Що чи актуарій? Дізнайтеся про заробітну плату, необхідні навички, і більше

Posted on

Що чи актуарій? Дізнайтеся про заробітну плату, необхідні навички, і більше


Актуарії виконувати складні обчислення для визначення ймовірності різних результатів, пов’язаних з нещасними випадками, хворобами, споживчого попиту та інвестицій. Вони використовують спеціалізоване програмне забезпечення, щоб гризти числа і генерувати таблиці, графіки та звіти про свої висновки. Актуарій є одним з кращих робочих місць для випускників, основних у математиці.

Актуарії уявити цю статистичну інформацію для страхових керівників, менеджерів з маркетингу, андеррайтерів, інвестиційних банкірів і пенсійних директорів підтримати свої рішення про ціни на страхові поліси, продукт планування розвитку / маркетингу, акції пропозицій та інвестиційних рішень.

Актуарні дані, які вони генерують має важливе значення для успішної реалізації зусиль з управління ризиками компаній, які повинні постійно змінювати свій бізнес, дослідження і розробки, а також маркетингові операції по контролю за їх загальний вплив фінансових ризиків і забезпечення стабільності їх бізнес-операцій.

актуарій Обов’язок

Ця робота вимагає кандидатів, щоб мати можливість виконувати обов’язки, які включають в себе наступне:

 • Збір та узагальнення статистичних даних для додаткового аналізу
 • Оцінка ймовірності та ймовірна вартість таких подій, як нещасний випадок, смерть, стихійне лихо або хвороба
 • Дизайн, тестування та адміністрування політик, щоб мінімізувати ризик і максимізувати прибутковість страхових полісів, пенсійних планів, а також для створення графіки та інші експонати пояснюють пропозиції і розрахунки
 • Поясніть, пропозиції і висновки різних сторін, від керівників компанії для клієнтів, акціонерів і державних чиновників.

Більшість актуаріїв працюють для компаній, що займаються життя, здоров’я, майна, а також страхування від нещасних випадків. Інші працюють для пенсійних компаній, консалтингових фірм або урядових установ. Багато актуарії перейти в управлінні або керівні посади, де вони направляють і контролюють роботу підрозділу.

актуарій зарплата

Зарплата актуарія варіюється в залежності від роботодавця, рівня досвіду, освіти, сертифікації та інших факторів.

 • Медіана Річна зарплата:  $ 101560 ($ 48,83 / год)
 • Топ 10% Річна зарплата: Більше ніж $ 184 770 ($ 88,83 / год)
 • Дно 10% Річна зарплата: Менш ніж за $ 59950 ($ 28,82 / год)

Джерело: Бюро статистики праці США 2017

Освіта, навчання і сертифікація

Актуарії повинні принаймні ступінь бакалавра в області математики, пов’язані, і сильну здатність з числами.

 • Середня спеціальна: Більшість актуаріїв набувають ступінь бакалавра в області математики, актуарної науки або бізнесу. Курсові по статистиці, економіка, інформатика, обчислення, і корпоративні фінанси забезпечують відмінну основу для актуарних іспитів і завдань початкового рівня.
 • Стажування: Для того, щоб максимально збільшити свій потенціал на землю повноцінної роботи початкового рівня в якості актуарія, студенти повинні також спробувати виконати принаймні одну стажування , де вони можуть працювати в партнерстві з досвідченими актуаріями. Актуарієм стажування , як правило , пропонують великі страхові компанії, які часто платять своїм стажистам між $ 15 і $ 22 за годину. Стандартні вимоги до такої практики включають в себе завершення щонайменше одного актуарного іспиту і середній бал 3.5 або вище. Кандидати на актуарних стажування також іноді потрібно , щоб мати хорошу команду Excel і баз даних / статистичний аналіз мов , такі як SQL або SAS. Оскільки актуарна наука така спеціалізована область, успішне виконання інтернатури цілком може відкрити двері до негайної зайнятості після закінчення коледжу.
 • Сертифікація: актуарії можуть почати свою кар’єру в якості стажистів без будь – яких сертифікації. Більшість актуаріїв отримати велике наставництво, навчання і час виходу для підготовки до іспитів під час роботи. Тим НЕ менше, для повного професійного статусу, актуарії повинні продовжувати associate- і співробітник рівень сертифікації або з Потерпілим Товариством актуаріїв / CAS (для актуаріїв , зацікавлених в сфері нерухомості та від нещасних випадків ) або Товариство актуаріїв / SOA (для того , щоб працювати в страхування життя, медичне страхування, пенсійні пільги, інвестиції та фінансування промисловості). Після того, як актуарій, нарешті , став сертифікованим (після чотирьох до шести років для сертифікації асоційованої і ще два-три роки на отримання статусу стипендій), вони по – , як і раніше вимагає CAS і SOA для виконання вимог безперервної освіти.

Студенти коледжу, які готують і здати один або декілька з цих актуарних іспитів в школі буде мати перевагу при прийомі на роботу для робочих місць початкового рівня. Назви для попередніх іспитів для початкової актуарной сертифікації включають «Імовірність», «Фінансова математика”, “Актуарні моделі: Фінансова економіку”, “Актуарні моделі: Life Непередбачені”, “Модель для випадкових процесів і статистики” і “Будівництво та оцінку актуарного моделі «.

Актуарій Навички і Компетентність

У той час як освіта та навчання на рівні коледжу є важливою вимогою для цієї позиції, є певні «м’які навички», які дають індивідам перевага, коли справа доходить до роботи з іншими в офісному середовищі. До них відносяться:

 • Аналітичні навички: актуарії повинні бути в змозі визначити тенденції і закономірності в різних складних наборів даних
 • Комп’ютерні навички: Використання мов програмування і розробки моделей електронних таблиць, баз даних і статистичні моделі є невід’ємною частиною роботи актуарія.
 • Спілкування і міжособистісні навички: актуарії повинні бути в змозі пояснити складні ідеї і технічні дані для різних аудиторій, і мати можливість успішно вести команду і добре працювати разом з іншими.
 • Рішення проблеми: Люди повинні бути в змозі ідентифікувати ризики компанії, а також розробити плани фірми управляти своїми ризиками.
 • Математичні навички: Основні інструменти , використовувані в цій роботі для кількісної оцінки ризику є літочислення, ймовірність і статистика.

Робота Перспективи 

За даними Бюро статистики праці США, прогноз актуаріїв протягом наступного десятиліття щодо інших професій і галузей набагато краще, ніж в середньому по всіх професій, що обумовлено збільшенням потреби персоналу, щоб допомогти компаніям управляти фінансовими ризиками, а також страховими компаніями, які необхідно аналізувати великі обсяги даних клієнтів.

Робота, як очікується, зросте приблизно на 22 відсотків протягом наступних десяти років, що вище, ніж середнє зростання прогнозується на всі професії між 2016 і 2026 для зростання суміжних математичних наук робочих місць буде рости більш високими темпами, що 28 відсотків протягом наступних десяти років.

Ці темпи зростання в порівнянні з прогнозованим зростанням 7 відсотків для всіх професій. Кількість актуаріїв зайнятих невелика, так що навіть значне збільшення зайнятості виливається близько 5300 нових робочих місць протягом наступного десятиліття. Типові роботодавці включають страхові компанії і групу управління фінансових ризиків або фірму.

Робоче середовище 

Актуарії працюють в основному для страхових і фінансових компаній, в офісній обстановці. Якщо працювати в консалтинговій фірмі, актуарій може знадобитися для поїздки в клієнтських офісах.

Робочий розклад 

Більшість актуаріїв працювати повний робочий день в традиційній обстановці офісу; близько 30 відсотків працюють більше 40 годин на тиждень.

Як отримати роботу

Застосувати: Відвідування пошуку роботи ресурси , такі як Indeed.com, Monster.com і Glassdoor.com доступних позицій. Ви також можете відвідати інтернет – оголошень про роботі на Товариство актуаріїв сайту (SOA), або звернутися безпосередньо в страховій компанії вакансії.

Мережі з іншими актуаріями: шукати можливість шляхом приєднання та участі в актуарної мережевий групі через інтернет – сайти , такі як LinkedIn. Ви також можете перевірити сайт SOA для запланованих подій мереж.

Знайти стажування: Отримайте керівництво по роботі з досвідченим актуарія. Ви можете знайти актуарні інтернатури через ті ж онлайн сайти пошуку роботи, список відкритих робочих місць. SOA також списки для стажувань і асистентів актуарних.

Порівняння схожих завдань 

Люди, зацікавлені в становленні актуарій також розглянути наступні шляхи розвитку кар’єри, із зазначенням їх середньої річної заробітної платою:

 • Бухгалтерів і аудиторів: $ 69350
 • Бюджет Аналітика: $ 75240
 • Вартість Оцінювачі: $ 63110

Джерело: Бюро статистики праці США 2017

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *