Як використовувати ключові слова в ваших супровідних листах

Posted on

Як використовувати ключові слова в ваших супровідних листах


Коли ви пишете супровідний лист супроводжувати ваше резюме в якості частини заявки на роботі, дуже важливо, щоб переконатися, що кожне слово має значення. Ваше супровідний лист повинен підвищити думка роботодавця про вашу кваліфікації, так що ви можете перейти від того, що заявник інтерв’юйованого.

Види Ключові слова

Ключові слова є життєво важливим елементом переконливого супровідного листа, так як вони здатні зображувати кандидат в якості висококваліфікованого претендента на роботу. Ці слова діляться на три основні категорії: майстерність слова, слова орієнтованих на конкретні результати, і слова, які показують визнання досягнень.

Ключові слова працюють в кілька різних способів. По-перше, ключові слова включити в своє резюме та супровідний лист буде використовуватися для зіставлення додатки з навичками, необхідними роботодавцем в роботу реклами.

Цей процес узгодження часто здійснюються автоматизованими системами стеження заявника (СВВТ), запрограмованих для ідентифікації конкретних ключових слів і ранжувати всі поновлюється відповідним чином, перш ніж вони досягнуть менеджер по найму. Якщо ваше супровідний лист і / або резюме не хапають ці ключові слова, вони можуть бути автоматично вирізані з розгляду на даному етапі оцінки.

По-друге, ключові слова, які включені в супровідний лист покаже менеджер по найму, як і чому ви висококваліфікованим на роботу, що дозволяє їм ранжувати вас серед ваших конкурентів і, в ідеалі, щоб запропонувати одну зі своїх інтерв’ю прорізами для вас.

майстерність Ключові слова

Здобувачі повинні ретельно проаналізувати навички, необхідні, щоб досягти успіху в своїй цільовій роботи і включити їх в їх супровідний лист. Ці ключові слова також повинні бути включені в вашому резюме. Це буде більш справжнім, якщо перефразувати навички, зазначені в оголошеннях на роботу, на відміну від перерахування їх дослівно. Skill слова є найбільш ефективними при підключенні до певної ролі або проекту, де навички мають вирішальне значення для успіху.

Приклади ключових слів кваліфікації включають в себе:  писали, проаналізовано кількісно, планується, програмується, розроблено, створено, побудовано, вчили, і навчання.

Наприклад, замість того щоб сказати «Кількісний аналіз стану запасів є активом, який я хотів би принести вашу фірму,» Ви могли б сказати:

  • Я використовував кількісні методи оцінки запасів, щоб створити портфель для заможних клієнтів, які побили на ринку протягом трьох років поспіль.

Навички ключових слова, включені в ваших супровідних листах (і ваше резюме) допоможуть додатків обрані за допомогою програмного забезпечення роботодавці використовують для відбору кандидатів для подальшого розгляду. Вони також показують, менеджер по найму, на перший погляд, ці вміння у вас є, які пов’язані з роботою, для якої він або вона наймає.

Орієнтованого на конкретні результати Ключові слова

Всі роботодавці шукають працівників, які будуть додавати цінність і генерувати позитивні результати для своїх організацій. Ось чому дуже важливо, щоб інтегрувати результати-орієнтована мова в ваших супровідних листів. Подумайте про те, в нижньому рядку для кожного завдання на ваше резюме і як ви могли б зробити речі краще в своїй ролі.

Ваше супровідний лист повинен продемонструвати свої досягнення, а не тільки ваші навички та особисті якості. Надання цих деталей допоможе встановити ваш лист, крім тих, інших кандидатів, які не висувають на перший план свої професійні досягнення.

Приклади ключових слів орієнтованих на результати включають в себе:  збільшити, зменшити, перероблений, оновлений, ініційований, реалізований, переформуліруется, генерується, і проводиться.

Орієнтованого на конкретні результати слова найбільш ефективні в поєднанні з деякими числами, які кількісному ваше вплив, як в:

  • Я зменшив плинність кадрів серед першокурсників наймає на 20% за рахунок впровадження системи наставництва.

При використанні цих типів ключових слів, ви ясно показуючи, що ви зробили в ваших попередніх ролях.

Визнання Ключові слова

Найм менеджери будуть більш схильні вірити, що ви будете видатним виконавцем, якщо ясно, що попередні роботодавці розглядають вас на цьому шляху. Один із способів зробити це, щоб включити мову, який демонструє, що роботодавці визнають ваш внесок.

Приклади ключових слів , пов’язаних з впізнавання  включають в себе: честь, нагороджений, підвищений, обраний, хвалили за, отримав бонус, визнав, обраний, і кредитується.

В ідеалі, розпізнавання фрази будуть включати в себе тип людини, який зазначив, ваші досягнення і основу для вашого визнання. Наприклад, ви можете сказати:

  • Я був призначений керівником групи по скороченню бюджету цільової групи по моїй дивізії віце-президент, на підставі моєї попередньої записи нарахуванні економії.

Визнання ключових слів свідчать про те, як ви досягли успіху в своїх попередніх роботах і як ви зробили більше, ніж було потрібно.

Витратьте час, щоб зробити матч

Коли ви вибираєте ключові слова, щоб включити в супровідному листі, легкий спосіб знайти кращі слова, щоб використовувати це, щоб відповідати вашій кваліфікації для тих, які перераховані в списку завдань. Виділіть сильні активи, так що ви можете показати роботодавцю, чому ви добре право на роботу і заслуговує інтерв’ю.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *