Хтозна, якщо інтернатура законний

Posted on

Хтозна, якщо інтернатура законний

Інтернет дивовижний ресурс, особливо коли мова заходить про пошук стажування та робочих місць. Є так багато можливостей, які доступні всі ви повинні зробити, це визначити, які програми або шукати стажування в конкретній галузі або галузі. З такою великою кількістю результатів-й анонімністю в Інтернеті, іноді це може бути важко визначити, якщо рекламована інтернатура насправді реальна або аферу дивлячись вкрасти вашу особисту інформацію.

значення Стажування

Стажування можуть мати велике значення, коли мова йде про отримання досвіду і отримати роботу. Так як більшість компаній шукають кандидат з попереднім досвідом роботи в цій галузі, стажування мають вирішальне значення для літніх людей коледжу, які шукають свою першу в режимі реального часу роботи після закінчення навчання.

Це не має значення, якщо інтернатура виплачується або якщо ви отримуєте кредит, щоб закінчити досвід інтернатури, єдине, що роботодавець фокусується на який тип знання і навички, які ви отримали, коли стажувався в компанії.

Студенти можуть бути або скептично або повністю довіряти, коли мова заходить про пошук інтернатури. Однак, якщо інтернатура звучить занадто добре, щоб бути правдою, ви хочете, щоб зробити трохи більше копати. Говорячи людям в організаціях або студентів, які раніше зробили інтернатуру з компанією допоможе вам прояснити картину.

Ви хочете, щоб ваш досвід інтернатури бути один, який дасть вам реальний, практичний досвід.

Стажування в продажу

Одна річ, щоб бути в курсі є стажування, які з’являються, щоб бути повністю позиції продажів і оплачуються строго по комісії від продажу. Проблема полягає в тому, що ви не знаєте достатньо про компанію або продукт, щоб зрозуміти, якщо комісія дійсно можливо.

Якщо списки роботодавців дуже відкриті кваліфікації і не питає про ваші інтереси або досвіді, це дуже ймовірно, що ви опинитеся в холодному виклик позиції або один, який забезпечує вплив тільки загальні адміністративні обов’язки.

Уникайте сумнівна Стажування

Стажування, які сумнівні, як правило, ті, які ви будете хотіти, щоб уникнути. Погані райони або інтернатура в будинку людини ніколи не є хорошою ідеєю. Якщо роботодавець не попросить вас заповнити заявку або попросити резюме, це також не є гарною ідеєю.

Якщо ви отримуєте поганий Вібе, коли справа доходить до практики лістингу, вимоги, або людей, як правило, це ідея хороша, щоб позбутися можливості і почати шукати іншу.

Зробіть своє дослідження

Є шахрайства в усьому Інтернеті. Належна перевірка потрібно щоразу, коли приймати важливі рішення, засновані на тому, що він говорить в Інтернеті. Дослідження компанії є одна річ, яку ви можете зробити, щоб переконатися, що компанія є законним. Поговоріть з порадами та інструкторами в програмі ви завершальна. Вони можуть мати список перевірених і вірних компаній, що школа вже має відносини з інтернатурі.

Проведення досліджень на Google це ще один спосіб, щоб дізнатися більше про компанію. Введення імені компанії плюс афера спосіб, щоб побачити, чи були які-небудь повідомлення про цю компанію є незаконним. Перевіряючи в Better Business Bureau (BBB) ​​і сайти, як «Glassdoor.com» також допоможе визначити компанії, де були законні скарги.

Не платити

Якщо роботодавець просить вас заплатити гроші, щоб дізнатися більше про програму або зробити реальну практику для них, може бути впевнений, бігти так швидко, як ви можете. Законні компанії вкладають свою інформацію там і не вимагають грошей, щоб дізнатися більше про програму, перш ніж ви навіть знаєте, що програма о. Ніколи не наносите на стажування, якщо потрібні гроші авансом.

Ви також можете звернутися в компанію, щоб надати вам список посилань або контактної інформації для практикантів, які раніше працювали в компанії. Посилання від людей, що вони зробили бізнес з забезпечать базову основу для визначення, якщо роботодавець є законним.

Звичайно, є деякі програми, які вимагають грошей, яка включає в себе більшість програм стажувань за кордоном. У цих випадках роблять належну обачність в проведенні досліджень. Знайте фронт саме те, що програма включає в себе і те, що буде оплачено студентом стажистом.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *