Як вибрати найкращий формат резюме

Posted on

 Як вибрати найкращий формат резюме


Ви зробили своє дослідження і вибрали кращий тип резюме для відкриття нових робочих місць і вашого досвіду, навичок і досягнень. Але це тільки перший крок у створенні професійного резюме, яке буде привернути увагу нанимающей менеджери.

Поради щодо вибору кращих стилів для вашого резюме

Для того, щоб ваш зріст резюме вище конкурентів, у вас є більше можливостей для вибору. Наприклад, що це кращий шрифт використовувати в своєму резюме? Як велике (або мало) Ваш шрифт повинен бути? Ви повинні використовувати напівжирний і курсив, щоб виділити свої підзаголовки, назва роботи, а також інші функції? Чи є творче резюме хорошої ідеї – і якщо так, то як творчі ви повинні отримати?

Знай свою аудиторію

При написанні резюме, то перше, що потрібно мати на увазі, ваша аудиторія. Якщо ви подаєте заявку на сайті, це означає створення резюме, яке легко читати як для наймають менеджерів і заявника систем спостереження (ОВС).

Взагалі кажучи, це погана ідея, щоб отримати занадто фантазії. Нестандартні шрифти, надмірне форматування та інші декоративні елементи не будуть робити це через АТС, а також можуть призвести до спотвореного або нечитабельним резюме з точки зору HR людини на іншому кінці.

Крім того, це гарна ідея, щоб знати культуру організації ви доглядаєте. Традиційні галузі, такі як фінансування, швидше за все, несхвально творче резюме, в той час як реклама або дизайн фірма може бути прийнята з естетичним почуттям. (Знову ж: це тільки варто ризикувати, якщо ви передачі вашого резюме особисто або безпосередньо по електронній пошті Anything контакту, який проходить через процес онлайн додатки повинні бути стандартизовані, наскільки це можливо.).

Не ускладнювати

Є кілька причин , чому це важливо зберегти форматування у вашому резюме просто. Перш за все, знову – таки, багато резюме спочатку прочитано заявник систем стеження, а не люди. Ці системи працюють краще при читанні звичайного тексту , а не фантазії форматування. Якщо система відстеження заявника не може прочитати ваше резюме, менеджер по найму може просто викинути його.
Це також важливо для найму менеджера , щоб мати можливість легко читати ваше резюме. Основні, зчитувальні шрифти , такі як Arial, Verdana, Calibri і Times New Roman забезпечить вам ваше резюме буде читати.

При виборі шрифту для вашого резюме, розмір шрифту повинен бути між 10 і 12, щоб забезпечити читаність. Він може відчувати себе заманливо зробити шрифт на ваше резюме дуже мало, так що ви можете включати більш детальну інформацію про кожну роботу, і до сих пір своє резюме помістилися на одній сторінці. Проте, протистояти цій спокусі – маленький шрифт важко читати, що в кінцевому рахунку перемогти мета вашого резюме в.

Ваше резюме також повинне бути надруковано в чорно-білому, а не в кольорі. Інші кольори, як правило, відволікаючи для менеджера по персоналу.

У вас є деяка гнучкість в заголовках розділів. Ви можете зробити це трохи більше, і / або жирним шрифтом.

Ви також повинні зробити своє ім’я (у верхній частині вашого резюме) стояти. Ви можете зробити ваше ім’я трохи більше, і, можливо, напівжирний шрифт, підкреслення, або курсивне його.

Будьте послідовні

Як бути послідовними у форматуванні. Наприклад, якщо ви смілива один заголовок розділу, напівжирний їх усіх. Якщо ви підкреслити назву компанії, переконайтеся, що інші підкреслені, а також.

Крім того, не зловживайте капіталізації, напівжирний, курсив, підкреслення, або інші, що підкреслюють особливості. Знову ж таки, основні роботи найкраще.

коли Проявіть

Як правило, ви повинні використовувати для читання, друку шрифтів, таких як Times New Roman, Arial або Calibri. Однак, якщо ви подаєте заяву на позицію в області графічного дизайну і рекламах (де резюме макет і дизайн може бути частиною вашої оцінки), роботодавці можуть бути відкриті для альтернативних шрифтів, кольорів і навіть нетрадиційного резюме.

Проте, незалежно від того, переконайтеся, що шрифт, який ви вибираєте не читається для менеджера по персоналу. І дуже уважно подумати, перш ніж використовувати альтернативний шрифт. Переконайтеся, що він не збирається пошкодити ваші шанси отримати роботу. Якщо ви знаєте кого-небудь, хто працює в компанії, вважаю, задаючи їм свої думки перед відправкою нетрадиційного резюме або резюме з творчим шрифтом або кольором.

Як вибрати шрифт

Читайте нижче для двох способів вибрати шрифт і розмір шрифту для вашого резюме.

Варіант 1:

  • Виберіть шрифт та розмір шрифту зі списку у верхній частині документа, перш ніж приступити до написання резюме.

Варіант 2:

  • Введіть своє резюме.
  • Виділіть резюме.
  • Або вибрати шрифт із спливаючого вікна (клацніть правою кнопкою миші і виберіть «Шрифт») або виберіть шрифт зі списку у верхній частині документа.
  • Виберіть розмір шрифту, який ви хочете використовувати один і той же шлях.

Підтверджуємо вибір шрифту

Після того, як ви вибрали шрифт і розмір шрифту, це завжди корисно, щоб роздрукувати і подивитися на копію вашого резюме. Як ви читаєте, запитайте себе: Чи є легко перевірити через це резюме? Якщо ви повинні жмуритися, щоб читати, або знайти, що шрифт з’являється тісно, ​​виберіть інший шрифт або вибрати більший розмір для вашого шрифту.

Якщо сторінка виглядає дуже зайнятий і заплутаними – наприклад, якщо є занадто багато слів, напівжирний, курсивний і підкреслений – зробити стиль вашого резюме простіше.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *