Як боротися з відмовою від роботи та рухатися далі

Posted on

 Як впоратися з відторгненням роботи і Move On

Ніхто не любить бути відкинуті на роботу. чи були ви свій серцевий набір на отримання роботу, або навіть не були впевнені, що ви хотіли концерт, це ще жала, щоб дізнатися, що ви були відхилені.

Це може бути особливо важко впоратися з відмовою пошуку роботи, коли це відбувається знову і знову, – але це не рідкість досвід для осіб, які шукають роботу. Пам’ятайте, що в багатьох випадках, можливо, є сотні претендентів на одній вакансії. Навіть якщо ви дуже кваліфікованими, він стоїть тому, що ви будете відкинутими частіше, ніж ви отримаєте роботу.

Порада: Процес пошуку ідеальну роботу для вас дуже багато , як знайомства: як то кажуть, ви повинні поцілувати багато жаб , перш ніж знайти свого принца або принцесу.

Для того, щоб домогтися успіху в довгостроковій перспективі метою знайти таку можливість мрії і отримати роботу, ви повинні навчитися справлятися з бути відкинуто. В іншому випадку, це легко дозволити миттєвий поворот зі зниженою температурою в основний кар’єри контрольно-пропускний пункт.

Як перейти на Після Нестабільність роботи

Переходячи після не отримують пропозицію про роботі може бути розбита на три частини:

  • Отримання щодо відмови
  • Аналізуючи вашу кандидатуру
  • Рухаючись вперед з пошуком роботи

Отримання За Нестабільність

Перший крок в отриманні більш відмова від потенційного роботодавця тягне за собою обмін на розчарування, розчарування і гнів, який супроводжує будь-яку втрату. Поговоріть з одним або членом сім’ї і поділитися своїми почуттями в конфіденційній обстановці.

Порада: Відведення може бути дуже корисним інструментом для відпускаючи негатив і рухатися далі.

Просто переконайтеся, що ви вибираєте ваші прихильники добре. Ідеальний чоловік, щоб поділитися з хтось, хто не стане босом майбутнього або Колега. Навіть якщо ваші почуття зрозумілі, ви не хочете, щоб зробити погане враження на кого-то, хто міг би згодом оцінити вашу кандидатуру на іншу роботу. Члени сім’ї вибору хороший, а також старі друзі, які були з вами через хороші і погані часи.

І все, що ви робите, не піддаватися спокусі сказати нічого негативного менеджера по найму. Ви ніколи не знаєте, чи можете ви хочете звернутися до організації в майбутньому. Іноді буває важко зрозуміти, чому саме кандидат був відхилений, і це може бути, що ви були більш кваліфікованими. Якщо це так, то роботодавець може повернутися на більш пізній термін з кращою пропозицією про роботу.

Знову ж таки, важливо визнати, що більшість пошуків цілком конкурентоспроможні, і багато талановитих кандидати часто відкидаються через жорстку ринку праці. Цілком ймовірно, що роботодавець практично не відкидає вас, а побачив інший кандидат як (може бути, навіть трохи) краще підходить. Оскільки наймаючи рішення, як правило, суб’єктивний характер, то цілком можливо, що інший рекрутер міг би вибрав вас.

Крім того, майте на увазі, що, можливо, менеджер по найму мав рацію, і ця робота не була найкраще підходить для вас, і ви б не відпрацювали і був щасливий в цій ролі. В цьому випадку, компанія зробила вам послугу, що не наймаючи вас.

Аналізуючи вашу кандидатуру

Витратьте час, щоб задуматися про вашому підході до процесу прийому на роботу, щоб побачити, якщо є все, що ви могли б поліпшити в майбутньому. Перегляньте резюме, супровідний лист, що сталося під час інтерв’ю, і ваші спостереження після співбесіди.

З огляду на те, що ви дізналися про вимоги робочих місць і людей, залучених, запитайте себе, якщо ви могли б зробити щось по-іншому, щоб представити себе в кращому світлі, і той, який зробив вам здається, що краще підходить для роботи.

Хоча це і не характерно, іноді роботодавець буде поділитися відгуком про вашу кандидатуру. Якщо це не так, і ви розробили відносини з ким-небудь в організаціях, спробуйте підійти до них з проханням про конструктивну критику.

Тримайте пошуку роботи Moving Forward

Кандидати часто втрачає імпульс з їх пошуком, чекаючи почути, якщо вони висадилися на роботі, особливо, якщо вони думають, що вони прибили співбесіду. Не попадайтеся в цю пастку. Це ніколи не ідея добре намилуватися, поки ви не запропонували і прийняли пропозицію про роботу.

Поки у вас є щось в письмовій формі, продовжити пошук. Пошук інших варіантів, і отримувати позитивні відгуки від інтерв’юерів, пом’якшить удар, якщо ви відкинуті. Ви також могли б знайти більш вигідну пропозицію, незалежно від землі ви цю конкретну роботу.

Таким чином, зберегти застосування, мережі і працювати на вашому довгостроковому плані кар’єри. Кращий сценарій, ви будете ще більш привабливим кандидатом на роботу ви розглядаєте. У гіршому випадку, вам не доведеться починати з нуля абсолютно новий пошук.

ключ Takeaways

Пошук роботи Відторгнення відбувається з кожним. Це Що робити далі , що Графи: Використовуйте цю можливість , щоб удосконалити свої навички інтерв’ювання і аналізувати свій підхід.

Feel Free для Vent – Але Виберіть систему підтримки Направо: Не кажіть нічого негативного менеджер по найму або тих , хто міг би доповісти роботодавець.

Не гай Momentum: Навіть коли речі виглядають багатообіцяючими з одним роботодавцем, не припиняйте пошук роботи до тих пір , поки є пропозиція в руці.

Майте на увазі , що кадровик може робити вам послугу: Робота може бути по- справжньому погано підходить для вас … або ви могли б отримати пізніше виклик протягом більш вигідному положенні на одній і тій же компанії.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *