Форматування Підказки для Вашого анкетного (CV)

Posted on

Форматування Підказки для Вашого анкетного (CV)

Якщо Вам потрібно написати автобіографію? Біографія, широко відома як резюме, є альтернативою написання резюме подати заявку на роботу. CVs найбільш часто використовуються в наукових кіл, наукових досліджень і медицини – не кажучи вже про більшість робочих місць за межами Сполучених Штатів.

У той час як резюме, як правило, тільки сторінка або два в довжину, CV більш детально і, отже, більше, часто містять більше інформації про наукові досягнення, ніж резюме. CVs варіюватися в залежності від області і досвіду, але є ряд загальних формату і стиль керівних принципів ви можете слідувати при створенні резюме. Є також деякі розділи більшість людей включають в їх резюме.

Якщо ви плануєте використовувати паперову копію свого резюме, обов’язково надрукувати його на папері резюме високої якості. При використанні паперу кращої якості допомагає зобразити свій професіоналізм.

Дізнайтеся, як відформатувати автобіографію і що включити. Огляд поради CV і використовувати приклад формату як шаблон для вашого власного резюме.

Приклад Автобіографія Формат

Ваша контактна інформація
Ім’я
Адреса
Телефон
Стільниковий телефон
E – mail

Додатково Особиста інформація
інформація Це не входить в США резюме. Це може бути запрошено в інших країнах.
Дата народження
Місце народження
Громадянство
Visa статус
Гендерні
Сімейний стан
Дружина Ім’я
Діти

Робота Історія
Список в хронологічному порядку, включає в себе деталь позиції і дату.
Робота Історія
академічних посад
Дослідження і навчання

Освіта
Включає дати, майор і деталь градусів, навчання і сертифікацію.
Пост-докторантура
Вищої школа
університет
Вища школа ( в залежності від країни)

Професійні кваліфікації
Сертифікати та Акредитації

Комп’ютерні навички

нагороди

публікації

книги

Членство в професійних

інтереси

Curriculum Vitae Форматування Quick Tips

CV Довжина: В той час як резюме , як правило , одна сторінка довго, більшість CVs, принаймні , дві сторінки довго, і часто набагато довше.

Шрифт Вибір і Розмір шрифту: Там немає необхідності використовувати витіюваті шрифти, які важко читати; Times New Roman, Arial, Calibri, або шрифти , як це найкраще. Ваш розмір шрифту повинен бути від 10 до 12 балів, хоча ваше ім’я і заголовки розділів може бути трохи більше , і / або жирним шрифтом.

Формат: Тим НЕ менше ви вирішили організувати розділи свого резюме, не забудьте зберегти кожен розділ форми. Наприклад, якщо ви поставите ім’я однієї організації курсивом, кожна назва організації повинні бути виділені курсивом. Якщо включити або два пропозиції про ваші досягнення в тій чи іншій позиції, товариства і т.д., зробити маркований список всіх досягнень. Це дозволить зберегти ваше резюме організовано і легко читати.

Точність: Обов’язково , щоб змінити своє резюме перед його відправкою. Перевірка орфографії, граматики, напружується, назви компаній і людей , і т.д.

Що включати в Ваше резюме

Не всі резюме виглядають однаково. Ви можете включити тільки деякі з цих розділів, тому що інші не поширюються на тлі або вашої галузі. Включаючи те, що видається слушним для вашої області спеціалізації.

Примітка : Ваше резюме повинне відрізнятися за стилем і змістом в залежності від положення і організації , яку ви звертаєтеся.

Контактна інформація: У верхній частині вашого резюме, вкажіть своє ім’я та контактну інформацію (адреса, номер телефону, адреса електронної пошти тощо). За межами США, багато CVs включають навіть більш особисті дані, такі як стать, дата народження, сімейний стан, і навіть імена дітей. Якщо ви не претендуєте на роботу за межі Сполучених Штатів, немає необхідності включати цю інформацію.

Освіта: Це може включати в коледж і аспірантуру. Включити в школі були присутні, терміни навчання і ступінь отримав.

Досягнення і нагороди: Ви можете перерахувати список турнірну вашого декана, відомчі нагороди, стипендії, стипендії і членство в яких – або почестей асоціацій.

Дисертація / Дисертація: Увімкніть ваш теза або назва дисертації. Ви також можете включати короткий пропозицію або два на вашій папері, і / або ім’я вашого консультанта.

Дослідження Досвід: Список будь-яких досліджень у вас є досвід, в тому числі , де ви працювали, коли і з ким. Увімкніть будь-які публікації в результаті вашого дослідження.

Досвід роботи: Список відповідного досвід роботи, в тому числі неакадемічної роботи , яку ви відчуваєте , пов’язаний. Перерахуйте роботодавець, посаду і дату зайнятості. Включити список короткого ваших обов’язків і / або досягнення.

Навчання Досвід: Список будь-яких позицій навчання ви займали. Включити в школу, назва курсу і семестру. Ви можете також включити будь-який інший відповідний репетиторство або групи досвід керівництва.

Навички: Перерахуйте всі відповідні навички , які ви ще не згадані до сих пір, як мовні навички, навички роботи з комп’ютером, адміністративних навички і т.д.

Публікації та презентація: Перерахуйте всі публікації ви написали, в співавторстві, або сприяли. Увімкніть всю необхідну бібліографічну інформацію. Ви повинні також включати в себе будь-які частини , які ви зараз працюєте. Включити документи , які ви представлені на конференціях і / або асоціацію: список назва статті, назва конференції та місце і дати.

Членство в професійних: Список будь-які професійні асоціації , до яких належать. Якщо ви є членом ради асоціації, перерахуйте свій титул.

Факультативні заняття: Увімкніть будь-які добровільні або сервісні роботи ви зробили, а також будь-які клуби або організацію , до яких ви належали. Ви можете також включати будь-яке дослідження за кордоном відчуває тут , якщо ви ще не згадували про них.

Продумуючи Ваше резюме

Будьте впевнені , що CV є правильним вибором для вас: В залежності від відкриття нового робочого місць і історія роботи, резюме може або не може бути кращим способом , щоб підкреслити ваші навички і досвід. Наприклад, якщо ваш досвід вміщується на одній сторінці, докачка може бути кращим вибором.

Огляд Sample автобіографії Перед написанням: Якщо ви починаєте своє резюме з нуля, огляд навчальних зразків Vitae першим і використовувати шаблон для структурування листи. Обов’язково , щоб персоналізувати ваше резюме , щоб відобразити свій унікальний досвід і кваліфікацію.

Написати Вибіркова автобіографію для відкриття кожної роботи : Так, це займає більше часу , ніж просто відправивши родове CV – але це варто. Написати власну резюме висвітлює навички і досвід роботи , які роблять вас ідеальним підходять для ролі, і ви поліпшите ваші шанси на отримання інтерв’ю.

Автобіографія Приклад

EMILY WILLIAMS
42 Oak Drive, Центр міста, Індіана, 46278
Телефон: 555-555-5555
Cell: 555-666-6666
email@email.com

ОСВІТА

доктор філософії , Історія, університет центру міста, 2018
Дисертація: «Подорож на Захід: Історія залізниці, 1850-1900»
Дисертація Advisors Вільям Джеймс (перший читач), Тетяна Ayole (другий читач)

М. , Історія, університет центр міста, 2015
Дисертація: «Золотий Спайк: Роль залізниць у промисловій революції»
Дисертація Advisor: Джон Мюррей

BA, американських досліджень, Роджерс коледж 2010
Закінчив з відзнакою

НАГОРОДИ І ДОСЯГНЕННЯ

Краща Дисертація премія, Університет Центр міста, 2018 рік
отримала премію за кращі дисертації в галузі гуманітарних наук. Три нагороди вручаються щорічно Ph.D. випускників в області гуманітарних, природничих наук і соціальних і поведінкових наук.

Джеймс Doe премія, Університет Центр міста 2017 рік ,
дані аспіранта , який отримав вищий ГПД в школі.

Фі Бета Каппа, запрошений молодший рік в Rogers College 2009

Список Діна, Роджерс коледж, 2007-2010

ВИДАННЯ

«Роль залізниці в розвитку Філадельфії, 1840-1860.» Журнал американської історії і технології Том 71, № 8 (весна 2018): … 88-101.

«Рецензія на книгу :. Майкл Уестон подорожує через Філадельфії» Філадельфія історичний журнал. Том 71, № 2 (осінь 2017): 121-123.

Вчення ДОСВІД

Викладач університету Центр міста, 2016-2018

  •  Американська історія, 1865-даний час
  •  Історія техніки

Асистент викладача університету Центр міста, 2014-2016

  • Світова історія
  • Популярна культура в Америці

презентацій

«Повстання Easton залізничної компанії.» Історія американської конференції. Філадельфія, Пенсільванія, 2018.

«Залізниця в американській літературі.» American Railroad Історія конференції. Трентон, штат Нью-Джерсі 2017.

PROFESSIONAL SERVICE

Президент, Університет Центр міста Graduate студентської асоціації, 20ХХ
організатор конференцій, Graduate історії конференції, Університет Центр міста, 20XX

ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ

Співорганізатор, Центр міста Турботи, Університет Центр міста Програма просвітницької діяльності, 20XX

ПРОФЕСІЙНА ПРИНАЛЕЖНІСТЬ

Американські історики організації
Організація американських технологій

мови

Англійська: Рідна мова
Іспанська: Вільний, Розширене Читання і запис
Мандарин: Початківець спікер

КОМП’ЮТЕРНІ НАВИЧКИ

Microsoft Office, WordPress, Google Analytics, соціальні медіа

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *