Що включати в освіті секції резюме

Posted on

Що включати в освіті секції резюме


Який найкращий спосіб, щоб включити вашу освіту в вашому резюме? У розділі освіти вашого резюме, список шкіл ви відвідували, градуси ви досягли, ваш середній бал, якщо ви студент або недавній випускник, а також будь-які спеціальні нагороди і почесті ви заробили.

Ви повинні адаптувати розділ освіти вашого резюме відповідно до ваших обставинами, в тому числі ви чи ні ще студент, скільки досвіду роботи у вас є, і скільки академічних досягнень у вас є. Включивши потрібну інформацію в розділі освіти вашого резюме, ви можете справити враження на роботодавця, і забезпечити інтерв’ю.

Що включати в освіті розділ вашого резюме

Суттєва інформація для включення в розділі освіти ваша ступінь (и) і школа ви відвідували.

Ви також можете дати більш конкретну інформацію, в тому числі ваші основні та другорядні. Ви можете також включати в себе рік ви закінчили, хоча це і не потрібно.

Увімкніть ваш середній бал (GPA), якщо ви в даний час студент або 1-2 років, які не відвідують школу, і якщо ваш середній бал сильний (близько 3,5 або вище).

Крім того , включають в себе будь – якої нагороди або відзнаки , які ви отримали в школі. Вони можуть варіюватися від латинських почестей (наприклад, диплом з відзнакою або з відмінністю ) в список Діни інших нагород. Ви можете також включати позашкільні клуби, благодійні групи, або грецькі організації , де ви були активні і / або провів провідну роль.

Крім того, включають в себе будь-які курси підвищення кваліфікації і сертифікацію. Ви також можете перерахувати будь-які ліцензії у вас є, якщо у вас є окремий розділ вашого резюме, де ви включите цю інформацію.

Де помістити розділ Освіта Вашого резюме

Нинішні студенти або недавні випускники коледжу, ймовірно, хочуть поставити розділ освіти в верхній частині резюме. Це тому, що студенти, як правило, мають обмежений досвід роботи. У цьому випадку, ви хочете, щоб підкреслити ваші академічні успіхи.

Якщо ви були зі школи протягом принаймні пару років, ви можете перемістити цей розділ в нижній частині вашого резюме. До цього часу, у вас є достатній досвід роботи, щоб підкреслити, що ви не повинні покладатися на свою освіту.

Поради для освіти секції вашого резюме

Розглянемо підрозділи. Якщо у вас є багато інформації для включення в розділі освіти вашого резюме, можна розбити цей розділ на підрозділи. Основний розділ може включати в свої школи і ступінь, а потім ви можете мати інші розділи , такі як «Нагорода і почесні звання», «Сертифікати» і «професійний розвиток» . Якщо ви тримали на себе провідну роль в шкільних афілійованих організаціях (наприклад, клуб, спорт, або грецька організація), ви можете перерахувати , що нижче лінії Нагороди та почесні звання.

Забезпечити специфіку (якщо це доцільно). Якщо суб-коледж вашого університету добре відомий і релевантний (наприклад, скажімо , ви закінчили школу гостинності вашого університету і претендує на роботу в сфері гостинності) , ви можете включити , що , перш ніж включати ваше ім’я університету. Наприклад, ви могли б сказати , «Школа гостинності, XYZ коледжу.»

Ви можете залишити свій середній бал. Якщо ви студент або недавній випускник , і ваш середній бал був не великий, але у вас є інші нагороди, просто залишити ГПД і покласти що – то ще, як «XYZ Award Одержувач.» Після того, як ви вийшли зі школи в протягом декількох років, ви повинні прийняти ваш GPA з вашого резюме ні на що.

Ви можете залишити середню школу (через деякий час). Після того, як ви були в коледжі в протягом року або близько того (або коли ви перебуваєте в якому – то іншому вигляді безперервної освіти), ви можете залишити свою високу ступінь школи і ГПД з вашого резюме. Тим НЕ менше, слід відзначити свій диплом середньої школи (або GED) , якщо це ваша вищий ступінь.

Скажи правду. Це дуже легко для роботодавця підтвердити , є чи ні інформації освіти в вашому резюме, вірно чи ні. Він або вона може просто перевірити розшифровку. Тому, якщо чесно. Наприклад, якщо ви не задоволені своїм ГПД, залиште його, але не роблять його.

Резюме Освіта Розділ шаблону

Ви можете використовувати наступний шаблон, щоб допомогти структурувати розділ освіти вашого резюме. Майте на увазі, що ви можете змінити і видалити будь-який з цієї інформації відповідно до вашими власними обставинами і роботу, на яку ви претендуєте.

ОСВІТА РОЗДІЛ

Коледж Назва
Рік закінчення
Ступінь, майор, і Minor
GPA

Нагороди та відзнаки
Увімкніть будь-які наукові досягнення тут, в тому числі латинськими почестей, почасти в межах вашої спеціальності, і багато іншого.

Сертифікати
Увімкніть будь-які професійні або освітні сертифікати , які ви отримали.

Професійний розвиток
Увімкніть будь-який професійний досвід в області розвитку, включаючи курси (як онлайн , так і особисто) і семінари. Ви могли б також згадати тут , якщо ви є членом ні однієї з відповідних професійних організацій. Якщо утримувати позицію в організації, відзначимо , що , як добре.

Резюме Освіта Розділ Приклад # 1

Huntown Коледж
травня 20ХХ
Бакалавр мистецтв англійською мовою, Департамент відмінністю
3,8 ГПД

Резюме Освіта Розділ Приклад # 2

ОСВІТА
XYZ коледжу
Бакалавр мистецтв в області журналістики

Нагороди та відзнаки з
відмінністю
ABC премія за видатні журналістики мажору

Сертифікати
Рівень 1 Стратегічна комунікація сертифікація

Професійний розвиток
Координатор конференції, XYZ Журналістика асоціація Америки

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *