бути недоступно.

Федеральний уряд, уряд штатів, а деякі роботодавці надають додаткову допомогу по безробіттю для постраждалих працівників. Стандартні державні допомоги по безробіттю вже на місці.

У більшості штатів, ви можете подати заяву на отримання пільг в Інтернеті. Перевірте з вашим державною службою зайнятості сайту по прийнятності та посібників керівних принципів.

Готуються до Пошук роботи

Оновлення своє резюме і профіль LinkedIn. Якщо ви ще не доводилося шукати роботу в той час, буде потрібно якийсь час , щоб оновити своє резюме і LinkedIn. Обов’язково підправити своє резюме на роботу ви хочете кожен раз , коли Ви застосовуєте.

Написати супровідний лист. Крім того , взяти час , щоб написати супровідний лист кожен раз , коли ви подаєте заяву на роботу. Це допоможе ваш додаток помітили. Чи не писати один може пошкодити ваші шанси отримати роботу. CareerBuilder повідомляє , що 10% опитаних роботодавців заявили , що не вмикаючи супровідний лист було миттєвим переривник угоди.

Бути в курсі ринку праці

Не кожен рід занять і промисловість будуть порушені таким же чином. The Washington Post повідомляє , що перші масові звільнення , пов’язані з коронавірусів потрапило на ринку праці на минулому тижні.

Компанії в сфері подорожей, громадського харчування, готельного та планування заходів були особливо сильно постраждали, а також тих, зі штаб-квартирою в тих областях, які зазнали перші випадки, такі як штат Вашингтон. З іншого боку, поле охорони здоров’я найму, так як продуктові магазини і послуги з прибирання.

Важливо : Робітники не повинні припускати , що їх промисловість не наймати.

Проте, галузь, як інтернет-магазини і поставки зросла, і основні послуги, такі як охорона здоров’я та складування швидко найм на попит зустрічається. Деякі робочі місця на підйомі, і роботодавці активно набирають кандидатів на роботу.

Amazon наймає на 100000 нових позицій повний і неповний робочий день по всій території США в своїх центрах виконання і мережі доставки, щоб задовольнити попит з боку людей, що спираються на його обслуговування.

Walmart наймає 150000 нових партнерів для роботи в магазинах, клубах, розподільних центрів, і центрів реалізації. Ці ролі будуть носити тимчасовий характер, але може перетворити в постійних ролей протягом довгого часу.

Компанія також реалізує новий процес прискорити найм ключових ролей, такі як касири та -іллюстрація. Типовий цикл додатки двотижневого буде знижена до 24-годинного процесу.

Пошук роботи Інтернет

Під час традиційного пошуку роботи, це може бути важливо для пошуку роботи і мереж в людині, а також в Інтернеті. У нинішніх умовах, однак, ви хочете, щоб зосередитися на пошуку і прийомі на роботу в Інтернеті на сайтах роботи кращих, соціальних засобів масової інформації, а також безпосередньо на веб-сайтах компанії.

Знайти і відстежувати нові оголошення про роботу швидко і просто:

  • Беручи час, щоб організувати пошук роботи. Це зробить процес більш плавним.
  • Налаштування повідомлень про роботу, так що ви будете повідомлені про нові повідомлення, як тільки вони перераховані.
  • Використання хештегів прискорити пошук роботи.

Розглянемо роботу через будинок Опції

З загальною невизначеністю пандемії, ви можете опинитися в ситуації, коли ви абсолютно не можете працювати поза домом. Можливо, ви раптом є маленькі діти в будинку, тому що їх школи були закриті на невизначений термін.

Або, може бути, ви самі мають основні проблеми зі здоров’ям, які роблять вас дуже сприйнятливі до інфекції ви повинні покинути ваш будинок.

Гарна новина полягає в тому, що, якщо у вас є підключення до інтернету, у вас є можливість пошуку і земельні роботи через будинки робочі місця, які, по крайней мере, доповнити ваш дохід (і, в залежності від ваших професійних навичок, ви можете навіть знайти роботи- через будинки робота, яка так само, як прибуткова, як своєї старої роботі).

Пошук сайтів Топ вакансій

Почніть вводити ключові фрази, такі як «робота на дому», «фріланс», або «в» Дистанційний один із сайтів верхньої роботи.

Пошук віддалених і Gig сайтів Робота

Також перевірте, що веб-сайти робочих місць списку кабріолета і нішеві сайти, як FlexJobs, що фокус на віддалених позиціях. FlexJobs має список з 20 повних віддалено компаній, які наймають в даний час, а також список 100 кращих компаній з віддаленими робочими місцями.

Будьте готові запропонувати рішення

Це важкий час для роботодавців, а також працівників. Якщо ви можете показати менеджер по найму, що у вас є те, що потрібно, щоб допомогти компанії досягти успіху, ви збільшите свої шанси отримати роботу.

Подумайте про проблеми , які компанії стикаються і пояснити , як ви будете їх вирішувати. Якщо ви претендуєте на чисті громадські місця або коду записи, спосіб отримати роботу, щоб показати потенційні роботодавець , що у вас є навички, необхідні їм. Розшифруйте роботу лістингу і підкреслити ваші найцінніші кваліфікації в супровідному листі, в розділі профілю вашого резюме, і в співбесіді.

Якщо ви можете зробити свою роботу з дому, ви можете мати більше шансів , ніж коли – або , щоб привернути увагу найму менеджера. Багато підприємств і професійні послуги компанія, особливо в технічному просторі, є що має своїми співробітниками працювати з дому. капелюх означає багато очних яблук знаходяться на всій серії поштових скриньках, і деякі з них відносяться до найму менеджерів. Якщо у вас є досвід дистанційних, це було б добре , щоб згадати в своєму резюме.

Будьте готові до Ace інтерв’ю

Переконайтеся, що ви готові до відео-інтерв’ю. Практика інтерв’ю з допомогою камери. Якщо ви ніколи не опитано за допомогою Skype або Zoom, є трохи кривий навчання.

Зустрітися з технологією і зробити практику інтерв’ю, перш ніж говорити з менеджером по найму. Зверніть особливу увагу на освітлення і фон, а також, як ваше інтерв’ю наряд показує на камеру.

Витрачати час Networking

Пам’ятайте, що мережі не вимагає особистої зустрічі. В епоху LinkedIn, Facebook груп і інших соціальних мережах, ви не повинні бути в змозі потиснути чиюсь руку, щоб справити хороше враження.

Важливо : В даний час це особливо гарний час , щоб практикувати один з найважливіших принципів мереж: якщо ви хочете , щоб люди , щоб допомогти вам пізніше, бути готові допомогти їм прямо зараз.

Написати рекомендації LinkedIn для колишніх колег. Див друзів для відкритих позицій у вашій компанії. Пропозиція віднімати резюме вашого друга і супровідний лист. Це дасть вам відчуття задоволення, і це буде сприяти зміцненню Вашої мережі в майбутньому.

Upgrade Your Skills

Ви можете мати додатковий час, і якщо ви робите, це можливість оновити свої навички. Є багато можливостей для роботи на вашому сайті навичок, в тому числі LinkedIn навчання, Coursera, і багатьох інших сайтів, де ви можете дізнатися нові навички.

Будьте терплячі і Kind

Коронавируса вплинули на багато аспектів повсякденного життя в додаток до робочого місця. Якщо ви не чуєте назад на робочі місця так швидко, як ви хочете, будьте терплячі і добрі до наймають менеджерів і ваших мережевих підключень. Кожна людина має проблеми, для вирішення і робить все можливе, в скрутний час.

Процес найму може бути довшим і відрізняється від того, що ви звикли, але ви отримаєте там. Коли ви робите, взяти час, щоб подякувати всім, хто допоміг в пошуку роботи.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *