Чи можна заробити на життя фрілансом?

Posted on

Чи можна заробити на життя фрілансом?

Більше одного з трьох американських робітників позаштатної в минулому році, в відповідно до частини п’ятої щорічної « Фріланс в Америці » дослідження з Upwork і фрілансерів Союзу. Але це зовсім не означає , що кожен фрілансер – 56,7 мільйонів в США, згідно з цією статистикою – працював для себе повний робочий день.

Якщо ви хочете зробити фріланс «реальну» роботою, ви, ймовірно, якийсь думка, чи можете ви змусити його працювати у фінансовому відношенні. Ви можете зробити достатньо грошей, фріланс – або ти краще залишитися співробітником?

Для того, щоб вирішити, чи слід зробити стрибок, задати собі ці питання першим.

Є Там ринок для ваших послуг?

У всіх нас є друзі, які вже приступили на стороні штовхається тільки щоб виявити, що їх хобі не обов’язково означає бути кар’єра. Часто це відбувається тому, що просто не ринок для своєї пристрасті; або тому, що ринок перенасичений до точки, де це неможливо зробити життя.

Якщо ви збираєтеся позаштатними повний робочий день, ви, очевидно, хочете, щоб з’ясувати, чи є попит на ваші послуги, перш ніж кинути свою денну роботу. Кращий спосіб зробити це, щоб отримати ваші ноги мокрими в той час як ви все ще працюєте повний робочий день (або в той час як у вас є неповний робочий день або інші джерела доходу, щоб підтримати вас).

Рада : Фріланс в той час як ви працюєте також корисно в створенні надзвичайного фонду – то , що потрібно кожен фрілансер.

Що виглядає ваше фінансове становище, як?

В ідеалі, ви збираєтеся в вашу нову кар’єру з деякою економією, щоб подолати Вас, поки ви не почнете заробляти (і поки клієнти не почнуть платити вам, що може зайняти деякий час). Але, крім того, дуже важливо мати гарне уявлення про те, ваш щомісячний бюджет, перш ніж почати.

Що ти дивишся з точки зору витрат запуску, щоб отримати позаштатний бізнес з нуля? Які ваші витрати на життя прямо зараз? Є витрати, ви можете підрізати з метою економії, а ви будуєте свій бізнес?

Чи є Freelancing Pay досить?

Давайте припустимо, що ви збираєтеся в фрілансі від постійної роботи в тій же області. Налаштування ваша ставка повинна бути легкою, чи не так? Якщо ви щогодини, це просто ваша погодинна ставка. Якщо ви оклад, просто взяти щотижневу або раз в два тижні зарплати і розділити його на кілька годин працювали.

Ну, не зовсім. Якщо ви прийшли з середовища, де ваш роботодавець заплатив за такі речі, як медичне страхування, пенсійні посібники, хворе час, і так далі, ви повинні також розрахувати приблизну суму цих внесків. Деякі роботодавці пропонують загальні заяви про компенсацію на щорічній основі, які включають вартість цих переваг. В іншому випадок, ви можете бути в змозі з’ясувати приблизний номер з розрахункового листка.

Ви повинні також враховувати податок самостійної зайнятості, яка покриває внески соціального і медичного страхування, які могли б бути оплачені роботодавцем.

Проте, навіть після того, як ви зрозуміли, все, що, ви до сих пір не обов’язково знати, скільки ви можете заробити від фрілансу. Чому? Оскільки ваша ставка не заснована на історії заробітної плати або оцінки роботодавця ваших навичок. Він заснований на тому, що ринок буде нести. Залежно від того, що ви робите, це може бути значно більше (або, на жаль, менше), ніж те, що ви робили раніше.

Рада : Для того, щоб отримати уявлення про те , що ви повинні заряджатися, поставити соціальні медіа , щоб працювати для вас.

Подивіться на мережеві групи, спрямовані до вашої галузі та фокусу. Більшість буде включати в себе деякі відверті дискусії про ставку, а деякі навіть забезпечує швидкість лист з діапазонами.

Are You організованою (або бажаючих отримати Організований)?

Одна з найбільших помилок, нові фрілансери роблять не маючи систему. Коли ви працюєте на себе, ви несете відповідальність за відстеження роботи, яку ви зробили, виставлення рахунків за ваші зусилля, і платити податки з доходу. Якщо ви не готові мати справу з цими менш ніж гламурно аспекти фрілансу, ви могли б бути краще дотримуватися з повною зайнятістю.

Якщо ви когось, хто некомфортно з математикою, не дозволяйте ідею виставлення рахунків / збір / виплачують відлякати. Є багато вільних особисті фінанси пакетів там, щоб допомогти вам залишатися на вершині речей. Крім того, ви можете виявити, що це неймовірно задоволення, щоб стежити за гроші, які ви зробили, переслідуючи свої мрії.

Просто переконайтеся, що ви тримаєте податки на увазі. Фрілансери та інші працівники за контрактом повинні платити податки щокварталу, а не раз на рік, і вони також несуть відповідальність за податок самозайнятості. Плануйте бюджет 25% до 30% прибутку на податки.

Чи можете ви керувати своїм часом?

Для деяких людей, фріланс повного робочого дня не є реальним варіантом. Вони потребують рутині в розкладі офісу, щоб бути продуктивними. Якщо ви не могли комфортно спати до полудня і не хороші в плані дотримання термінів, будучи фрілансером, не може бути кар’єра для вас. Важливо розуміти, що вам потрібно, щоб бути успішним.

Там немає сорому в необхідності дисципліни у відносинах роботодавець-працівник. Деякі люди, як їх розклад розплановано. Інші люблять бачити свої колега кожен день, або знайти цінні наставник в своїх босів, або просто хочуть, щоб вийти з дому і в виросла одяг. Це все відмінні причини, щоб працювати на когось іншого.

Однак, якщо ви віддаєте перевагу працювати незалежно один від одного, навіть якщо у вас є повний робочий день, і ви самопуск, який не потрібно багато нагляду, фріланс може бути ідеально підходить для вас.

Чи можете ви бути гнучкими?

Freelancing постійно змінюється. Ціни йдуть вгору і вниз, з’являються клієнти і зникають, тенденції в галузі взяти на себе і потім зникають. Зміна захоплюючий аспект фріланс. Ви ніколи не будете нудьгувати. Але це також може бути страшно, навіть якщо ви кого-то, хто зазвичай котиться з ударами.

Найбільш успішні фрілансери не тільки працьовиті і творчі. Вони також є гнучкими і пружними. Якщо ви можете адаптувати, ви можете вижити і навіть процвітати в цій складній кар’єрі.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *