Як включити вашу контактну інформацію на ваше резюме

Posted on

 Як включити вашу контактну інформацію на ваше резюме


Коли ви пишете резюме, це важливо, щоб включити всі свої контактні дані в верхній частині вашого резюме. Це дозволяє роботодавцям, щоб побачити, як вони можуть зв’язатися з вами легко.

Без детальної контактної інформації, або з неправильною контактної інформації, роботодавці не зможуть увійти в контакт з вами легко. Ви хочете, щоб зробити його якомога простіше для роботодавця або найму менеджера, щоб увійти в контакт з вами.

Читайте нижче поради про те, що необхідно включити в розділі контакти і де розмістити контактну секцію, і подивитися розділ зразок контакту для резюме.

Що включити в свою контактну інформацію розділ

  • Що включати: Увімкніть ваше повне ім’я, адреса, місто, штат і поштовий індекс. Крім того , ваш номер телефону та адресу електронної пошти. Якщо у вас є сторінка на LinkedIn або особистий веб – сайт, включити ці URL – адреса в вашому розділі контактів , а також.
  • Ім’я: Якщо ви йдете по імені, крім вашого даного імені, ви можете використовувати це в своєму резюме. Тим НЕ менше, яке б ім’я ви ні вибрали, будьте послідовні. Це повинно бути ім’я на всіх документах додатків роботи, включаючи будь-які супровідні листи, візитні картки, професійні веб – сайти і т.д. Ви можете також використовувати своє повне ім’я, але поставити псевдонім , який ви віддаєте перевагу , щоб пройти в круглих дужках. Наприклад, ваше ім’я на ваше резюме може прочитати: Джеймс (Джим) Santinello.
  • Поштова адреса: Використовуйте постійний поштову адресу в вашому резюме. Якщо ви студент, ви можете включати в себе як ваш постійна адреса і Вашу електронну адресу школи. Не забудьте включити будь-які важливі деталі до вашого адресою, наприклад, номер квартири. Якщо ви турбуєтеся про конфіденційність, розглянути питання про включення тільки міста і держави. Наприклад, ваш адреса може виглядати так : Тампа, штат Флорида. Є й інші обставини , при яких ви можете роздивитися не перераховуючи свою фізичну адресу додому.
  • Адреса електронної пошти: Використовуйте особисту адресу електронної пошти , а не робітник адреса електронної пошти. Ви не хочете змішувати ваші поточні повідомлення електронної пошти роботу з пошуку роботи електронної пошти. Якщо у вас немає особистого облікового запису електронної пошти, підпишіться на безкоштовну обліковий запис електронної пошти , щоб використовувати для пошуку роботи. Тим НЕ менше, також переконайтеся , що ваш особистий адресу професійно. Використовуйте своє ім’я та прізвище , адресу. Уникайте непрофесійні адреси електронної пошти, такі як PartyTime@email.com. Перевірте обліковий запис електронної пошти часто, так що ви можете відповідати на запити роботодавців в найкоротші терміни.
  • Номер телефону: Це дуже важливо мати голосову пошту на телефоні , так що менеджери по найму можуть залишити повідомлення , якщо ви не доступні. Ви не хочете пропустити ні один важливий дзвінок. Переконайтеся , що ваше голосове повідомлення звучить професійно; Також переконайтеся , що вона включає в себе ваше ім’я, так що роботодавець знає , що вони назвали правильною людиною.

Як відформатувати Ваш Контактна інформація розділ

Помістіть контактну інформацію у верхній частині вашого резюме; це має бути перше, що роботодавець бачить. Ваше ім’я має бути на самому верху і повинні виділятися. Ви можете зробити ваше ім’я трохи більше в шрифті, ніж інша частина вашого резюме, або напівжирний ваше ім’я, або обох.

Ви можете зосередити свою контактну інформацію на сторінці, або зробити його вирівнювання по лівому краю.

Залиште простір або горизонтальну лінію між кінцем вашої контактної інформації та наступним розділом вашого резюме.

Резюме Контакти Розділ Приклад

Ім’я Прізвище
Вашу адресу
Ваше місто, штат Індекс
Ваш номер телефону
Вашу адресу електронної пошти
LinkedIn або персональний URL сайту  (якщо є)

Редагування і Коректура

Обов’язково вичитати свою контактну інформацію, поряд з іншою інформацією про ваш резюме. Помилка в свій номер телефону або адресу електронної пошти є більш поширеним, ніж ви могли б подумати. Це може перешкодити вам отримати контакт на співбесіду.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *