Що не включати в супровідному листі

Posted on

Що не включати в супровідному листі

Супровідний лист є важливою частиною вашого прикладання праці. У деяких випадках роботодавці вимагають супровідний лист, який буде представлено з вашим резюме. В інших, супровідний лист не є обов’язковим або не потрібно. Супровідний лист може підвищити вашу заяву на роботу. Вона також може коштувати вам інтерв’ю, якщо вона не включає в себе потрібну інформацію або, якщо це недбалий або погано написана.

Це завжди гарна ідея, щоб надати супровідний лист, якщо у вас є можливість. Ваше супровідний лист може зробити різницю між отриманням обрані для інтерв’ю – чи ні. Це дає можливість продавати свою кваліфікацію на менеджера по персоналу.

Добре написане супровідний лист дає можливість кадру фону так, щоб роботодавці зробити правильні висновки про вашу кваліфікації, як вони розглядають своє резюме.

Мета супровідного листа,

У супровідному листі важливо передати, як ваш характер, інтереси, мотиви, знання, навички та досвід оснащувати вас, щоб досягти успіху в роботі. Це ваша можливість показати роботодавцю, чому ви сильний кандидат на посаду і повинні бути розглянуті. Нижче наведено поради для відповідності вашої кваліфікації для роботи.

Що не включати в супровідному листі

Тим не менш, є така річ, як занадто багато інформації, коли справа доходить до покриття листи. Ваше супровідний лист повинен бути коротким, лаконічним і зосереджені на тому, що ви можете запропонувати роботодавцю. Вам не потрібно ділити, яка не відповідає інформацію, особисту інформацію або що-небудь ще, що не поєднати вас з позиції, на яку ви претендуєте.

У кожному листі необхідно уникати невірне враження про вашу кандидатуру. Крім того, вона не повинна надавати непотрібної інформації, що робить його більш важким для рекрутера, щоб зосередитися на найбільш привабливих кваліфікації. Ось 15 речей, щоб не включати в супровідному листі.

1. Будь-яке правопис помилки
Ваше супровідний лист розглядається як зразок вашої здатності як письменник і докази вашої уваги до деталей. Навіть незначна помилка або помилка може вибити вас з конкуренції за роботу. Перегляньте ці коректура поради , щоб переконатися , що ваші листи досконалі. Ще краще, якщо ви можете змусити кого -то ще , щоб розглянути його для вас , то зробити це. Це може бути важко зловити наші власні помилки.

2. Неправильне ім’я компанії або неправильне ім’я контактної особи
подвійної перевірки , щоб переконатися , що ви звернулися ваше супровідний лист до правильного людині в правильній організації. Якщо ви зробите це неправильно, це наводку , що ви масове виробництво документів і може обділили увагою до деталей. Ніхто не любить, коли їх називають неправильним назвою , і це особливо вірно , коли ви читаєте листи від кого – то , хто хоче , щоб ви їх найняти.

3. Всі , що ні відповідає дійсності
факти можуть бути перевірені і брехня є підставою для скасовуючи пропозиції і звільнення працівників. Я чув від тих, хто шукає роботу , які були в паніці , тому що вони розтягнуті правду або прямо збрехав в своєму супровідному листі або резюме і не знав , як це виправити. Ви не хочете бути одним з цих людей. Переконайтеся , що ваше супровідний лист точно відображає вашу кваліфікацію для роботи. Не прикрашати історію роботи або кваліфікації. Роботодавці можуть і перевірити з посиланнями і попередніми роботодавцями.

4. Пункти занадто довгі
Роботодавці пропустити ваше супровідний лист і рухатися прямо до вашого резюме , якщо це занадто важко читати. Кожен пункт вашого листа повинен включати в себе 5 – 6 рядків тексту, не більше трьох пропозицій в кожному. Включають багато пустого простору у верхній і нижній частині листа і в пункті між.

5. Ваші Зарплатні вимоги або очікування
не включають в себе вимоги до зарплати або очікування , якщо не спрямоване зробити це за рахунок роботодавця. Дуже важливо , щоб продемонструвати роботодавцю свою зацікавленість в самій роботі , а не робити це , здається , як гроші є основним мотивом. Це завжди доцільно , щоб дозволити роботодавцю згадки зарплату першим, якщо це можливо.

6. Негативні коментарі про поточний або минулих роботодавця
Уникайте включаючи будь-які негативні коментарі по приводу поточного або попереднього роботодавця в частині , чому ви шукаєте роботу. Роботодавці , як правило, розглядають такі коментарі як вказівку можливого відносини або проблеми з продуктивністю. Тримайте ваш лист позитивним і зосереджено на тому, чому ви підходите для цієї роботи.

7. Інформації не відноситься до роботи
Не вмикати який – або текст , який безпосередньо не пов’язані з вашими активами на посаду або чому він звертається до вас. Порожній мову може відвернути роботодавець від ваших основних повідомлень. Краще написати короткий лист , ніж один заповнений непотрібною інформацією.

8. Особиста інформація
Роботодавець не потрібно знати , що ви хочете отримати цю роботу з – за особистих причин. Тримайте свою увагу на професійних причини ви хотіли б бути найняті, і зберегти особисті ті , до себе. Ваша мета полягає в тому, щоб продати себе менеджер по найму в якості кандидата якості, а не кого – то , щоб розглянути, тому що ви дійсно любите знижку працівника або годинник, наприклад.

9. Будь-промальовування посаду як трамплін
роботодавців Більшість буде шукати в першу чергу для тих , хто мотивований , щоб зробити роботу , яку вони рекламують в протягом розумного проміжку часу. Згадка подальшого просування може привести їх повірити , що ти не був би задоволений робити цю роботу довго. Виняток, звичайно, якби роботодавець посилається питання.

10. Що ви хочете
Не згадуйте , що ви хочете , щоб вийти з роботи або компанії. Дорогоцінний місце в супровідному листі слід зосередитися на тому, що ви повинні запропонувати роботодавцеві. Ось що потрібно включити в основний частини вашого супровідного листа.

11. Що Ви не хочете
робити все , що не подобається в роботі, графік, зарплата або що – або ще не згадувати. Збережіть свої думки для того, коли ви запропонували роботу і в стані вести переговори. Є багато претендентів на більшість робочих місць, а також ті , які отримують інтерв’ю будуть кандидатами , які не мають перелік вимог.

12. Кваліфікація ви не маєте
адресація , що може не бути у вашій кандидатурі з заявами типу «Не дивлячись на відсутність у мене досвіду продажів …» не є гарною ідеєю. Чи не звернути увагу на свої обмеження в якості кандидата. Тримайте увагу на ваші облікові дані і як вони дозволять вам отримати роботу.

13. Пояснення до Залишаючи минулих місць роботи , які звучать як і відмовки
Будь відмовки можуть без необхідності звернути увагу на менш позитивних глав в історії роботи. Вказавши на те , що ви були набрані для кращої роботи в порядку, але немає необхідності говорити , що ви були звільнені або були труднощі в колишніх позиціях.

14. Надмірне Скромність або Надмірно утішний Мова
Ви повинні передати позитиви в вашому листі , але зробити це в прозаїчний чином. Кажу про досягнення і результати , але не використовувати прикметники , щоб описати себе , що maysuggest ви зарозумілі або пихаті.

15. Переважна Сума інтересу до роботи
Надмірний інтерес може натякнути відчай або підірвати ваші важелі для переговорів зарплати. Ви качка вашої кандидатури, які не випрошуючи інтерв’ю. Показана безвихідь безпомилковий спосіб відключити менеджер по найму.

Що включати в супровідному листі

Майте на увазі, що ваше супровідний лист має одну мету: отримати Вас на співбесіду. Знайдіть час, щоб ретельно відповідати вашій кваліфікації вимогам робочих місць і написати персоніфіковану супровідний лист, яке показує менеджер по найму, на перший погляд, чому ти приголомшливий кандидат.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *