Чи може модель робота для більш ніж одного Модельного агентства?

Posted on

Чи може модель робота для більш ніж одного Модельного агентства?

Простіше кажучи, в якості моделі, тим більше агентств ви працюєте, тим більше впливу ви отримаєте. Це означає більше прослуховувань, більше замовлень і більше грошей.

Ще одна причина, щоб підписати контракт з декількома агентствами, якщо ви хочете, щоб досліджувати інші ринки. Ваш поточний агент може не мати досвід роботи за межі свого «домашнього» регіону і, отже, не вистачає ресурсів або інформації, щоб отримати Вас замовлення вам потрібно. Це де другий агент в іншому місті, штаті або навіть країні може бути корисним.

Майте на увазі, що додавання іменитий агентство ваш список не завжди найкраща причина для прийняття додаткових уявлення. Проблема з великими агентствами є те, що моделі, які працюють найбільше, і які приносять в основному гроші будуть завжди отримувати найвищий пріоритет.

Це означає, що це може зайняти багато часу для агентства, щоб дійсно зрозуміти вас і представляти вас в тому, що ви хочете. Крім того, багато хто з провідних агентств мають ексклюзивні контракти, які передбачають, що їх модель не може працювати для будь-якого іншого органу, в Сполучених Штатах або в інших місцях. Це обмежує ваші варіанти значно і, швидше за все, означає, що ви повинні будете залишити своє поточне агентство.

Чи може модель мати кілька агентів Представляючи їх?

Якщо ви можете мати кілька агентств, що представляє вас в свій час залежить від галузевих стандартів. Це не рідкість для комерційних моделей, заснованих на більших ринках, таких як Нью-Йорк і Лос-Анджелес, щоб мати більше ніж одне комерційне агентства, що представляє їх.

Вони можуть також мати персональний менеджер. Яка різниця? Агентство буде відповідати за бронювання прослуховувань і робочі місця, і менеджер повідомить модель, є чи не приймати певні замовлення і управляти загальної кар’єрою моделі. Маючи менеджер в доповненні до агентству є більш поширеним серед акторів і таланту, ніж для моделей.

Висока мода або редакційні моделі майже ніколи не мають більш ніж один орган, який представляє їх на конкретному ринку. Проте, бажано редакційних модель мати агентство в кожному з основних ринків, такі як Нью-Йорк, Париж, Мілан, Токіо і Лондон.

Have я мати більш ніж один агент?

Точно ні. Якщо ви щасливі з вашим агентом, і якщо вони вносять вас з великою кількістю прослуховувань і гоу-бачить, то вам не потрібно підписувати з додатковими органами. Іноді все, що вам потрібно, це хороші робочі відносини з ким-то, хто розуміє вас і робить все можливе, щоб в подальшому свою кар’єру. Якщо справи йдуть добре, це чудово, щоб залишитися там, де ви знаходитеся.

Чи потрібно мені питати дозволу у мого поточний агентства Перш ніж я увійти з ким-небудь?

Поки ваш контракт не є ексклюзивним, або дозволяє підписати з іншими установами за межами певної географічної області, то ви не повинні питати дозволу. Ви можете підписати з такою кількістю агентств, як ви хочете. Якщо ви не впевнені в ексклюзивності частини вашого контракту, завжди попросіть ваш агент, щоб уточнити деталі, перш ніж підписати з кимось ще. Якщо ви йдете за контрактом і знак в будь-якому випадку, ви могли б бути виключені з вашого контракту.

Тим не менш, ви все одно повинні бути відкритим і чесними з вашим поточним агентством, особливо якщо ви хочете, щоб продовжити мати позитивні робочі відносини. Чим більше ваше агентство розуміє ваші кар’єрні цілі, тим більше вони зможуть допомогти вам досягти їх. Крім того, це професійна річ, щоб зробити.

Які недоліки наявності декількох агентів?

Наявність декількох агентів на одному ринку робить життя трохи складніше. Оскільки моделі рідко дозволяється підписувати контракти з кількома агентствами, в тому ж місті (вони будуть більш ніж ймовірно, книга, яку ви за ту ж роботу, що збиває з пантелику, коли справа доходить до з’ясування, комісії), ви повинні будете підписати з агентствами, що спеціалізуються в різних областях. Це означає, подорожі, подорожі та багато іншого в дорозі.

Навіть якщо органи знаходяться в тому ж стані, всі ці транспортні витрати дійсно скласти. І в той час як ви можете стверджувати такі речі, як пробіг, парковка, а також платні збори на вашій податкової декларації, ви все одно будете платити авансом за 100% ці витрати. Всупереч поширеній думці, агентства не платять за поточні витрати їх моделей.

Крім того, наявність декількох агентів означає наявність напруженого графіка. Це може бути складно поєднувати всі ці прослуховувань, гоу-бачить, і замовлення з вашого повсякденного життя (робота, сім’я, школа), особливо якщо ви повинні їхати або летіти. Ви повинні бути на вершині все в будь-який час, щоб переконатися, що ваші зобов’язання не заважають один одному.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *