Що включити в Відставка Лист кинути роботу

Posted on

Що включити в Відставка Лист кинути роботу

Після того, як ви вирішили кинути свою роботу, професійна річ, щоб зробити, це подати заяву про відставку. Ваша відставка лист полегшить перехід протягом наступних двох тижнів на роботі, а також допоможе вам підтримувати позитивні відносини з роботодавцем, навіть після того, як ви більше не з компанією. Що повинні ви повинні включити в лист?

Тримайте ваш лист Short

При написанні заяви про відставку, важливо зберегти його як простий, короткий, і зосереджений, як це можливо. У листі також повинно бути позитивним. Якщо ви прийняли рішення рухатися далі, немає сенсу критикувати свого роботодавця або роботу. Вам може знадобитися довідка з цією компанією в один прекрасний день.

Що включати в Вашій заяві про відхід

Ваша заява про відставку має включати інформацію про те, коли ви їдете. Ви також можете дозволити роботодавцю знати ви цінуєте свій час з компанією. Якщо ви не знаєте, що написати, перегляньте зразки Відставки листи, щоб отримати ідеї про те, як структурувати і слово вашого листа.

  • Той факт, що ви їдете і дату, коли ваша відставка вступає в силу.
  • Подякувати вам роботодавець за можливості ви мали під час вашої роботи.

Це, як правило, краще піти в обличчя, а потім слідувати з офіційним листом про відставку. Проте, якщо вам потрібно відправити заяву про відставку по електронній пошті, записати його як професійно, як ви б Відставка лист на папері. Ось як відправити повідомлення по електронній пошті про відставку.

Незалежно від того, чому ви у відставку або, як ви про це, якщо ви згадуєте причину ви їдете, переконайтеся, що ви нічого негативного або зневажливо про компанію, своєму керівнику, ваших колег чи підлеглих не включають.

Рада : Ваша відставка лист буде включено в файлі зайнятість і може використовуватися спільно з потенційними роботодавцями в майбутньому; Тому, він повинен бути професійним і ввічливим.

Відставка Лист Поради Написання

Хоча в деяких випадках, таких як бігові переміщення, переїзд за кордон, або рішення зосередитися на вихованні дітей, це може мати сенс розкривати причину вашої відставки, у багатьох випадках, які поділяють подробиці про те, чому ви у відставку не потрібно ,

Загалом, притиснувши лист про відставку краток і до суті є вигідним. Хоча це не потрібно, пропонуючи допомогу протягом перехідного періоду, і, як правило, цінуються тижні після.

Для того, щоб переконатися, що ваша відставка лист містить всі необхідні деталі, і жоден з неправильної інформації, не розглянути ці Відставка листа писати поради, перш ніж подати у відставку.

Поради щодо запису та форматування Вашого листа

Відставка лист Довжина: Тримайте ваш лист про відставку короткої; ви не хочете писати сторінки та сторінки про нову роботу або чому ви НЕ любите свій поточний. Більшість Відставка листа не більше ніж одна надрукована сторінка.

Шрифт і Розмір: Використовуйте традиційний шрифт , такі як Times New Roman, Arial або Calibri. Ваш розмір шрифту повинен бути між 10 і 12 очок.

Формат: У разі відставки лист повинен бути через один інтервал з пропуском між кожним пунктом. Використовуйте близько 1 “полів і вирівняти текст по лівому краю (вирівнювання для більшості ділових документів).

Точність: Будьте впевнені , щоб змінити ваш лист про відставку перед відправкою його. Покажіть свою відставку лист кар’єри консультанта або попросити друга , щоб розглянути його , якщо ви хочете кого – то , щоб перевірити його на вас.

Email або пошта?: Це завжди краще піти в обличчя, а потім стежити за відправивши лист про відставку. Однак, якщо обставини не дозволяють говорити з вашим менеджером особисто , і ви повинні дати їм знати відразу ж, ви можете відправити по електронній пошті заяву про відставку. Ця електронна адреса повинен слідувати тим же правилам , як офіційний лист про відставку.

Як Адреса та організувати заяву про звільнення

Тема: В разі відставку лист повинен починатися з вас і контактною інформацією роботодавця (ім’я, посада, назва компанії, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти) , а потім за датою. Якщо цей лист , а не фактичне лист, вказати свою контактну інформацію в кінці листа, після підпису.

Привітання: Адреса про відставку свого менеджера. Використовуйте його або її офіційна назва ( “Дорогий Mr./Mrs./Dr. XYZ)

Пункт 1: Держава , що ви в відставку і включають в себе дату , на яку ваша відставка буде ефективним. Перевірте свій контракт , щоб дізнатися , скільки помічаєте ви зобов’язані дати своєму менеджеру.

Пункт 2: (Необов’язково) Якщо ви хочете, ви можете сказати , чому ви їдете (тобто ви починаєте іншу роботу, ви збираєтеся повернутися в школу, ви приймаєте вільний час), але це не обов’язково. Якщо ви хочете сказати , чому ви їдете, буде позитивним – зосередитися на тому, де ви бажаєте, а не так на те , що ви не любили про вашій нинішній роботі.

Пункт 3: (Необов’язково) Якщо ви не знаєте , що ви будете повністю недоступні, каже , що ви готові допомогти з переходом , що ваш відхід буде викликати.

Пункт 5: (Необов’язково) Якщо ви хочете отримати рекомендаційний лист від вашого менеджера, ви можете запитати його тут.

Пункт 4: (Необов’язково) Дякую свого менеджера за можливість працювати в компанії. Якщо у вас є особливо хороший досвід, ви можете піти в трохи більш докладно про те, що ви цінуєте про роботу (люди , з якими ви працювали, проекти ви працювали, і т.д.).

Закрити: Використовуйте вид , але формальний SIGNOFF, такі як « З повагою» або « С повагою.»
Підпис: Кінець з вашим підписом, рукописної, а потім вашим надрукованим ім’ям. Якщо цей лист, просто включите ваше надруковане ім’я, а потім вашої контактною інформацією.

Відставка лист Приклад

Kevin Taw
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
kevin.tau@email.com

1 вересня 2018

Імбир Лі
менеджер
Уотсон і Smith
123 Business Rd.
Бізнес – Сіті, штат Нью – Йорк 54321

Шановний пані Лі:

Я пишу сьогодні, щоб повідомити вас, що я буду у відставці своєї позиції в якості ефективного реєстратора два тижні з сьогоднішнього дня. Я насолоджувався моїм часом тут Уотсон і Сміт, і я дякую вам за надану можливість і навчання, яку ви надали протягом останніх п’яти років.

Будь ласка, зв’яжіться зі мною по будь-яких питань, і я буду радий допомогти з будь-якими препаратами, які необхідно внести в новий реєстратор. Моя електронна пошта steve.lau@email.com, і мій мобільний телефон 555-555-5555.

З повагою,

Кевін Taw (підпис тверда копія листа)

Кевін Taw

Що не включати у Вашому листі

Якщо ви не любили свою роботу, немає необхідності говорити про це в своєму листі. Ви не хочете, щоб зробити ворогів – в кінці кінців, ви, можливо, доведеться попросити менеджера по рекомендації.

Важливо : Якщо ви плануєте зробити якийсь – якої правової позов проти свого роботодавця за незаконне лікування і т.д., це може бути у ваших інтересах , щоб залишити цей розділ.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *