Що включати в розділ Досвід Резюме

Posted on

Що включати в розділ Досвід Резюме

Коли ви пишете резюме, розділ резюме досвіду дає детальну інформацію про вашу зайнятості історії. Це реальне серце вашого резюме, і чим більше років ви були використані, тим більше рішень, які ви повинні будете зробити про те, що включати, а що залишити поза в цьому розділі.

Що включено в Досвіду секції Резюме

Цей розділ вашого резюме, де роботодавці будуть дивитися, щоб побачити, які робочі місця і посаду ви провели в минулому, надаючи їм інформативною картину вашої кар’єри дуги.

В ідеалі, ви хочете, розділ досвіду вашого резюме, щоб продемонструвати зростання. Протягом своєї кар’єри до сих пір, ви майже напевно додали навички, досвід і відповідальність. У цьому розділі будуть висвітлені, як ви розробили в якості кандидата, а також забезпечуючи відчуття, що ви амбітна людина, яка завжди вчиться.

Порада: Якщо ваша кар’єра шлях зайняв кілька вигинів і поворотів, це може дати вам паузу, але не хвилюйтеся; навіть шлях зигзагоподібний може продемонструвати зростання.

Деякі з найсильніших кандидатів є ті, які ви додали навички в інших, здавалося б, не пов’язаних між собою областях. Це все про те, як ви уявляєте інформацію. Це також прекрасно, щоб залишити з робочих місць, які не вписуються в історію, яку ви намагаєтеся сказати менеджеру по найму.

Записуючи розділ Досвід

Список компаній ви працювали, терміни роботи, займані посади, і короткий опис ваших службових обов’язків, збагачених з ключовими словами і посилених з маркованими списками кількісних досягнень.

Ця робота, як правило, представлені в зворотному хронологічному порядку, починаючи з поточною роботою і роботою під час. Стажування, літні роботи і тимчасові робочі місця, в доповненні до постійної позиції, можуть бути включені в цій частині вашого резюме.

Ви не повинні включати в себе кожну роботу, що ви провели, особливо якщо у вас є кілька років досвіду роботи або працювали в незв’язаних областях. співробітники початкового рівня, які не мають багато на робочому місці досвіду, повинні включати в себе всі можливі роботи, підкреслюючи навички, які відповідають списку завдань.

Але як тільки ви працювали протягом більш ніж 10 років, ви можете виявити, що деякі з ваших ранніх робіт менш відношення до вашій кар’єрі. Ви можете залишити ці позиції геть, або групуватися попередній досвід в дуже усіченому форматі в кінці вашого резюме. Ось два приклади того, як на початку роботи можуть бути перераховані на ваше резюме:

  • Додатковий досвід включає в себе роздрібні робочі місця продажів на книги Баррі (20XX-20XX), магазин одягу Сінді (20XX-20XX), і офіціанткою в Кекси і більш (20XX-20XX).
  • Додатковий досвід включає в себе ранні ролі на ABC Company і компанії XYZ.

Скільки досвіду в список

Як правило, резюме матиме інформацію про ваших самому останніх 10 до 15 років досвіду. Крім цього терміну, ви не повинні включати деталі, якщо позиції не мають відношення до вашої поточної кар’єрі.

У деяких галузях промисловості, в тому числі досвіду, який налічує понад 10 або 15 років, може насправді боляче кандидатів. Так, наприклад, в технології, в тому числі робочих місць, орієнтованих на більш старих, застарілих технологій може зробити кандидат виглядати застряг в минулому, навіть якщо вони зберегли свої навички струму.

Написання резюме Описи

Для кожної компанії ви працювали, ви хочете надати назву, назву компанії і місце, року ви були зайняті, і короткий опис ваших обов’язків і досягнень.

Уникайте помилку, просто перерахування завдань. Ви хочете використовувати цей розділ, щоб підкреслити ваші здібності і досягнення. Використовуйте слова дії резюме і зосередитися на демонстрації того, що ви допомогли компанії вирішити свої проблеми і досягнення поставлених цілей; бонусні очки, якщо ви можете зробити це зі знаком долара додається. Ці вказувалися досягнення «вискочить» на сторінці, якщо ви розділите їх, використовуючи кулі, з описів ваших службових обов’язків. Це також смарт-стратегія цифри жирним долара, відсотки зростання, або інших ключових досягнень.

Резюме Розділ Досвід Приклади

Ось два приклади того, як писати розділи досвіду резюме.

Приклад Один : Це для кандидата завдання початкового рівня. Тут, замість того щоб використовувати заголовок «Професійний досвід» можна використовувати ширше титр «Досвід» Основні моменти – що дозволяє включити опис недавнього навчання в коледжі:

Досвід роботи Основні

Університет штату Вашингтон, Сіетл, штат Вашингтон
Студентського  ~ Environmental Science (9 / 20XX до 6 / 20XX)
успішно завершила комплексний курс навчання в області екології, заклавши міцну основу для кар’єри в відновленні навколишнього середовища. Ключові курсової включено: Екологічна біологія, геологія і грунту, забруднення повітря Метеорологія, технологія обробка відходів і екологія. стажування :

  • Acme Environmental Consulting  (Spring 20XX): напівматова експертиза при відборі проб грунту, документації і відносинах з клієнтами під час стажування зі встановленою екологічними консалтинговою фірмою.
  • Гамільтон Mine Проект реабілітації  (осінь 20xx, 20xx зима): Під керівництвом факультету радник д – р Сара Роуз, брала участь в $ 1400000 меліоративного проекту витребувати ртутьвмісних поле видобутку.

Sequoia і Kings Canyon National Park Service, California
Park Guide / Trail Трудівник  (Summers 20XX і 20XX)
Надано семінари по збагаченню природи і привів парк екскурсію для відвідувачів парку; забезпечується своєчасне обслуговування трас і паркових споруд.

  • Тим, хто відійшов на основі перевіреної команді, трудової етики і обслуговування клієнтів досконалості.
  • Зіграв ключову роль у відновленні 18-мильну пустелю сліду зруйнований під час лісових пожеж.

Приклад два : Це розділ зразка досвіду роботи , написаний для технологій професіонала. Зверніть увагу , що вона укріплена з допомогою короткого опису технічних умінь кандидата. Ви також побачите , як поточна позиція кандидата написана з використанням теперішнього часу, в той час як її попереднє положення використовує минулий час.

Професійний досвід

ABC Tech Innovation, Сіракузи, штат Нью – Йорк
програміст  (9 / 20XX до теперішнього часу )
Базові технології : Clarion, C ++, Visual Basic, операційні системи Windows Server
Подавати в якості керівництва команди для розробки додатків програмного забезпечення в Clarion. Установка і настройка середовища тестування, усунення проблем проектування і наставники клієнтів в установці системи оновлення. Забезпечити постійну оцінку функціональності програмного забезпечення. Основні досягнення :

  • Скоординовані і привів команда розробників на час завершення запуску нового програмного забезпечення в складному  3 місяці
  • Розроблено та подано добре отримані навчальні семінари з клієнтами в новому використанні програмного забезпечення.

XYZ Tech Solutions, Сіракузи, штат Нью – Йорк
C ++ програміст  (7 / 20XX 8 / 20XX)
Основні технології : Python, C ++, Java, PHP
на борт , щоб поліпшити продуктивність платформи і чуйності і масштабування системи для використання клієнта в гнучкому середовищі програмування. Основні досягнення :

  • Розроблено новий процес тестування , що  скорочує час на програмне забезпечення свитку на 35%.
  • Обраний директор з розвитку, щоб навчати нових співробітників в компанії конкретних робочих процедур.

Це лише два приклади ефективних стратегій структурування в розділі «Досвід» на Ваше резюме: Є багато способів, ви можете уявити інформацію про кожну роботу. Шаблон резюме може допомогти направити вас до вибору дизайну, який працює для вас.

Який би стиль і формат ви вибрали, переконайтеся, щоб бути послідовним. Якщо ви використовуєте кулю точки, щоб описати вашу останню позицію, ви повинні використовувати пункти кулі, щоб описати кожну позицію, яку ви провели. Якщо у вас є років ви працювали вирівняний по лівому краю за одну роботу, переконайтеся, що ви будете слідувати, що ж вирівнювання для кожної позиції, перераховані в розділі.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *