Що таке нотаріус чи? Дізнайтеся про заробітну плату, необхідні навички, і більше

Posted on

Що таке нотаріус чи? Дізнайтеся про заробітну плату, необхідні навички, і більше

Ліцензований нотаріус є досить прибутковою, вельми працездатної, і ще кілька прихований професійною позицією. Це відбувається тому, що в його обов’язки часто входить до складу інших робочих місць. Станьте нотаріус, також відомий як нотаріус, може допомогти вам почати свій власний бізнес або підвищити свою цінність в якості офісного працівника. Обов’язки в якості нотаріуса може варіюватися, але нотаріуси відіграють істотну роль в підписанні юридично зобов’язуючих угод в Сполучених Штатах.

Нотаріальні обов’язки і обов’язки

Нотаріуси та нотаріальні підписи агенти управління і підпис свідків на офіційних документах. Ці обов’язки включають в себе наступне:

 • Виконання документів (юридично обов’язкові підписи)
 • Підтверджуючи стан розуму всіх signees
 • Виявлення шахрайства або примусу
 • Завершення нотаріального посвідчення всіх документів
 • Перевірка ідентифікації учасників контракту
 • Присутня під час виконання документа (це може включати в себе подорож)
 • адміністрування клятв
 • Обробка письмових свідчень, контракти, кредитні документи, свідоцтва про шлюб, а також інші юридичні документи
 • Засвідчуючи предмети в сейфі або еквівалент
 • Ведення нотаріального журнал
 • пов’язані планування зустрічей

Примітка : На додаток до цих обов’язків, нотаріальні підписування агенти сертифіковані для обробки закриття для іпотечної галузі.

Хоча більшість нотаріуса роботи проста, може бути раз, коли робота досить складна. Як нотаріус, ви несете відповідальність за виправлення або забороняючи підпису в разі обману або примусу. Ви також відповідальні за визначення того чи ні підписанти при здоровому глузді до і під час офіційного підписання документа.

зарплата

Стати нотаріусом може бути корисним, якщо робота Вам подобається обробка юридичних документів і керівних підписанти завершити офіційну угоду. У деяких частинах США, знайти кваліфікований нотаріус може бути складним завданням, і багато формальні контракти не є дійсними, якщо вони не посвідчені нотаріально.

 • Медіана Річна зарплата : $ 34749 ($ 14,53 / год)
 • Топ 10% Річна зарплата : $ 51000 ($ 22,93 / год)
 • Дно 10% Річна зарплата : $ 19000 ($ 9,98 / год)

Нотаріуси також можуть бути оплачені на кожен підпис або на документ основі. Сума варіюється в залежності від типу документа: нотаріально завірений і державного права.

Освіта, навчання і сертифікація

Міський турнір в якості нотаріуса може бути настільки ж просто, як проходить перевірку. Однак, в деяких штатах, вам потрібно буде скласти іспит, щоб стати нотаріусом. Оскільки кожна держава змінюється в своїх вимогах до нотаріусів, ви повинні перевірити з вашим державою перебування, щоб побачити те, що потрібно. Якщо ви хочете стати самозайнятими або додати нотаріальний до вашого резюме, кваліфікаційний, як правило, процес швидких, простий і недорогий.

 • Освіта : Кожна держава в США мають різні стандарти , за якими ви можете стати нотаріусом. Тим НЕ менше, все держави вимагають , щоб ви бути легальним резидентом цієї держави, по крайней мере , 18 років, і без судимості.
 • Сертифікація : Там немає офіційної сертифікації для нотаріусів. У більшості штатів вимагають , щоб заповнити заявку (з збір в розмірі близько $ 100) і отримати перевірку. Якщо нотаріус бажає , щоб претендувати на протяжних обов’язки в якості нотаріуса агента підписання, можуть бути додаткові збори і перевірку , щоб отримати сертифікацію.
 • Навчання : В той час як не кожне держава вимагає нотаріального навчання, це завжди гарна ідея. Більшість нотаріальних курси можуть бути завершені в Інтернеті. Відвідайте веб – сайт вашого місцевого коледжу в або на веб – сайті Національної асоціації Нотаріус для отримання додаткової інформації.

Нотаріальні Навички і Компетентність

Багато з навичок, необхідних нотаріуси аналогічні юридичних секретарів, тому багато хто виконує обидві роботи. Те ж саме можна сказати і про банкірів і кредитних фахівців. Нотаріуси повинні бути зручними з процедурами, державними законами, документами і тяганини, пов’язаних з бюрократією та державними процесами.

 • Перевірка : Нотаріуси повинні перевірити всі перед ними , перш ніж нотаріальними підписами. Це включає в себе перевірку ідентифікації і переконавшись , що обидві сторони розуміють , що вони підписують.
 • Відповідність : Більшість правил для нотаріусів застосовуються на державному рівні. Це означає , що нотаріальні закони варіюються від штату до штату. Важливо , що нотаріуси не «зрізати кути» . Відповідальність нотаріуса і підтримувати цілісність процесу підписи, а також для інформування залучених сторін , які можуть не знати про державні закони , що стосуються підписання документа.
 • Record-Keeping : Нотаріуси повинні тримати журнали. При записи імен, часу, місця і багато іншого, це гарантує , що всі підписали сторони будуть залучені до відповідальності їх згоди. Відмова записати відповідні дані можуть зробити підписи недійсними.
 • Знання юридичних документів : доказові документи, кредитні документи, паспорти, письмові свідчення, і більше підпадають під сферою нотаріуса відповідальності. Хоча це не обов’язково , що ви знаєте , як скласти або розсікають всі частини юридичних документів, ви повинні бути в змозі визначити , що люди підписують і що нотаріальні обов’язки відносяться до того чи іншій ситуації.
 • Гнучкість : В той час як не кожен нотаріус повинен подорожувати, багато нотаріусів мобільні для своїх клієнтів. Найчастіше офіційні угоди повинні бути підписані в швидких терміни і в незручний час і місце. Ви повинні бути готові до роботи з графіком клієнта і місце, в той час як в результаті чого всі необхідні інструменти , необхідні нотаріуса

Робота Перспективи

Залежно від наявності нотаріусів в вашому районі, попит може бути високим або низьким. У районах з високим попитом, самозайняті нотаріуси роблять дуже добре. Вони можуть працювати з дому або транспортного засобу (тобто, мобільні нотаріусів) в якості свого боса. Однак, так як багато банків і поштові несучі вітрини в даний час постачають нотаріальні послуги, попит в деяких областях, є низьким.

Співробітники офісу, які також нотаріуси мають важливе значення для багатьох роботодавців. Якщо ви працюєте в галузі, яка обробляє юридичні або кредиту документи, ставши нотаріусом розумний хід, тому що він дозволяє вашому роботодавцю оформляти угоди набагато швидше, ніж її конкуренти.

Робоче середовище

Для нотаріусів, які працюють в основному в традиційній офісної ролі, їх робоче середовище така ж, як в звичайному офісному просторі. Однак, якщо ви за наймом нотаріуса (повний або неповний робочий день), то у вас є більше можливостей бути мобільним. Це означає, що ви повинні бути в змозі надати послуги нотаріуса у вашому власному офісі (або будинку, якщо ви хочете) або поїхати до своїх клієнтів для підписання. Мобільні нотаріуси мають право стягувати плату за пробіг.

Робочий розклад

Залежно від того, чи працюєте ви, як ваш власний бос або компанію, в якій нотаріальний є одним з ваших численних обов’язків, ваш графік може бути гнучким, або це може бути типовою 9-к-5 офісною роботою. Мобільні нотаріуси часто потрібно працювати непарні години, в тому числі вечорами і на вихідних, для того, щоб пристосувати їх до своїх клієнтів.

Як отримати роботу

Отримати ліцензію нотаріуса Якщо ви подаєте заяву на отримання ліцензії нотаріуса, вам потрібно буде дивитися на вимогах в вашому штаті.

Увімкніть Нотаріальні навички в вашому резюме При прийомі на роботу в компанії , де потрібно нотаріуси, важливо відзначити ваші нотаріальних кваліфікації на вашому резюме. Якщо ви прагнете побудувати клієнтську базу в якості самозайнятої нотаріуса, вам потрібно буде витратити певний час і гроші в маркетинг і брендинг.

Знайти роботи перерахувань: Якщо ви подаєте заяву для типового завдання , в якому нотаріальне засвідчення б частину ваших обов’язків, просто знайдіть головний заголовок завдання в стандартному пошуку роботи. На більшості популярних сайтів роботи, ви можете використовувати додаткові параметри пошуку для фільтрації пошуку, додавши «нотаріус» в якості додаткового ключового слова.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *